Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться отруєння?

До чого сниться отруєння?

Зміст:

Сонник отруєння

До чого сниться отруєння? Якщо ви бачите подібне нічне бачення, то в реальному житті маєте затятих ненависників і ворогів. Ці люди можуть піти на будь-які вчинки, аби нашкодити вам. Передбачення буде дієвим в тому випадку, якщо ви самі відчули отруєння.

У нічному баченні намагалися підсипати отруту іншій людині? Сон говорить про вашу інфантильності, нездатності дійти до кінця, безсиллі перед зовнішніми обставинами.

Сновидіння про отруєння

Приснився отрута

В цілому, сон про отруту, отруєння, погане самопочуття є негативним. Далі сонники зможуть допомогти в створенні передбачення тільки в тому випадку, якщо ви детально згадайте своє бачення.

Тлумачення Густава Міллера

Міллер вважав, що коли уві сні ви відчуваєте, що вас отруїли, то в реальності на вас чиниться сильний тиск. Вас змушують робити те, що вам неприємно.

Сниться, що отрута прийняв інша людина — наяву з вашої вини інша людина піде проти своєї волі.

Якщо дівчина уві сні приймає отруйна речовина з рук своєї суперниці, то їй незабаром доведеться поборотися за почуття другої половинки. Сновидицей належить вирішити, чи варто дана людина таких витрат. Негативна відповідь — знак, що вам варто перемкнутися на інший об’єкт, відкрити себе новим почуттям. Подальше життя залежить від рішення самого сплячої людини.

Уві сні отрута вам приписує лікар — станете ризикувати життям заради блага рідних і близьких людей.

Думки інших тлумачів

Отруйні речовини існували у всі часи. Давним-давно люди часто вдавалися до них, щоб усунути свого суперника або суперницю. Немає нічого дивного в тому, що прочитати пророкування про даний символі можна в багатьох сонниках.

Отруїться уві сні грибами

Великий сонник

Даний джерело досить детально підходить до розгляду даного бачення. У ньому можна знайти передбачення щодо різних сюжетів сну:

Тлумач Адаскіной

У нічному баченні ви випиваєте або з’їдаєте щось отруйне? Значить, вам варто уважніше придивитися до друзів. Серед них явно є особистості, що роблять дружній вигляд, а насправді вичікують моменту, коли зможуть нашкодити вам.

Сонник Мандрівника

Наснилося, що отруїли вас? В реальності на вас стануть тиснути морально, доведеться пережити нападки і випади у свій бік.

Випивати уві сні отрута

Самі були отруйником, тоді вам доведеться вдатися до лестощів. Тлумач вважає, що це піде вам на користь.

Тлумач Лонго

У нічному баченні ви заради інтересу випили отруту? Тлумач передрікає вам бурхливий роман, в якому ви розчиніться повністю. Весь свій час ви будете присвячувати коханій людині, ви не зможете думати ні про роботу, ні про близьких людей.

Сумно те, що ви будете вірити в те, що це справжня любов, яка уготована вам на все життя. А ось ваш партнер матиме зовсім іншу думку. Як наслідок, вам доведеться гірко пошкодувати про свої дії.

Коли уві сні ви просто тримаєте в своїх руках баночку з отрутою, то ви не вірите в те, що любов існує насправді. Ви віддаєте перевагу підходити до всього з прагматичної точки зору.

Психологічна точка зору

Зигмунд Фрейд вважав, що коли уві сні ви займалися тим, що готували отруйну речовину, то в реальності ви будете зайняті втіленням в життя плану помсти. Ви захочете заподіяти біль колишньої другій половинці, другу чи знайомому.

Як вважає психологічний сонник, отруєння уві сні — явний знак того, що у вашій родині більше нудьги, ніж любові і радості. Коли сім’я вам дорога, ви повинні терміново щось зробити. Почати варто з сексуальної сфери, спробуйте її урізноманітнити.

Ретельно готувати отруту — ви любите лестощі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: