Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться охоронець?

До чого сниться охоронець?

Зміст:

Сонник охоронець

Охоронець в реальному житті може захищати нас, але може виступати і непереборною перешкодою.

Що стосується нічного бачення, то, як каже сонник, охорона — це перешкода, але не завжди цей знак негативний.

Що чекає в майбутньому?

Приснився правоохоронець

До чого сниться охоронець? Правоохоронець уві сні може попереджати вас, що не варто робити те, що ви задумали, це буде невірно.

Але якщо ви на сто відсотків упевнені в своїй правоті, то тлумачі снів з радістю нададуть вам підказки, як домогтися бажаного.

Думка Густава Міллера

Психолог давав різноманітні тлумачення. Передбачення залежить від того, хто саме виступав у ролі сторожа:

Решта тлумачення

Не тільки Густав Міллер приділяв увагу цьому символу. Багато сонники на своїх сторінках намагаються пояснити вам, що варто зробити.

Тлумач Лонго

Вам приснився сторож? Лонго вважав, що справа, яку ви, здавалося б, продумали до дрібниць, зайде в глухий кут. Ви зіткнетеся з несподіваними перешкодами.

Ви вважаєте, що повністю впевнені в результаті, але не варто розслаблятися, маг радив перевірити все ще раз. Ви повинні розуміти, що сама незначна деталь, яку ви просто не помітили, може істотно вплинути на результат.

Служити уві сні в охороні

Вести діалог з охоронцем, намагатися переконати його в чомусь — ви абсолютно не впевнені в своїх силах. Сонник вважає, що ваша нерішучість все псує.

Сновидець сам стояв на сторожі? Досить серйозне бачення, яке показує, що сплячий надмірно впевнений у своєму партнері або родича.

Тлумач Смирнова

Як вважає даний сонник, охоронець уві сні є символом психологічного дискомфорту сплячої людини. Також сновидіння може обіцяти небезпека, перешкода.

Якщо подібний сюжет бачить жінка, то не виключено, що вона пригнічує в собі сексуальне бажання, яке неминуче призведе її до подружньої зради.

Тлумач 21 століття

Бути уві сні охоронцем

Довелось бути охоронцем у великій компанії в своєму сні? Тлумач вважає, що всі перепони, що стоять на шляху сновидіння, тільки здаються непереборними. Вам варто спробувати впоратися з ними, і ви побачите, що зробите це з легкістю.

Працювати охоронцем відомого і багатого людини — незабаром ваш соціальний статус значно підвищиться.

Ви будете викликати повагу у оточуючих людей.

Охоронець охороняє вас? У реальності ви зіткнетеся з тим, що вам не захочуть віддавати борг. Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб домогтися своїх грошей назад.

Що обіцяє вам нічне бачення?

Для початку варто розглянути кілька цікавих сюжетів:

Сниться дуже люб’язний охоронець

Сонники говорять: якщо в нічному баченні зустріли середньовічного стражника, що перегородив вам шлях, то варто ще раз подумати про майбутні цілі. Якщо ви і далі будете йти до них, то вже ніколи не зможете повернутися назад.

Варта в тюрмі описує сновидіння як людини, схильного до зайвої самокритики.

Фейс-контроль на дверях нічного клубу означає, що вас хтось сильно ревнує.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: