Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться папуга?

До чого сниться папуга?

Зміст:

Сонник онлайн Папуга

Невловимі ширяють у небесах птиці — що може бути прекрасніше, навіть якщо бачити їх довелося тільки уві сні? Яскраве і строкате оперення створює дуже приємне враження, тому в пошуку тлумачення, до чого сниться папуга, всі чекають чогось доброго і екзотичного. Але так виходить не завжди.

Якщо приснився папуга, можна очікувати порожніх балачок з друзями або знайомими.

Занадто яскрава птах — означає кричущу зовнішність і абсолютну дурість співрозмовника, з яким, за волею випадку доведеться провести час.

А ось дуже великий папуга, такий як какаду віщує обман в серйозних масштабах.

Якщо приснився папуга

Будь-яка птиця, побачена уві сні — досить важкий для тлумачення символ. Потрібно брати до уваги дуже багато різних факторів, які практично неможливо передбачити (наприклад, життєву ситуацію вибору або ж особливості оточення сновидіння). Тому, однозначно сказати, до чого сниться папуга, практично неможливо.

Важливо згадати максимальну кількість деталей зі сну:

Якщо ви є власником пернатого улюбленця в клітці в своєму будинку, то не варто шукати онлайн тлумачення, до чого сниться папуга — ви просто стурбовані здоров’ям своєї птиці.

Зустріч з птахом

Що робив папуга

Від того як відбулася зустріч з пернатим уві сні і будуть залежати обставини трохи незвичній (можна навіть сказати екзотичної) ситуації у вашому житті. Зрозуміти, коли варто насторожитися буде просто — саме тоді, коли в голову прийде думка «це якась нісенітниця».

Зовнішній вигляд пернатого

Дуже важливо для тлумачення звернути не лише на колір оперення, а й на величину і породу птиці.

Великі папуги, такі як какаду або ари можуть говорити про значні проектах або шахрайстві в особливо великих розмірах.

Про породах

Якщо приснився Кореллі

Корелла, яку ви намагаєтеся навчити говорити, — символізує розумного і далекоглядного людини. Але він спеціально розпускає про вас плітки. І продумав все таким чином, щоб ви ніяк не змогли виправдатися. Нерозлучники — двоє яскравих людей, яких ви вважаєте практично одним цілим. А ось маленькі хвилясті папужки означають відпочинок поза домом.

Якщо вам подарували какаду — будьте напоготові, особливо, якщо папуга був червоний. У цьому випадку колір означає небезпеку, а яскраве оперення — сигнал, який закликає проявити виключну пильність. Недоброзичливці задумали серйозний обман, в який ви будете залучені як головна особа.

Червоний какаду в такому сні попереджає: не варто приймати незвичайних пропозицій, спокусившись на легкі гроші. Всі витрати, які понесуть люди, причетні до цієї афери буде покладено на вас.

Колірна гамма оперення

Оперення у цих птахів може бути різноманітним. Воно яскраве і незвичайне. Чим більше різних кольорів пір’я є на птаху, тим більше незвичайних подій може статися зі сновидцем.

Взаємодія з пернатим і його стан

Активна дія з папугою — спроба уникнути перешкод і поганого повороту подій.

Найчастіше криклива птах сниться до толкам і пліткам.

Не завжди вони будуть стосуватися особистого життя, частіше це атмосфера на роботі або відносини з друзями. Якщо в усі вам вдалося його вбити — зможете запобігти чутки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: