Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться оса вкусила?

До чого сниться оса вкусила?

Зміст:

Сонник оса вкусила

Важко знайти людину, що випробовує справжню симпатію до таких комах як оси. Вони в принципі не приносять користь, боляче жалять, викликають неприємні емоції.

До чого сниться оса, або її укус? Щоб розібратися в цьому, варто як мінімум, вивчити кілька сонників, як максимум пригадати всі супутні деталі побаченого сновидіння.

Оса — як символ сновидіння

Бачення про ос по сонником

Якщо наснилася оса

Тлумач снів — перелік можливих позитивних і негативних змін, які пророкують певні бачення. Існує кілька десятків різноманітних тлумачів. Кожен сонник оригінальний, вивчайте тлумачення і знаходите те передбачення, яке найбільш точно описує теперішнє становище справ сновидіння.

Жіночий сонник

Сонник Езопа

Сниться оса — сонник вбачає два варіанти розвитку подій. Вас може докучати безпринципна людина, який негативно впливає на вас. Другий варіант, який більше підходить сильній статі. Ви недавно познайомилися з милою і мініатюрної дівчиною, і у вас виникло бажання захищати і оберігати її.

Оса жалить — недруг завдасть сильного удару.

Сниться, що ви змахує її, перш ніж вона встигає випустити жало — зумієте розгадати всі підступи недоброзичливців і під час з ними впораєтеся.

Вбивати комах — знайомство з людиною, який пообіцяє допомогу, але підведе.

Бачити їх гніздо — зрозумієте, що товариші по службі ставляться до вас недоброзичливо. Вони заважають просуванню по кар’єрних сходах, ваші старання проходять непоміченими вищим керівництвом.

Якщо вжалила

А ось рій ос, говорить про те, що ви на хорошому рахунку у начальства. Щоб не робили недбайливі колеги, це не вплине на ваші взаємини з керівництвом.

Сниться, що рій ос кружляють біля вас і намагаються вжалити — непримиренні конфлікти з товаришами по службі змусять змінити рід діяльності.

Сниться, що смугасте комаха намагається вкусити кішку за ніс, але та скидається її — ваші родичі користуються вашою добротою, при цьому діють на шкоду вам.

Сонник 21 століття

Сонник Міллера

Подібні комахи ні до чого доброго не сняться. Подібне бачення означає, що підступи недругів увінчаються успіхом, і життя буде на час зіпсована.

Оси кусають вас — до появи суперника, який захоче зіпсувати взаємини сновидіння з другою половинкою. Якщо оси покусали вас, то, на жаль, доведеться розлучитися з коханою людиною, через його зради або брехні.

Оси сняться до змін у житті

Тлумач Міллера вважає, що для жінок побачена уві сні оса символізує початок нових взаємин з чоловіком. Як би ви не сподівалися, великої любові не буде.

Сняться великі комахи, які просто пролітають повз і навіть не намагаються вжалити — познайомитеся з новими, цікавими людьми.

Бачити ос, разом з іншими комахами — потрапите в скрутну ситуацію, але друзі вчасно прийдуть на допомогу.

До чого бачити ос в своїй квартирі — до благополуччя і матеріального достатку.

До чого призводить укус комахи уві сні

Якщо оса вжалила ваших ворогів

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: