Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться осетер?

До чого сниться осетер?

Зміст:

Сонник осетер

До чого сниться осетер, якщо в реальному житті сновидец далекий від кулінарних шедеврів? Побачивши такий сюжет, можна трохи задуматися, оскільки більшість тлумачів снів пророкує набуття великого достатку і успіху.

Однак не можна сліпо вірити тільки хорошим прогнозам, адже багато хто з них приховують подвійний сенс.

Загальні рекомендації

Риба, приснився молодій дівчині, передбачає появу впливового та успішного кавалера, якому вдасться привернути увагу своєї екстраординарністю. Можливо, відносини переростуть в щось більше і завершаться щасливим шлюбом, але краще не форсувати події.

Спіймати уві сні рибу руками

Спіймати осетра руками — до небувалої удачі у всіх починаннях. Більшість сонників акцентує увагу на тому, що краще скористатися з’явилася можливістю, оскільки другий може і не бути. Опинитися в одній воді з рибою — до поліпшення самопочуття і здоров’я.

Можливі дії

Побачивши осетра в нічний мрію, сновидцу буде цікавий зміст цього образу. Немає сенсу будувати якісь здогади, якщо можна звернути увагу на коротку інформацію з кількох джерел:

Хто зловив?

Спіймана риба вважається предметом гордості багатьох людей. Незважаючи на те, що рибалка вважається чоловічим заняттям, деяким жінкам хочеться нав’язати конкуренцію. Сонник пише про те, що від статі сновидцев залежить подальший напрям розшифровки.

Чоловік

Снилося, як спіймали велику рибу, — до великої удачі. У снотолкователе Пастора Лоффа розповідається про те, що сплячій під силу реалізувати все, що він задумав.

Жінці сниться рибна ловля

Якщо рибка виявилася з ікрою, то прибуток багаторазово збільшиться. Головне — правильно розпорядитися отриманими багатствами.

Жінка

Якщо жінці приснилася рибна ловля, то це не передбачає майбутню вагітність, як про це часто пишуть. Як описує Місячний сонник, спійманий екземпляр наштовхує на думки про те, що сновидицей пора уважніше придивитися до свого найближчого оточення. Серед всіх шанувальників ховається прекрасний кандидат, якого треба тільки виділити із загальної маси.

Наснилася риба з ікрою, але без голови — до пристрасним відносин, а тому треба навчитися контролювати свої емоції. Жіночий сонник радить бути обачними, спілкуючись з незнайомцями.

Яку пробували?

Їсти уві сні делікатесну рибу

Приснився осетер не завжди розкриває справжній зміст подій, що відбуваються в реальному житті. Сон, в якому спробували рибу, може розшифрувати практично кожен сонник, а тому важливо відразу приступати до справи.

Приготована

Якщо на вашому столі з’явився рибний делікатес, то важливо згадати спосіб приготування:

Жива

Сняться мрії, в яких пробуєте живу рибу, — до можливих неприємностей. Однак снотолкователі акцентують увагу на події, що відбуваються:

Сниться зіпсована риба

Протухла

Побачити на столі блюдо з смердить рибою — до великих проблем, пов’язаних з власної довірливістю. Снотолкователь не радить відкриватися малознайомим людям, оскільки вони можуть використовувати отримані відомості проти вас.

Неприємні комбінації

Спіймати і почистити рибу — до знайомства з брехливою людиною. Примітний той факт, що сновидцу вдасться без праці визначати фальш в розмовах, а тому турбуватися нема про що.

Ловити велику осетрину, плаваючу в чистій воді з неприємним запахом, — до отримання секретної інформації, що розповідає про великих махінаціях чиновників або керівництва. З’являється непросте завдання, яку доведеться вирішити, і спосіб виявиться не таким простим, як здається. Потемніло м’ясо відображає можливі махінації злочинців, охочих дістати цінності нечесним шляхом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: