Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться океан?

До чого сниться океан?

Зміст:

Сонник океан

Бачити уві сні океан — частіше приємно, ніж страшно. Особливо, якщо сняться прозорі безкраї води. І якщо буквально століття тому таке сновидіння обов’язково віщувало нещастя, тому що стихія була лякаючою і неосяжної, то тепер цей образ асоціюється з відпочинком, радістю і спокоєм.

Коли необхідно тлумачення, до чого сниться океан, важливо орієнтуватися не тільки на думку сонника, але і свої почуття з приводу безкрайніх вод. Якщо вони вас лякають, то можна вважати, що сон є передвісником біди. Але в разі, коли океан тихий, блакитний і теплий — це образ відпочинку і відпустки, який вам необхідний.

Є також інше тлумачення снів з безкрайніми водами. Вони можуть символізувати протягом життя або саме життя в принципі. Брижі або мірні хвилі, які набігають на берег одна за одною, можуть означати важливі або не дуже події.

Для моряків подібний сон може означати тривалий вдале плавання, а для людей, яких подібний обсяг води лякає — важке життєве випробування.

Аналіз деталей сновидіння

Щоб тлумачення, до чого сниться океан, було найбільш точним і детальним, важливо пригадати якомога більшу кількість деталей:

Якщо приснився океан

Колір вод

Прекрасний блакитний або зеленуватий колір вод океану — приємне проведення часу, відпустка або відпочинок. Коли сниться сон, в якому є мірні хвилі з невеликими гребенями — відпочинок буде активним і корисним для здоров’я.

Бачити бурхливий океан (як і море) з високими страхітливими хвилями, які шумно б’ють об берег — неприємні події в житті, труднощі. Якщо в одному зі снів вода була брудною, з уламками — чекайте погіршення стану здоров’я.

Купатися в теплій прозорій воді і відчувати себе вільним і щасливим — вдалий хід справи, проект буде завершений з відмінною прибутком. Пірнати в бездонну глиб і милуватися різнокольоровими рибами — вибір вакансій. Можливо, ви підшукуєте собі нове місце роботи — зараз саме час вибирати, тому що надійде відразу кілька пропозицій.

Плисти на човні по прозорій гладі, розуміючи, що є обов’язки, і можуть бути труднощі — отримувати задоволення від добре виконаної роботи. Чим більше людей хочуть плисти з вами — то більша ваш авторитет серед колег.

«На море, на океяне…»

Чітке розмежування на морі і океан властиво перфекціоністам і людям, схильним до високої деталізації будь-якого процесу. Жоден сонник не вважає, що це два абсолютно різних символу — вони просто доповнюють один одного.

Плисти на кораблі або яхті, з розумінням того, що море переходить в океан — означає, знаходиться напередодні значного відкриття, починати важливий і вельми прибутковий проект.

Якщо приснився океан, а ви уві сні намагаєтеся всім довести що це море, хоча самі точно знаєте, що навколо саме океан — ви схильні до самообману і рідко коли задоволені реальним станом речей.

Земля за бортом

Якщо бачили берег

Бачити океан уві сні, розуміючи, що вода займає все безкраї простори, і це вам подобається — відмінний сон, якщо ви моряк. Він означає, що незабаром ви підете в вдале плавання.

Якщо ж ви ніякого відношення до морської службі не маєте, такий сон означає, що ви перебуваєте в своїх емоціях, в своєму маленькому світі, своєрідному коконі, з якого виходити зовсім не хочете.

Бачити в такому випадку острів або берег — означає надію на спілкування із зовнішнім світом, говорить сонник Міллера. Але чи відбудеться воно, залежить виключно від вас. А ось купатися, боячись втратити з поля зору берег — ви занадто тиснув себе рамками, незважаючи на спокійну вдачу, вам важко перебувати в такому положенні.

Зійти на берег

Довго плавати і пристрасно бажати повернення на берег — означає затяжне перебування в штучно створених обставин. Можливо, це депресія, особливо, якщо крім плавання на кораблі або човні, вам доводиться просто плавати або пірнати у воді. Якщо вода накриває з головою, і ви відчуваєте брак повітря — можете захлинутися своїми переживаннями. Жодне подія життя не варто такого напруження нервової системи.

Берег в такому випадку символізує притулок, рідний дім, затишок, місце, де завжди готові прийняти і приголубити.

Самотній острів

Океан уві сні може символізувати як протягом життя, так і емоційний стан сновидіння. Але щоб точно знати, що саме намагається сказати підсвідомість, важливо проаналізувати свою життєву ситуацію. Якщо все спокійно як в любовних відносинах, так і ділових питаннях, то бурхливий океан з хвилями може говорити про сильні внутрішні переживання, а не про майбутні труднощі.

Острів в такому випадку може означати надію. Плисти під час шторму, намагаючись знайти острів — почуття приреченості.

Бачили острів

Вам здається, що життєві перипетії доведуть вас до загибелі, але ситуація зовсім інша. Реальну небезпеку несуть ваші почуття, а ситуація незабаром різко зміниться.

Якщо проблеми і життєві негаразди наздоганяють одна за одною, намагаючись розхитати душевний спокій, а сниться спокійний океан і острів серед блакитних тихих вод — не впадайте у відчай. Ви йдете вірним шляхом, ці випробування тільки для загартування вашого духу, важливо не звернути з обраної лінії.

Спостерігати з висоти пташиного польоту райський острів посеред безкраїх зелених вод — благополуччя. Ви зможете отримати від життя все те, чого хотіли і до чого прагнули. Важливо не упустити момент.

Думки популярних джерел

Практично кожен сонник впевнений в тому, що спокійні чисті води океану означають хороше самопочуття і правильно обраний життєвий шлях. Створюваний хвилями шум іноді пояснюють як плітки навколо вашої персони. А рясну піну — марною тратою часу. Досить оптимістичне тлумачення дає сонник Міллера — спокійна приємна життя, якщо води були прозорими.

Сонник Фрейда — зачаття

Водна стихія практично в будь-якому її прояві означає можливе зачаття, говорить сонник Фрейда. Німецький психотерапевт упевнений, що для жінки один з таких снів може означати вагітність, а для чоловіка — бажання завести потомство.

Сонник Міллера — вдалий збіг обставин

Найчастіше песимістичне тлумачення Міллера, досить позитивно, якщо в одному зі снів ви побачили океан. Цей сонник вважає, що величезний водний простір з’являється в нічних мареннях напередодні важливих життєвий змін.

Древній Велесов сонник — дорога

Древній сонник впевнений, що величезний водний простір символізує тривалий шлях і розставання. За часів, коли ця стихія вважалася дуже небезпечною, а про тривалих плаваннях ніхто навіть і подумати не міг, подібне сновидіння вважалося знаком біди. Тому що потрапивши у водне безодню, повернутися вже ніхто не міг.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: