Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться обробляти рибу?

До чого сниться обробляти рибу?

Зміст:

Сонник обробляти рибу

Людську підсвідомість мало вивчено, але те, що воно попереджає про можливі проблеми і події, навряд чи підлягає сумніву. Організм, вже знаючи про зародилася нового життя або почалася хвороби, симптомів якої, людина може ні відчувати, ні бачити, посилає нам свої сигнали у сне. Соннік допоможе розгадати, то нащо тоді сниться риба, виловленнаяілі куплена, свіжа, морожена або солона, яку вам прішлосьчістіть і різати.

Розрізана свіжа, красива рибка — до матеріального благополуччя, до стабільного достатку. А якщо вона ще й з ікрою — до несподіваного багатства.

Риба на обробному столі

Риба на обробному столі

Доводилося уві сні різати і потрошити ще живий улов? Бачити, як цим займалися інші люди? До чого чоловікові, жінці або підлітку сняться такі сновидіння, сонник трактує зовсім по-різному.

Для жінки

Не варто прямолінійно заявляти, що приснилися рибки до вагітності, а треба уважно розібратися у всіх нюансах.

Загальні тлумачення

Риба, оброблена на шматки

Вагітність

Для чоловіка

Для підлітка

Інші обставини

Риба гниє з голови — риб’яча голова, асоціюється з керівником, начальником. Коли уві сні Ви намагаєтеся відрізати рибі голову — підспудно протестуєте проти свого начальства.

До чого бачити уві сні оброблену щуку — до появи небезпечного конкурента, кільку — до бідності, розчарування, нерозділеного кохання. Різати сома — висока ймовірність зірвати «джек-пот». Патрали акулу — чекайте перемог на всіх фронтах.

Діставати риб’ячі нутрощі

Сниться, що Ви без огиди виймаєте риб’ячі нутрощі — наяву сумніваєтеся, що новий роман призведе Вас до чогось серйозного. Спроба розібратися в реальності виникла симпатії.

Витягували нутрощі з риби, яка виявилася дуже жирна і солона — чекайте приємний сюрприз або подарунок.

Ні до чого не торкалися, а буквально просякли неприємним рибним запахом — бачити такий сон означає швидку зустріч з друзями, відпочинок і розваги.

Езотеричний сонник

Бачити оброблену рибу уві сні — мрії про спадщину реалізуються, якщо приготовану страву, Ви з’їсте самі.

Сонник здоров’я

Сняться сни, в яких на столі різана, солона, апетитна риба? Прийшла пора подумати про ізмененіяхв своєму раціоне. Дефіціт йоду в організмі, таким чином, нагадує осебе.

Ісламський сонник

Дрібна рибка — чекайте турботи, непередбачені витрати, велика, свіжа — знайомство з молодою, чистою дівчиною.

Сонник по Фрейду

Своєрідно розшифровує, до чого сниться обробка і приготування риби — Ваш партнер вимагає до себе набагато більшої уваги і турботи. Невеликий подарунок або приємний сюрприз внесуть різноманітність у ваші стосунки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: