Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться острів?

До чого сниться острів?

Зміст:

Сонник острів

Виявилися уві сні на безлюдному острові або дивилися на нього з палуби пропливаючого повз корабля. Прагнули на нього потрапити або, навпаки, намагалися швидше відправитися додому. Розібратися, до чого сниться острів, допоможуть подробиці сну, емоції і враження сновидіння.

Самотній острів в океані, і навколо нескінченна водна гладь — ваше відчуття туги і самотності зі сну перенесеться в реальність, можливі розлука, розрив відносин, втрата близької людини.

На борту корабля

Уві сні ви — мандрівник, який далеко побачив острів. Для того щоб зрозуміти, що намагається донести вам ваша підсвідомість, важливо згадати, як він виглядав.

Приснився райський куточок

У ролі Робінзона

Вас тягне відвідати острів, хочеться висадитися на березі і озирнутися. Вами рухає цікавість і жага пригод.З останніх сил намагаєтеся добратися до рятівного острівця — підсвідомо прагнете позбутися невизначеності, знайти твердий грунт під ногами. Перебувати на острові — сигнал про те, що прийшов час усамітнитися, проаналізувати свої думки і вчинки.

В компанії

Потрапили на острів в морі з туристичною групою або зустріли там інших людей. Приємне проведення часу і тільки позитивні емоції.

Шматочок суші

Що значить самотня скеля зі снів

Які асоціації він викликає? Вам могли приснитися казкові Мальдіви або неприступний, скелястий, незатишний північний острів.

Інші події

До чого сниться острів, який занурюється під воду — не варто падати духом, ви ще зможете реалізувати свої плани.

Залишаєте безлюдний острів — з острівця спокою повертаєтеся в розбурхане море пристрастей.

Вас чекають зміни на краще — такий оптимістичний прогноз дає сонник, якщо острів уві сні пливе як величезний корабель.

На острові виверження вулкана або землетрус — ви перебуваєте в стані напруги через турботи про дітей або старих батьків.

Тлумачення популярних сонників

Бути уві сні Робінзоном

Чому бувають сни, які хочеться розповісти, проаналізувати, заглянути в сонник? Напевно, це наша інтуїція попереджає про майбутні події і головне — зуміти правильно розшифрувати зміст послання.

Осінній сонник

Побачили себе на острові в океані — в житті вас чекає самотність.

Літній сонник

Приснився острівець може означати примарну, неусвідомлену надію.

Сучасний сонник

Острів уві сні трактується як нове місце проживання.

Сонник Міллера

Потрапили уві сні на безлюдний острів, оточений тихою і чистою водою — вас чекає удача в бізнесі, дівчина чи жінка щасливо вийде заміж, а також таке бачення може передвіщати швидке подорож. Острів пустельний — велика ймовірність все втратити через згубної пристрасті до спиртного. Зустрілися люди — вам доведеться боротися за своє місце під сонцем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: