Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться операція?

До чого сниться операція?

Зміст:

Сонник онлайн Операція

Дуже важко однозначно сказати, до чого сниться операція. Всі джерела тлумачення дають різний прогноз, і іноді їх думки прямо протилежні. Часто все залежить від життєвої ситуації сновидіння, а також від особистісного ставлення до подібного роду медичним втручанням.

Якщо наснилася операція, яку ви давно планували і зараз очікуєте, то в реальності вона пройде успішно, і ви швидко підете на поправку.

Бачити себе в ролі головного хірурга — приймати важливе рішення. А ось опинитися на операційному столі проти своєї волі — хтось буде втручатися у ваше особисте життя.

Якщо наснилася операція

Точних тлумачень з приводу серйозного медичного втручання немає. Одні джерела тяжіють до позитивного: одужання, виконання планів і надій. Інші — до негативного: грубе вторгнення в справи, рішення буде прийнято замість вас. Операція уві сні може сильно налякати, але насправді це заклик придивитися до свого оточення — чи немає там людей, що занадто тиснуть на вас.

Не варто сліпо довіряти жодному з тлумачів, тому що важливо взяти до відома власні почуття і життєву ситуацію. Це буде основним для отримання придатного ради на найближче майбутнє.

Дуже важливо звернути увагу на:

Оперувати буду я!

Якщо наснилася операція, то особистість хірурга — дуже важливий аспект таких сновидінь. Бачити в цій ролі кого-то з друзів або родичів — значить, вони сильно впливають на вас і намагаються домогтися вашого рішення, виходячи з їхніх переваг і бачення життя.

Хто був хірургом

Якщо робити операцію буде коханий або кохана — спроба маніпулювати почуттям провини. А наркоз, отриманий з їх рук — потрясіння або обман. Ваші очі будуть бачити те, що їм дозволять, а не те, що відбувається насправді.

Самому бути хірургом — відповідальне рішення. Якщо ж при цьому оперувати доведеться самого себе — потрібно знайти гармонію у своїй душі. Дві протилежні риси характеру ніяк не можуть переважити одна іншу, потрібно знайти золоту середину, або ж віддати перевагу або позитиву, або негативу.

Частина тіла для оперативного втручання

Дуже важливо запам’ятати, яка частина тіла повинна піддатися оперативного втручання. Саме вона вкаже на сферу в житті, яка повинна отримати максимум уваги з вашого боку. Не варто випускати жодного моменту дійства, будь-яка деталь сновидіння допоможе отримати найбільш точне тлумачення, до чого сниться операція. Так наприклад, акцент на скальпелем — означає розрив відносин. А на великій кількості крові — переживання рідних за ваше добре самопочуття.

Увага на область голови

Яку частину тіла оперували

Голова має сакральне значення не тільки уві сні, а й в будь-яких магічних практиках. Зараз ця частина тіла позбавлена ​​особливого пієтету, яким була наділена в минулому. Залишилися тільки деякі, як ми зараз говоримо, забобони, звички покрити волосся перед входом до церкви для жінки і не залишати непокритим пульсуюче тім’ячко немовляти. А насправді — це наш зв’язок із Всесвітом, серйозний енерго обмін, безперервний потік родової інформації.

Зона уваги — особа

Особа уві сні символізує ваше зовнішнє поведінку і прояв почуттів. Але це тільки оболонка, це та частина, яку ви згодні показувати всім, щоб домогтися потрібного про себе враження.

Відображення душі — очі

Якщо операція була на очах

Очі можуть фізично приймати інформацію, а ментально віддавати її. Якщо цей процес відбувається на контрольованому рівні, то можна говорити про паранормальні здібності у людини. У будь-якому випадку, очі уві сні символізують можливість бачити не тільки реальний світ, а й устремління близьких людей.

Область грудей — серце і молочні залози

Якщо оперували серце

Грудна клітка на ментальному рівні означає сердечні справи, любовні переживання, тяжіння до сім’ї та шлюбу. Якщо добровільно погоджуватися оперувати серце, значить приймати рішення розумом, а не емоціями чи ж впускати в своє життя вигідних, але не дуже приємних людей.

Сама область грудей здатна випромінювати потужний енергетичний спектр, і втручання в цю частину тіла лікаря говорить про те, що чужі люди більше впливаю на ваші відносини, ніж вам би хотілося.

Молочні залози для дівчини означають тяжіння до материнства.

Якщо дівчині сниться, що вона готова збільшити собі груди — це підсвідома тяга до вагітності та народження потомства.

Сниться лікарня і доктор вже дає наркоз, щоб зробити операцію на грудях — можливо батько вплине на вибір чоловіка.

Коли ж в реальності вона давно запланувала зробити такий крок, тому що розмір грудей її не влаштовував, то подібний сон тільки відображає її думки.

Операція на животі

Досить важке сновидіння, в якому виконувалося хірургічне втручання на животі. Як правило, ці сновидіння пов’язані з основою людського життя, матеріальною базою та основними моральними зобов’язаннями.

Трохи інше тлумачення заслуговує апендицит. Хоч це також вважається втручанням в особисте життя, але, оскільки це запалення загрожує смертю, то віддалений уві сні апендицит прийнято тлумачити як подолання всіх перешкод на шляху до успіху.

Якщо оперували апендицит

Авторитетний сонник Міллера

Досить популярно стало тлумачення Міллера, тому що воно просте і зрозуміле для багатьох людей. Адже воно засноване на основних психологічних концепціях. Ось що говорить цей сонник: операція сниться напередодні важливих заходів, де потрібно швидко прийняти рішення. Якщо ви згоди на втручання не даєте, але воно було вироблено, значить, ваша думка буде придушене більш авторитетною особою, такою є думка психоаналітика Міллера.

Емоційні аспекти сновидіння

Які були емоції

Для того, щоб тлумачення, до чого сниться операція, було найбільш точним, важливо проаналізувати власні почуття і життєву ситуацію. Якщо ви початківець медик — то це відображення роботи. У разі, коли ви часто відвідуєте медустанови в зв’язку з професійною діяльністю або хворобою — це також може впливати на подібні нічні марення.

Відчувати радість від того, що скоро забудете про хвороби, згодом хірургічного втручання — значить, знайдеться людина, яка зможе просто прибрати перешкоди з вашого життя.

Бояться, що процес може пройти з ряду геть погано — мати труднощі з прийняттям рішення.

Опиратися, не дозволяти втручання — ваша твердість характеру не є цілісною. З одного боку, ви голосно протестуєте, а з іншого — питаєте ради і дозволяєте оточуючим зневажати вашою думкою.

Дуже цікаве тлумачення пропонує езотеричний сонник: операція може мати завуальовану форму ініціації уві сні. Хірург в ній виступає учителем, який зможе пробудити в вас дар, видаливши з тіла залишки негативної інформації і шкідливих спонукань.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: