Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться падаюча зірка?

До чого сниться падаюча зірка?

Зміст:

Сонник Падаюча зірка

Якщо падає зірка, варто лише загадати бажання, і воно обов’язково збудеться. Зірка ж уві сні означає бажання сновидіння домогтися досконалості, знайти душевний спокій.

Як правило, люди, яких відвідують сновидіння про небесні світила, в реальному житті — романтична натура. Крім того, в них можна знайти схильність до ідеалізації навколишнього світу і людей.

Якщо сниться, що зірка падає

Не існує єдиної думки з приводу того, до чого сниться падаюча зірка. Тлумачі схильні розглядати дане бачення з різних ракурсів. До уваги приймаються як деталі сновидіння, так і реальний стан справ у сплячої людини.

Увага на деталі

Добре, якщо сновидец встиг помітити, звідки впала зірочка, адже цей момент є основою тлумачення.

Якщо бачили уві сні як падає зірка

Ясна нічне небо

Як вважає сонник, якщо зірка падає з чистого, безхмарного неба, то в житті сновидіння настає просто білосніжна смуга.

Для тих людей, які знаходяться в законному шлюбі, подібне бачення обіцяє приємні сюрпризи, а також виконання самого заповітного бажання, будь то власне житло, поїздка в подорож, або ж народження довгоочікуваної дитини.

Нельотна погода

Небесний звід був покритий хмарами, а сама зірочка маленької і тьмяною — бажання здійсняться, але вам необхідно буде пройти через низку сумних і неприємних подій. І все ж її падіння говорить про те, що важкий період у вашому житті не триватиме довго, і варто лише запастися терпінням і не сумувати.

Денне небо

Бачити, як зірка падає з денного небосхилу — в житті відбудуться кардинальні зміни. Для тих людей, у кого кар’єра займає основне місце в житті, сонник обіцяє швидке підвищення на посаді. Що стане цього причиною, зміна місця роботи або прихід нового керівництва, тлумач не уточнює.

Інші тлумачення

Безліч падаючих зірок обіцяють сплячій людині різку зміну клімату. Як вважає сонник Нострадамуса, може піти проливний дощ, який триватиме кілька днів, або навіть тижнів. Не виключено, що настане посуха, або ж різке похолодання. Подібні катаклізми негативно позначаться на врожайності.

Якщо зірка падає прямо на сновидіння, то його чекають не тільки радісні вісті, але і матеріальна забезпеченість. Рідні та близькі також не втомляться вас радувати.

Якщо зірка падає не з небосхилу, а, наприклад, зі стелі, то, на жаль, ваш сон приймає негативне забарвлення. Це символ того, що біди обрушаться на вашу сім’ю в той момент, коли ви їх зовсім не очікували.

Загадуйте бажання

Якщо під час падіння зірки ви встигнете загадати бажання, то сонник обіцяє виконання вашої найзаповітніших мрій. При цьому, абсолютно не важливо, яке саме бажання було озвучено уві сні. Чи збудеться та мрія сновидіння, яка є неодмінною умовою збереження його реальному житті.

Якщо загадували бажання

Сновидіння, в якому ви змогли сформулювати свою мрію тільки після падіння небесного світила, обіцяє вам її реалізацію, тільки внаслідок вашого наполегливої ​​праці.

Сни — це чарівний світ, в якому можливо буквально все. Чи варто дивуватися тому, що ви можете спочатку озвучити свою мрію, а вже потім побачити як з небосхилу падає зірочка? В такому випадку, сонник вважає, що ваші мрії збудуться, але з якимось зволіканням. Причиною стануть дрібні перешкоди, що постануть перед вами.

Якщо ви загадували бажання разом з коханою людиною, стоячи під зорепадом — будете несподівано зраділи. Для молодих дівчат, таке сновидіння обіцяє швидке заміжжя з її обранцем.

Зірки, зриваючись з неба, падають в річку — незабаром ви зможете зробити важливе відкриття.

Які ваші дії

Форма зірки

Сонник 21 століття радить звернути особливу увагу на те, скільки кутів було у впала з неба зірки:

Негативні прогнози

Незважаючи на загальноприйняту думку, що падаюче небесне світило приносить тільки радість і щастя, яке підтримується і більшістю сонників, існують тлумачі, що вбачають в подібних сновидіннях лише негативні прогнози.

Так, сонник Міллера, говорить про те, що падаючі зірки обіцяють тільки печалі і смутку. А якщо вони падають прямо на вас — то чекайте біди.

Французи ж вважають, що спостерігати за зорепадом до втрат, що будуть пов’язані з вашим сімейним вогнищем.

Велесов сонник і зовсім дає негативний прогноз, згідно з яким сновидіння, що побачив уві сні падіння зірки, очікує швидка смерть.

Тлумач Шувалової вважає, що якщо ви бачили, як зірки з небосхилу падали прямо крізь дах вашого будинку, то вас чекає розорення. Можливо, це буде пограбування, пожежа, повінь або землетрус, але ви ризикуєте втратити дах над головою.

Підводимо підсумки

Хоча думки сонників і розділилися, позитивних тлумачень налічується на порядок більше. Крім того існує думка, що негативні думки притягують в наше життя нещастя і біди, в той час як позитивні, навпаки привносять радісні події. Яке б тлумачення ви не взяли за першооснову, не варто цілком і повністю покладатися тільки на нього, приймаючи за єдино правильну істину. Варто пам’ятати, що ми самі творці своєї долі, а ніяк не зірки з неба, або ж інші небесні об’єкти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: