Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ожеледь?

До чого сниться ожеледь?

Зміст:

Сонник ожеледь

Різні джерела, представлені сонниками медіумів, відунів, чаклунок, провісників, по-різному розглядають нічні бачення, де спляча особа спостерігала за таким природним явищем, як ожеледиця. Щоб зрозуміти істинне значення сну, потрібно згадати всі супутні деталі, приділити увагу власним діям, емоціям.

Якщо, наступивши на сніговий покрив, сновидец відчув під ногами слизьку поверхню, то в реальному часі варто остерігатися пасток ворогів, — говорить тлумач Дмитра та Надії Зими.

Як запевняє сучасний сонник, ожеледь, який довелося зчищати у снах, розповість про вибір правильного шляху для вирішення виниклих труднощів, а посипавши сіллю слизькі сходинки або тротуар, можна розраховувати на більший прибуток, підвищення по службі.

Наснилася покрита льодом дорога

Вкрита льодом дорога

До чого сниться ожеледь — складне питання, з кількома різними варіантами відповідей.

Чи принесе прибуток виконане завдання за вказівкою начальства, коли у снах сталося посипати сіллю заледеневшее ганок або прибирати трасу снігоприбиральної машиною.

Бачити уві сні кірку льоду

Несприятливі погодні умови

Приснився ожеледь майже завжди віщує побутові клопоти, нудну роботу. Бачення про кірці льоду повідає про такі риси характеру, як скутість, невпевненість. Подібна мрія розповість про підсвідомих страхах, що заважають втіленню цілей.

Неправильні дії виконує той сновидець, який уві сні повільно пересувався по ожеледиці, — говорить сонник Мандрівника.

Легке ковзання по замерзлому ставку або гірці асоціюється підсвідомістю з умінням усуватися від поганих думок, зосереджуючись на здійсненні завдання.

Весняний провісник погоду з ожеледицею у снах тлумачить як майбутнє небезпечну подорож, а згідно осінньому провісника, сюжет попередить про можливе нещасний випадок.

Поїздка на машині

Розібратися з виниклим питанням, до чого сниться ожеледь на проїжджій частині, вийде за допомогою відомих пророцтв.

Їхати в сні по крижаній трасі

По Фрейду, скута кригою дорога є добрим знаком, що вказує на міцні відносини між партнерами, заснованими на довірі, розумінні, чесності.

Отримана травма

Про можливі травми повідають мрії, де сплячій людині траплялося ковзалися на льоду. Приділіть особливу увагу баченню, яке відвідувало вас в зимовий період. Існує небезпека отримання серйозного удару або перелому.

Метафоричний образ хворобливого приземлення в ожеледицю уособлює неприємні прийдешні події, такі як: невдачі особистого характеру, трата всіх накопичених коштів, нерозуміння родичів, серйозне захворювання.

Якщо наснилася крижана калюжа

Тривале лікування звичайної застуди належить людині, який послизнувся на калюжі. Що впав поряд персонаж мрії натякне, що існує необхідність поцікавитися здоров’ям родичів.

Душевний біль заподіють сновидцу, який після падіння на ожеледі розглядав синці, садна.

Дитячі забави на льоду

Серед негативних пояснень видінь про ожеледь на вулиці вийде відшукати і радісні значення.

За безтурботними днями нудьгує той, хто уві сні відчув себе дитиною і вибіг на вулицю грати з товаришами на льоду, також сновидіння натякає на необхідність відпочити, розслабитися.

Інші передбачення

Про бездумному поведінці розповість сон, де спляча людина наважився без страху перебратися по скрижанілий дорозі.

Ожеледиця на вулиці означає, що помисли сновидіння не чисті.

Довелося розколювати лід? Шлях до мети виявиться складніше, ніж собі уявлялося раніше.

Напружений тіло під час прогулянки по льоду — це знак загальної втоми організму, відсутності сил і бажання боротися за щасливе майбутнє.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: