Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ожина?

До чого сниться ожина?

Зміст:

Сонник ожина

Ожина — соковита, ароматна, солодка ягода з невеликою кислинкою. Вона вважається символом кардинальних життєвих змін і перешкод в справах. Однак зрозуміти до чого сниться ожина, можна лише правильно розтлумачивши все знаки, які були присутні в сновидінні.

Тлумачення за сонникам

У деяких народів вважається, що бачити під час дрімоти ягоди ожини — це поганий знак. Нібито сам диявол, таким чином, попереджає сплячого про свої плани на його душу. Але заглянувши в сонник ожина постане перед вами настільки зловісним віщуванням.

Тлумачення за Фрейдом

Якщо наснилася ожина

Відомий психоаналітик вважав, що ожина і малина сняться до нових яскравих відчуттів. Що Здавалося звичним і непривабливим, швидше за все, знайде для вас новий сенс і наповниться невідомим раніше вмістом. Подібний сон може вказувати на відновлення колишньої пристрасті між закоханими.

Великий сучасний сонник

До чого сниться ожина, вам може підказати і ця книга. У ній йдеться про те, що ягоди ожини сняться до бід. Це знак згори, що вказує на прийдешні складності. Збирати її — зазнати поразки, є — втратити улюбленого або близької людини, бачити — випробувати фінансові труднощі.

Думка психолога Густава Міллера

Відкривши даний сонник ожина постає перед нами символом зла, хвороб, втрат і невдач. Бачити її в мріях — незабаром захворіти, є — пізнати біль втрати, збирати — зіткнутися зі складнощами.

Сонник Ванги

Якщо вам привиділася ожина або малина, то готуйтеся до несподіваного прибутку. Витратити її рекомендується не тільки на свої потреби. Ванга радить частина грошей віддати нужденним. Збирати і є цю ягоду — значить зустріти наяву людини, якій дуже потрібна порада або допомога. Відмовляти йому ні в якому разі не можна! В особі цієї людини ви знайдете вірного друга і союзника, який обов’язково виручить вас в майбутньому.

Тлумач чаклунки Медеї

Бачити уві сні цю ягоду — стати учасником боротьби за місце під Сонцем, збирати і є — до краху всього задуманого. Медея вважала ожину їжею диявола і застерігала всіх бачили її уві сні.

Що ви робили з ягодами?

Якщо збирали ягоду

Постарайтеся згадати свої відчуття і дії. Ці деталі допоможуть зрозуміти, до чого сниться ожина.

Збір ягід

Бачити кущ і збирати Куманіка — відчути спад працездатності, позбутися моральних сил, впасти в депресію. Також деякі тлумачі пророкують хвороби і погіршення здоров’я. Запобігти подібні негативні наслідки можливо, якщо більше відпочивати, висипатися і не перевтомлюватися.

Якщо ж ви спостерігаєте за збором ягід з боку, то у вас з’явилися вороги, про яких ви навіть не підозрюєте. Будьте обачні! Вони можуть нанести удар в найнесподіваніший момент.

Є ягоди

Приснилися жінці ягоди обіцяють розрив з коханою людиною, а малина і ожина, які вона їсть, вказують на хворобливе розставання супроводжується плітками.

Вколотися про кущ

Поранитися про колючки — переживати через дрібниці. Швидше за все, ви приймаєте слова занадто близько до серця і хвилюєтеся через незначні дрібниці. Сняться подібні сюжети вразливим натурам.

Заплутатися в кущі

Якщо уві сні ви зачепилися і ніяк не можете вибратися з чагарнику, то готуйтеся до труднощів і перешкод на своєму шляху. Наберіться сил і терпіння.

Зовнішній вигляд, кількість і різноманітність ягід

Вам могли приснитися як стиглі, великі, гарні ягоди, так і зелені.

Бачити стиглу ожину до:

Зелені ягоди символізують:

Бачити в царстві Морфея ягоди ожини та малини — хороший знак. Малина віщує відпочинок в компанії друзів і близьких. Ваші справи благополучно завершаться, а все задумане обов’язково вдасться реалізувати.

Бачити багато ягід (особливо малина) — зіткнутися зі складнощами на роботі. Від вас буде потрібно терпіння і стійкість, щоб подолати цю неоднозначну ситуацію.

Ожина уві сні попереджає про можливі неприємності і вказує на ту сферу життя, звідки можливо доведеться чекати біди. Це дає нам час підготуватися до ударів долі і стійко їх перенести.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: