Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться оселедець?

До чого сниться оселедець?

Зміст:

До чого сниться оселедець

Оселедець є символом смирення гордині. Вона, серед рибного достатку, сприймалася як викидними риба, що служила їжею жебраком і монахам, яких укладали щоб посилити покарання. А до чого сниться оселедець в мріях?

Відомі тлумачі

Дуже часто зустрічаються тлумачення снів, де спливав образ риби. Більшість трактувань обіцяють вагітність. Але от якщо в мріях був образ оселедця, то пояснення іншого роду. Ми їх знайдемо в альтернативних сонниках.

Сонник Міллера

Якщо наснилася оселедець

Бачити уві сні оселедець на думку Міллера, отримати попередження про те, що з вини вашої легковажності, ви заробите великі борги і ці фінансові проблеми буде важко вирішити одним махом. Не зайвим буде звернутися до рідних за допомогою.

Дамам, бізнес — леді образ оселедця в мріях передрікає неприбутковий період. Для тих же, якісь на даний момент не задіяні в трудовій діяльності, цей сон обіцяє несподіване фінансове надходження.

Вільної від любовних відносин дівчині, примарилося солона оселедець, обіцяє вигідне придбання. Це може сполучатися не тільки з великими покупками, а й звичайним повсякденним шопінгом. Для дівчат, які знайшли партнера ця рибка обіцяє незабутню романтичну, загадковий вечір, який буде дуже важливим для закріплення відносин.

Велика кількість солоної оселедця передвіщає сум і тугу. Можливо вона буде пов’язана з відносинами з партнером.

Жива оселедець, згідно з трактуванням психолога, обіцяє вагітність.

Сонник Ванги

Провидиця говорила, якщо приснилася оселедець, при цьому вона нежива і необроблена, то це обіцяє хвороби серця.

Протухла оселедець, провісник важкого захворювання, або горя.

Якщо сновидец обробляв рибу уві сні, це передрікає будь-які проблеми зі здоров’ям, не виключена операція. А засолювання рибки обіцяє неприємності по службі.

Розглядаючи ринкові відносини тлумачить сонник: оселедець, якусь купують уві сні, застерігає від невеликих проблем в діловій сфері. Будьте уважні в угодах з партнерами. Але коли сновидець продає рибку, це обіцяє йому гідний вихід зі скрутної і пікантній ситуації.

Куштувати різні страви з цієї рибки, згідно з трактуванням Ванги, до боргів, або до незначних непорозумінь, стосовно фінансів, між колегами. Але вони скоро вирішаться.

Езотеричний сонник

До чого сниться оселедець, яку сновидец куштував. Це сновидіння остерігає від необдуманих і легковажних вчинків, про яких, будете шкодувати.

Якщо уві сні довелося ловити цю рибку в мережі, це закликає не попадатися на помилкові обіцянки. Чи не вкладайте фінанси в фантомні підприємства, не позичайте грошей тим, хто їм не зовсім впевнені.

Коли уві сні хтось сторонній вас пригощає цієї рибки, то наяву, хтось намагається вас ввести в оману. Але при нагоді, коли ви самі пригощаєте сторонньої людини, значить ваші помисли не чисті щодо партнерів по бізнесу. Це вам не пройде даром, ви розплатитеся з лишком. Тому краще не піддавайтеся спокусі махінацій.

До чого сниться оселедець

Якщо обробляли оселедець

Оселедцева сни дуже різноманітні. Адже, як і в житті її можна ловити, їсти, смажити і т. д., так і в мріях знаходять відображення всі ці дії:

Коли в сновидіннях головним дійством було оброблення оселедця, то це тривожний знак, що сигналізує про ситуацію, де стане можливим привід, якою спричинить емоційну нестабільність сновидіння. Сильне душевне розлад в результаті спричинить захворювання внутрішніх органів.

Деякі сонники дають тлумачення снів, де довелося купувати оселедець в магазині або на ринку. Їх трактування обіцяють прийом бажаних гостей і веселе проведення часу.

Якщо в своїх мріях ви бачили на столах велика кількість страв з цієї рибки, значить гряде ціла низка подій, якісь пробудять у вас бажання пошуку екзотичної і яскравою новизни. Це бажання підпорядкує на якийсь час всі ваші почуття.

Довелося готувати різні страви з рибки, тлумачиться по різному. Так наприклад, солить її хтось — до сліз, соліть ви самі, значить здолають клопоти з дітьми; маринувати обіцяє втратою незалежності. Сталося в мріях смажити або варити, остерігайтеся зробити помилку, поспішаючи. А раптом нарізали в тарілку до столу, чекайте витівки вашого чоловіка, якась зіпсує вам все свято.

Якщо їли оселедець

Сталося їсти сиру рибку, говорить про вашу марнотратства у витратах, яка може привести до тимчасових, але вагомим труднощів. А ось якщо рибка, якусь ви їли, була солона, це обіцяє фінансову незалежність.

Копчена така рибка уособлює ваші бажання випробувати екстремальні відчуття.

Свіжоморожена оселедець обіцяє в ваших відносинах з партнером легке охолодження, яке можна виправити, якщо проявити терпіння. А ось протухла, вона застерігає від довірливості, тому як вас легко можуть обдурити.

Оселедець, у якою була відсутня голова, уособлює вашу безвідповідальність щодо свого здоров’я, або до роботи. Що може привести до ускладнень.

Чи не сприятливі прогнози дає сновидіння, якщо чоловікові приснилося, що він їв смажену на багатті оселедець. Це передрікає про наводкою знайомої людини, якась змусить зробити вас промах. Він серйозно позначиться на добробуті сім’ї.

Примарилося жінці ця маленька рибка обіцяє великі проблеми в сімейних відносинах, в плоть до зрад. Принагідно, коли вона була нарізана шматочками, це уособлення докорів сумління з приводу упередженого ставлення до свого партнера. Якщо ви не посоромився, і не вважаєте чимось непристойним необхідність попросити вибачення і вибачитися, то все прекрасно обійдеться.

Пощастило побачити, плаваючу в ставку, оселедець? Не залежно від того кому примарився такий сон, чоловікові або дружині, це обіцяє поповнення сімейства.

Закликає позбутися шкідливих звичок сон, де ви ловили руками мертву оселедець. Якщо ви не підете раді, то це серйозно позначиться на вашому здоров’ї.

У разі, коли у спійманої живий рибки була золота луска, обіцяє шанс отримання вигідної пропозиції від ділового партнера. Не пропустіть його.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: