Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться окріп?

До чого сниться окріп?

Зміст:

Сонник окріп

До чого сниться окріп? Коли ви бачите подібні бачення, то це попередження про те, що незабаром події будуть розвиватися не на вашу користь. Сновидіння в цілому має негативний посил.

Разом з тим, деякі тлумачі кажуть про те, що подібний сюжет може обіцяти і щастя, так як обставини складуться найкращим чином.

Бачення про окропі

Якщо в своїх снах ви п’єте окріп і абсолютно не бійтеся того, що можете обпектися, то може статися приємне для вас подія.

Не виключено, що незабаром ви познайомитеся з людиною, який матиме на вас хороший вплив. Він допоможе вам побачити нові горизонти, отримати корисні зв’язки.

Наснилася кипляча вода

Що скажуть сонники

Якщо ви зважилися зрозуміти, що обіцяє нічне бачення, то перш за все варто звернутися до тлумача снів. Бачення про окропі розглядається ними досить часто.

Езотеричний тлумач

Наснилася кипляча вода — ви зіткнетеся з неприкритим хамством, вам може докучати людина, яка має в суспільстві великий вплив.

Пити його і не обпектися — ризикований захід, за яке ви взялися, увінчається для вас успіхом.

Тлумач від «А» до «Я»

Якщо в нічному баченні ви обпеклися окропом, то якесь неприємна подія повністю перекреслить ваші райдужні надії.

Виливати окріп, бачити виходить від нього пар — ви потрапили в ситуацію, з якої практично немає виходу. Тлумач вважає, що без сторонньої допомоги ви не впораєтеся.

Позитивно пити окріп, такий сон обіцяє щастя і радість.

Дивитися уві сні як вода закипає

Кип’ятити воду за допомогою кип’ятильника — біда буде підстерігати вас там, де ви абсолютно її не очікували.

Тлумач 2012

Дивитися на те, як вода буде кипіти — сновидец починає переходити на новий рівень, позбавляється від своїх забобонів, від думок, що обсіли його раннє.

Тлумач вважає, що в першу чергу вам варто позбутися негативних емоцій, що тягнуть вас вниз.

Сучасний тлумач

У цьому джерелі ви зумієте знайти масу необхідної вам інформації:

Тлумач Симеона Прозорова

Обпектися окропом, спеціально вилитим на вас інший особливої ​​- вас зрадить рідна людина, від якого ви зовсім не очікували підступу. Підігрівали окріп за допомогою кип’ятильника? Значить, вас можуть втягнути в авантюру.

Даний сонник вважає, що пити окріп — до поганих подій. Ваші колеги повстануть проти вас і стануть плести інтриги.

Наливати окріп з крана — майбутня любовна інтрига може закінчитися великими неприємностями.

Якщо ви боїтеся негативних наслідків такого сну, то вас варто уявити, що ви виливаєте окріп, що не проливаючи ні краплі на себе.

Як будуть розвиватися ваші взаємини з людьми

Пити уві сні киплячу воду

У нічному баченні пили окріп і не обпеклися? Значить, зовсім скоро ви зустрінете свою другу половинку. Вам не варто переживати про те, що ви пропустіть свою долю, серце обов’язково підкаже вам, що це ваш чоловік.

Наливати окріп і обпектися їм — ви ризикуєте зробити необдуманий вчинок, який неабияк зіпсує думку людей про вас. Після такого сну вам варто ретельно зважувати всі свої слова і вчинки.

Снилося, як вирувала вода — ви будете постійно сваритися і скандалити з приводу. Навчіться тримати свої емоції під контролем, ось яку пораду дає вам тлумач снів.

Нюанси сновидіння

Як вважає сонник, окріп, що ви розливаєте по чашках з заваркою, обіцяє вам приємне сімейний захід. Ви зберетеся всією сім’єю і весело проведете час.

Коли сновидец виливає киплячу воду за поріг, то незабаром його покине один з його родичів. Ця людина поїде дуже далеко.

Кидати овочі в киплячу воду уві сні

Постарайтеся згадати, що ви кидали в окріп, це суттєво вплине на прогноз:

Коли сновидец обливає когось з лайками, то розпочату ним справу буде провальним, він виголосить погану мова, провалиться на іспиті або доповіді.

Наливати воду в самовар, кип’ятити її, потім зливати з крана і не бачити пара — вас чекає дуже гарне сватання, але сама весілля не відбудеться.

Обпалюватися окропом, отримати опік — ризикована справа закінчиться для вас провалом.

Окріп з крана йде бурхливим потоком, а ви не можете перекрити вентиль? Вас може здолати висока температура. Це буде звичайна застуда, але доведеться кілька днів пролежати в ліжку.

Коли ж з крана йшов один окріп, то вам доведеться звертатися до своїх друзів за допомогою. Самі ви не впораєтеся з тими труднощами, які піднесе вам життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: