Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ожилий небіжчик?

До чого сниться ожилий небіжчик?

Зміст:

Сонник ожилий небіжчик

Чи не читали перед сном трилер, не дивилися фільм жахів, а приснився встав із домовини мрець. До чого сниться ожилий небіжчик? Тлумачення таких снів не надто сприятливий. Можливо різке погіршення самопочуття, короткочасне швидкоплинне захворювання.

Головне, що потрібно згадати в таких сновидіннях, так це те, ким вам доводиться ожилий небіжчик. Приснився абсолютно незнайома людина — одне тлумачення, родич або знайомий — зовсім інше.

Родич або приятель

Як зрозуміти значення снів, де головними героями були мати і батько? До чого бачити їх мертвими, якщо вони насправді живі?

Бачити батьків мертвими уві сні

Бачити уві сні, як на похоронах встає з труни ваш, нині живий знайомий, брат, друг, батько, інший родич, означає для нього довге життя до глибокої старості, для вас — невеликі проблеми зі здоров’ям.

Набагато гірше бачити в цій ролі свого обранця. Прийміть це як сигнал про те, що пора щось змінити у ваших стосунках. Після таких снів вам треба додати більше спілкування, радості, спробувати розвіяти сумніви у вірності.

Незнайома людина

У житті ви ніколи не бачили цю людину, він не знайомий вам, ви не були у нього на похороні, зате за версією сну ви впевнені, що він помер, а потім ожив. Залежно від того, як він повів себе після воскресіння, залежить тлумачення подібних снів.

Мрець уві сні хоче вибратися з гробу

Поведінка ожилого мерця

Тлумачення снів залежить від поведінки і настрою людини, який в дійсності давно помер, а ви побачили його живим. Як він повівся після воскресіння?

Емоції померлого

Як він поставився до вашої зустрічі? Зрадів або, навпаки, розгнівався А може, просто проігнорував вашу увагу?

Дії покійного

Довелось бачити уві сні різні, не властиві мертвому тілу дії і маніпуляції. Провидці дають певні тлумачення.

Інші тлумачення

Тлумачення снів, в якому оживає небіжчик, має широкий діапазон — від нагадування про незакінчену справі і спогадах про молодість до зміни погоди. Влітку — дощ, гроза, взимку — заметіль або просто різка зміна погоди.

Труп уві сні ходить

Сонник Лоффа

Воскресающий труп уві сні символізує необхідність у вирішенні давно тліючого конфлікту, який ви весь час залишали «на потім».

Сонник Міллера

Бачити уві сні, як оживає бездиханне тіло, означає, що ваші плани і проекти, які відібрали у вас багато сил і енергії, не принесуть бажаного результату і виявляться збитковими.

Наснилося, що воскресли кілька померлих? Сонник Міллера трактує це бачення як передвістя великого успіху, особливо якщо уві сні ви не панікували, а раділи зустрічі з давно втраченими людьми.

Сонник Цветкова

Якщо покійний оживає завдяки вашим діям, готуйтеся до приємних змін в своєму житті.

Циганський сонник

Сниться ожилий мрець — хворому настане полегшення до повного зцілення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: