Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться одяг?

До чого сниться одяг?

Зміст:

Сонник одяг

Наряди — наше друге Я. Не дарма кажуть: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Вона уособлює Ваш стан. Те, як ви носите її, яка вона, а так само її колір може все розповісти про стан і про Вас в цілому.

Є багато роз’яснень, до чого сниться одяг. У цьому сонник ми розповімо, що саме означає, бачити уві сні одяг. До чого ж сниться одяг? Зазвичай, вона віщує удачу, проте, варто детальніше розглянути це бачення.

Кількість

Якщо наснилася одяг

Починаючи тлумачення снів, необхідно визначити кількість речей, яке переважало. Чи довелося приміряти на себе багато різних суконь або джинсів, або ж довелося задовольнятися лише малим асортиментом?

Мале

Бачити себе голим або напівголою — відчувати себе ніяково, не в своїй тарілці. Швидше за все, Вас пригнічує якась подія, що має відбутися в найближчому часі. В цьому випадку, радимо Вам заспокоїтися, взяти себе в руки або трохи відволіктися і привести себе в норму. Так само є й інше трактування, що означає, що бачити себе без вбрання — страх перед тим, що плани розкриються.

Якщо ж довелося переодягатися в дитячу річ, яка переважала в білому забарвленні, то це може свідчити про можливу вагітність. Якщо Ви — чоловік, зверніть увагу на самопочуття подружжя.

Велике

Бачити багато нарядів — знак, що потрібно зробити якийсь вибір, який можливо, буде із секретом. Слід вибрати ту, яка буде зручною для Вас. Вона не обов’язково буде красивою, вона може бути велика або мала, але саме зручність допоможе зрозуміти, який вибір потрібно зробити. Однак бачити багато строкатою одягу говорить про те, що життя у Вас безтурботна.

Також про безтурботності свідчить і той епізод, коли Вам довелося переодягатися знову і знову.

Купувати дитячий одяг — до приємних известиям від далеких родичів і непроханим гостям.

Вид одягу має значення

Чи довелося хизуватися в жіночого модельного речі або ж чоловік відчув себе дизайнером в світі мрій? Згадайте подібні нюанси.

Яка була одяг

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться одяг, тлумачення снів радить звернутися до його виглядом і характеристиками.

Весільна

Знак, пророчащая приємна подія. Бачення, де має бути приміряти весільне вбрання, завжди є передвісником доброго події. Особливо, якщо це сниться дівчині, незадовго до весілля. Це означає, що весільна церемонія пройде успішно, а шлюб буде щасливим і довгим. Вилити воду на кого-то в цьому вбранні — заздрість до чужого щастя. А от самому впасти в неї — до поліпшення матеріального добробуту. Якщо ж герой подібних снів — чоловік, то його супутниця виявиться вірною дружиною.

Робоча

Переодягатися або міряти її. Це натякає Вам, що пора сказати собі: «Пора діяти». Варто попрацювати, докласти максимальних зусиль. І в кінцевому підсумку Ви досягнете бажаної вершини успіху. Якщо, Ви побачили свого знайомого в робочій формі — у Вас будуть труднощі. А підтримку зможе забезпечити саме та людина, яка приснився. Варто довіритися його думку. Буває і так, що довелося вкрасти нову річ. Це змушує занепокоїтися про збереження власних коштів.

Приміряти військову форму

Дана дія віщує нових високопоставлених знайомих, за допомогою яких ви зможете вирішити деякі свої проблеми. Відповідно до думки Міллера, Ви володієте лідерськими якостями, а чужа форма допоможе знайти авторитет у певних колах. Однак, коли Ви є спостерігачем того, як комусь захотілося міряти чужу річ, Ви опинитеся втягнуті в конфлікт.

Дитяча

Вам належить відчути радість стати батьком. Для більш детального і точного відповіді, варто згадати подробиці. На кого побачили дитяче вбрання, на хлопчика чи дівчинку?

Для дівчинки

Якщо бачили одяг для дівчинки

Це обіцяє про можливість виникнення сімейної сварки. Слід зазначити, що вступати в конфлікт годі й говорити. Варто спробувати вирішити негативну обстановку мирно. І коли запал близької людини вщухне, ви зможете прийти до компромісу.

Красива кофточка або плаття, згідно прогнозу Ванги, призведе до тривалої сварки, в якій буде винен улюблений чоловік. Приміряти ж річ, яка призначена для дитини і Вам мала, віщує деякі фінансові труднощі. Тлумачення снів говорить, що цей період не триватиме довго.

Для хлопчика

Майбутній чоловік говорить про те, що незабаром має бути випробувати наколінні обстановку на роботі. Швидше за все, Ваш начальник або інші, вищі колеги будуть не задоволені Вашою роботою. Слід вислухати всі суперечки і виправити помилки, не вступаючи в конфлікт з начальством. Приміряти ж або прати сорочку на хлопчика, говорить про тривалому відрядженні.

Для немовляти

Це провісник приємних життєвих змін. Все що буде відбуватися після таких снів, будь-яке починання, всі це принесе радість, щастя і успіх. Хороший знак, що б почати втілювати ідеї в життя. Головне не упустити цей шанс. Цей щасливий момент може знову наздогнати вас вкрай не скоро. А ось багато дитячих речей, які довелося приміряти на свою дитину, говорять про труднощі у вихованні дітей.

Колір

Якщо Ви хочете отримати більш глибоке тлумачення Вашого бачення, згадайте колір, він несе характер Ваших мрій.

Червоний

Якого кольору був одяг

Швидше за все, це позначення емоційного стану людини. Може означати ненависть або просто сильні емоції. Людина, який одягнений в сновидіннях в червоний одяг, повинно бути, налаштований на вас агресивно. Відповідно до думки Ванги, червоний символізує любов, велика прихильність до людини, на якому є червоне вбрання. Впасти в такому вбранні в озеро чи річку — до змін.

Помаранчевий

Цей колір, як і червоний, означає емоційність. Однак більш врівноважене, оптимістичне. Помаранчевий наряд визначає, що ви прагнете до духовного збагачення. Якщо довелося приміряти або бачити себе в жіночому одязі, то згідно з думкою Міллера, Ви відчуваєте брак невпевненості в своїх силах і безліч комплексів.

Жовтий

З давніх-давен вважається кольором Сонця, життя. Незабаром Вас чекають веселощі, розвага. Міряти сонячне плаття — до ще більш яскравим подіям. Подія вкрай цікаве, після якого Ви будете повністю задоволені за недостатністю майна відчуєте себе живим.

Зелений

Тлумачення снів говорить, що коли переважає зелене забарвлення, значить, в найближчому майбутньому Вас чекають розчарування, приниження, особливо якщо Ви одягалися в чужу річ. Чоловік може відчувати незручності в спілкуванні з протилежною статтю. Однак, щоб не впасти духом, вам слід придивитися до обставин. І тоді Вам цілком вдасться змінити все в сприятливе русло.

Блакитний

Якщо були в блакитному

Колір морської хвилі, згідно прогнозу Міллера, говорить про перспективні плани. Значить, ви досягнете всіх намічених цілей, не тільки своїми силами, але і за допомогою підтримки близьких друзів, які, не дадуть впасти обличчям в бруд. Тлумачення зазначає, що якщо довелося міряти чужу, вкрадену річ, то і Ваші ідеї, цілі можуть виявитися помилковими.

Синій

Сині шати говорить про оточення любові близької людини. В іншій трактуванні тлумачення говорить про душевної втоми. Коштувати відпочити від справ. Побути з родиною або побути на самоті. У будь-якому випадку відпочинок піде на користь. Саме чоловік найчастіше стає очевидцем подібних мрій, що говорить про його надмірному навантаженні на роботі.

Білий

Ми звикли бачити в білому щось хороше і чисте, однак, до чого сниться одяг білого кольору? Каже сонник: одяг в такому відтінку сниться до самотності і сварці. Тлумачення також відзначає і затяжну депресію на цьому тлі. Чужа квартира, в якій довелося дефілювати, говорить про заздрість і інтриги колег.

Чорний

У багатьох культурах, це символ смутку, печалі. Як стверджує сонник, одяг в даному випадку характеризує бачення до сумних известиям.

Стан

В якому стані був одяг

Важливим елементом є стан одягу. Для ширшого тлумачення снів, варто згадати, який стан було у неї.

Прати комусь — до допомоги тим, хто потребує Вашої допомоги. Вам будуть дуже вдячні, але нічого більше отримати не вдасться.

Взаємодія

Найголовнішим елементом цього бачення, є взаємодія Вас і речей, яке спіткало в обіймах Морфея.

Не варто сприймати всерйоз події, що відбулися в мріях. Лише Вам підвладне вершити свою долю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: