Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться носоріг?

До чого сниться носоріг?

Зміст:

Сонник носоріг

Зрозуміти, до чого сниться носоріг, вдається не завжди. Для більшості людей це великий ссавець є символом неконтрольованої сили і неприборканої люті. Як же правильно розтлумачити цей знак і співвіднести зі своїм життям? Відповісти на ці й не тільки питання допоможуть спеціальні сонники.

Що запам’яталося?

Якщо за вами женеться тварина, значить в реальності ви повинні стати гранично акуратними. Серйозні проблеми чекають вас, але їх не варто боятися.

Страх повинен стати вашим стимулятором, а не обмежувачем. Щоб отримати найбільш точне тлумачення снів, треба буде звернути увагу на кожну дрібницю, а тільки потім звертатися до спеціальної літератури.

До чого сниться носоріг за версією Міллера? У роботах цього автора можна знайти прості, але часто зустрічаються сценарії:

Що відбувається?

Для отримання більш точної картини події треба буде визначитися з подіями, побаченими в нічний мрію.

Погоня

Як оповідає сонник, носоріг, який почав гнатися за вами, віщує невдалу смугу в житті. Для цілеспрямованого і амбітної людини таке сновидіння буде вкрай корисно: йому вдасться досягти поставленої мети, але використовувані методи припадуть до смаку не кожному.

Спостереження

Вам може приснитися великий сплячий носоріг, і цей знак буде символізувати дрібні сварки в реальному житті. Звернувшись за допомогою до сонником Цвєткова, можна побачити, що невеличкий конфлікт обернеться великим лихом, якщо про нього дізнається багато людей.

Маленький звірок, пустуючих в воді, уособлює собою надуманість проблеми. Насправді те, чого ви так боялися, виявиться сущою дрібницею, не заслуговує жодної уваги.

Полювання

Сниться полювання на звіра

Переслідування рідкісного носорога заради його шкури символізує ходіння по краю прірви. Швидше за все, ризики будуть необгрунтованими, а тому треба вчасно відмовитися від такої затії. Поранити чорного носорога і бігти від нього — до невдоволення конкурентів. Ви могли зробити велику підлість, не усвідомлюючи цього, і тепер вони будуть жадати помсти, — так говорить тлумач снів Хассе.

Якщо вас переслідує великий звір, розлючений вашими пострілами, значить в реальному житті можуть початися великі проблеми з особистою безпекою. Вам необхідно детально проаналізувати події, що відбуваються: відмова або байдужість з вашого боку можуть принести великої шкоди.

Вбити тварину, але залишити тушу на розтерзання стерв’ятників — до великих шансам подолання свого конкурента, однак лінь просто заважає домогтися бажаного.

Зоопарк

Приснився зоопарк і тварини, які сидять у вольєрах, уособлюють собою повний контроль з вашого боку. У вашому житті все йде за планом, про це намагається сказати Східний сонник.

Дорослий

Бачити уві сні дітениша

Бачити, як великий носоріг спить і хропе в воді — знак того, що від сновидіння складно що-небудь приховати. Він знатиме про те, що відбувається не тільки вдома, а й на роботі. Місячний сонник розповість про те, що тиша і спокій запанують у вашій душі.

Малюк

Якщо вам потрібно побачити маленького носорога, тікає в вольєр, і звідти стали чутні звуки хропіння, значить в реальності ви повинні звернути увагу на проблеми своїх дітей. Швидше за все, ви мало приділяєте їм своєї уваги, і вони не можуть справлятися зі своїми проблемами самотужки.

Незвичайні тлумачення

Якщо вам вдалося зустрітися з жуком-носорогом, то є сенс розглянути кілька тлумачень:

Весняний сонник змушений вас засмутити, якщо вам наснився штучний звірок. Швидше за все, у вашому житті настане період нудьги і поганого настрою, але все швидко пройде.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: