Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться облили водою?

До чого сниться облили водою?

Зміст:

Сонник облили водою

До чого сниться облили водою? Можливо, в нічному баченні ви самі себе обливали водою? Таке бачення може говорити про вашому ретельному ставленні до свого здоров’я. Сплячої людини може очікувати приємний сюрприз, всі труднощі і перепони з легкістю будуть вирішені ним самостійно.

Обливання водою

Перш ніж приступати до розгляду своїх снів, варто визначитися з деякими моментами:

Так буде легше зрозуміти, що обіцяє вам майбутнє.

Що скажуть тлумачі

Бути облитим водою, обливати іншу людину, дуріти уві сні і бризкатися з шланга… Опис будь-якого нічного бачення ви зможете знайти в Тлумачі снів.

Вам залишиться тільки вибрати відповідний для вас варіант.

Облили уві сні водицею

Тлумач Густава Міллера

Незабаром можуть відбутися несподівані події, які будуть як позитивними, так і негативними, — так вважав Міллер, відповідаючи на питання, до чого може приснитися, що вас облили водою.

Знайомі і друзі піднесуть вам несподіваний сюрприз. Не факт, що він буде приємним.

Тлумач Ванги

Болгарська провидиця вважала, що бути облитим водою означає потрапити під вплив. Зрозуміти, наскільки воно буде сильним, можна, згадавши обсяг води, що вилився на вас. Відповідно, чим більше буде води, тим сильніше вплив.

Потрапляють тільки бризки? Значить, ви практично не будете відчувати впливу, ви сильна людина, вас складно змусити робити те, чого ви не бажаєте.

Тлумач Цвєткова

Сниться як потрапили тільки бризки

Якщо вас уві сні обливають з головою, то незабаром вас захоплять чуттєві пориви. Це буде скоріше не справжня любов, а пристрасть.

Тлумач Лоффа

Як вважає даний сонник, облили водою уві сні — ви зумієте знайти правильне рішення. Можливо, хтось підкаже вам правильний вихід.

Щоб зрозуміти, чи варто прислухатися до порад, що дадуть вам сторонні люди, варто придивитися до виду води:

Тлумач Нострадамуса

Людям, яких облили водою, і вони при цьому відчули страху, Нострадамус радив приготуватися до негативних известиям.

Обливання брудною водою сонник вважає негативним знаком — ви ризикуєте бути зганьбленим.

Тлумач Медеї

Сниться як облили брудом

Наснилося, що вас облили чистою водою — якась людина виявляє після того найсвітліші почуття. Якщо ж вода була каламутною, то ви будете викликати у оточуючих людей злість і неприйняття.

Сімейний тлумач

Коли дівчина запитає, що буде зі мною після сну, в якому мене облили водою, то даний тлумач дає позитивний пророкування.

Незабаром у дівчини з’явиться новий чоловік, не виключено, що вона незабаром вийде заміж.

Думка Зигмунда Фрейда

Якщо уві сні ви бачите воду, то це є символом зачаття, зародження нового життя. Якщо жінка уві сні почне обливатися водою, то незабаром у неї буде інтимна близькість з чоловіком. Вона цілком може завагітніти.

Сниться як молодий хлопець обливається

Уві сні обливатися водою стане молодий хлопець — його сексуальні фантазії вимагають реалізації в реальному світі.

Що це була за вода

Як говорить сонник, облити людину або бути облитим самому — це лише половина інформації, яка потрібна тлумачу, щоб видати вам правильне передбачення.

Які тлумачення пропонує нам сонник:

До чого сниться обливатися з друзями і веселитися? У реальності ви даремно розтрачуєте свої душевні і фізичні сили на непотрібні вам справи. Варто зосередитися на найважливішому. Тлумач радить навчитися визначати, що саме першочергово для вас.

З чого на вас виливали воду

Сниться як облили зі шланга

Якщо вас несподівано облили струменем зі шланга, то і в реальності на вас так само раптово впаде купу неприємностей. Перший час ви просто не будете знати, що вам робити.

Як вважає сонник, облити водою зі шланга — до неприємностей, а ось якщо на вас довгий час направляють струмінь, то ваше матеріальне становище значно похитнеться. До всього іншого додадуться великі проблеми зі здоров’ям.

Самостійно облили людини зі шланга? Значить, отримаєте пропозицію взяти участь в нібито прибутковій справі. Тлумач радить не погоджуватися на нього, інакше ви понесете збитки, даремно витратите час і нерви.

Уві сні, де вас облили дощовою водою, ховається позитивний сенс. Ви зумієте знову примиритися зі своєю другою половинкою. Навіть якщо це колишній хлопець, то почуття спалахнуть з новою силою. Правда, тлумач не приховує того, що зараз в це досить важко повірити.

Бути облитим водою з відра — якась людина зробить помилку, а вам доведеться за неї розплачуватися. Через це ви будете сильно переживати, також вам додасться маса непотрібних клопотів.

Самостійно обливатися водою з відра — ви самі собі створюєте неприємності. Те, що ваше матеріальне становище значно погіршилося — це тільки ваша вина. Сонник вважає, що якщо відро було ще й дірявим, то ви пропустіть свій єдиний шанс хоча б якось поправити становище.

Наснилися обливання крижаною водицею

Виливають крижану воду з відра прямо на голову — варто тверезо оцінювати ситуацію, в якій ви опинилися. Досить покладатися на допомогу і підказки інших людей, беріть відповідальність на себе.

Дивні сни

Коли уві сні ви облили водою мертвого людини, і він ожив, то тлумачі пророкують вам щасливу долю. Особливо такий сон хороший для хворої людини, зовсім скоро ви станете відчувати себе краще, а то і зовсім видужаєте.

Обливатися водою з мертвими людьми — до поїздки на курорт, розважальних проведення часу. Так дивно розглядають даний сон тлумачі.

Іноді можна зустріти пророкування, що коли ви вилили воду на іншу людину, в реальності ви доставите йому безліч неприємностей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: