Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться орхідея?

До чого сниться орхідея?

Зміст:

Сонник орхідея

Орхідея — витончене рослина, красою якого може насолодитися не кожен. Чому такий символ приходить в нічних мареннях? Зрозуміти, до чого сниться орхідея, вдається не завжди, оскільки виникають труднощі з правильною розшифровкою. Багато снотолкователі говорять про те, що сновидіння очікує успіх на діловому і любовному терені.

На що звернути увагу?

Як описує сонник, орхідея — особливий символ, і для отримання правильного тлумачення треба буде звернути увагу на кожну особливість, начиняючи від розміру і закінчуючи пережитими емоціями.

Приснився екзотична квітка

На початковому етапі сновидец повинен згадати стан рослини, з яким довелося зіткнутися в нічних мареннях.

Сухе

До чого сниться орхідея, яка засихає на очах? В даному випадку снотолкователі говорять про службові проблеми. Головне — не нехтувати нормами пристойності під час спілкування з начальством, оскільки це може спричинити за собою великі труднощі.

Квітуче

Якщо рослина в горщику починає цвісти, то, на думку сонника психолога Міллера, в житті сновидіння стане більше щастя, що зачіпає різні аспекти.

Квітуча орхідея може бути розтлумачена за допомогою Спільного сонника, в якому йдеться про те, що спляча людина зможе домогтися успіху в складному і заплутаному справі.

Спогади про минуле подію будуть ще довго зігрівати душу.

Зламане

Наснилися зламані пагони квітки

Бачити надломлені пагони орхідеї — до охолодження любовних почуттів. До чого сняться такі символи представницям прекрасної статі? Швидше за все, на них чекатиме самотність, але не варто його боятися. Є велика ймовірність того, що цей час передбачено для духовного і особистісного розвитку. Чим більших успіхів ви досягнете наодинці з собою, тим швидше знайдете надійного кавалера.

Короткі характеристики

У орхідеї, як і у будь-якого іншого рослини, є свої особливі характеристики, на які треба звертати увагу. Сновидець, звернувшись до снотолкователю снів Фрейда, може зрозуміти, що такий символ не виникає просто так. Він буде відображати невимовне задоволення, а також пікантні насолоди, які чигають на сплячої людини в доступному для огляду майбутньому. Також не можна забувати про колір побаченого рослини:

Незвичайний презент

Несподіваний подарунок, що може бути краще? Якщо мова йде про подарованої жовтої орхідеї, значить насправді спляча людина стане жертвою пліток. Однак не треба відповідати тим же зброєю своїм кривдникам. Незабаром вони самі зрозуміють, що припустилися фатальної помилки, але буде занадто пізно.

Отримати

Якщо подарований квітка мав інше забарвлення і презентував його представник протилежної статі, значить в реальності він відчуває потяг до сплячого. Отримати квітка — до розчарування на любовному фронті, про це розповідається в сонник Авдяевой.

Приснився символ буде відображати те, що людина не винесе довгу розлуку і знайде собі заміну.

Отримати уві сні в подарунок або дарувати

Піднести

Дарувати рослина — до виникнення симпатії або любовний зв’язок по відношенню до іншої людини. Однак не варто будувати якісь плани вже після кількох побачень, вам треба добре пізнати людину.

Нетипові розшифровки

Фотографувати дочка, зриваючу білу орхідею — до швидкого заміжжя. Такий сон може побачити і представник сильної статі. В такому випадку, на нього чекатиме зустріч з дівчиною, яка стане втіленням усіх його мрій і переживань.

Вам може наснитися, як ви пересаджує рослину і, за версією тлумача снів Авдяевой, вас чекатиме розставання з коханою людиною. Якщо спляча людина ставить квітка у вазу, значить насправді чекатиме любовний роман.

Бачити, як хтось зрізає орхідею — знак, що відображає спокійний і зважений характер сновидіння. Йому доведеться подолати складні випробування, після закінчення цього життєвого етапу можна буде насолодитися результатами своєї праці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: