Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться парасолька?

До чого сниться парасолька?

Зміст:

Сонник парасольку

В реальності ми часто стикаємося з такою річчю як парасольку. Він захищає нас від дощу, від сонця, іноді буває ексклюзивної і досить стильною частиною нашого гардероба.

До чого сниться парасольку? Тлумачення буде залежати від самих різних чинників.

Значення снів про парасольку

Як правило, нам сниться той парасольку, що захищає від дощу. Але можна знайти й інше тлумачення, благо сонники знаходяться у вільному доступі.

Щоб дізнатися, як вплине на подальше життя сновидіння про парасольку, необхідно вивчити онлайн ресурси, в яких зібрані тлумачення снів.

Приснився яскравий щит від дощу

Яке тлумачення дають популярні сонники

Жоден тлумач не скаже вам однозначно, що означає парасольку з ваших снів. Щоб тлумачення було точним, необхідно більше інформації:

Сонник Міллера

Як вважає даний сонник, парасольку від сонця для людей, які перебувають у шлюбі, передбачає появу на шляху спокус. Не виключено, що ви вступите в заборонений зв’язок.

Парасолька від сонця — негативний сновидіння для молодої панянки, яка ось-ось повинна побратися. Тлумачення сонника: вам буде надано підвищену увагу з боку протилежної статі. Один із залицяльників може зіпсувати вашу репутацію і нашкодити запланованому одруження.

Тримати в сні закритий аксесуар в руках

У Міллера нести закритий парасольку в руках — до майбутніх тривожним подіям, прикрим ситуацій.

Бачити багато людей під парасольками — ви зможете надати іншій людині неоціненну послугу.

Негативно тлумачення снів, в яких ви позичаєте у кого-то або даєте в користування свою парасольку. Таке бачення в такому значенні: вас чекають сварки і конфлікти з друзями і знайомими.

На думку Міллера, зламаний парасольку означає, що ваше ім’я буде заплямовано наговорами. Благі наміри сприймуть неправильно.

Ховатися від дощу під рваним парасолькою — посваритеся з одним, будете страждати через це.

Розкрити новий парасольку при сонячній погоді, навпаки, має позитивне тлумачення. У майбутньому життя буде приємним і радісним.

Сонник Медеї

Якщо парасольку розкритий, значить, ви перебуваєте під захистом, при цьому неважливо, ховалися ви від дощу, сонця чи вітру. Головне, що в реальному житті у вас є впливова людина.

Як вважає даний сонник, парасольку, зламаний або втрачений — до неприємностей в житті, ситуацій, в яких вас побажають обвести навколо пальця.

Якщо жінці довелося уві сні купувати парасолю, то незабаром вона познайомиться з чоловіком, і у них, ймовірно, зав’яжуться взаємини.

Для чоловіка купувати даний предмет — до загального поліпшення стану справ.

Переглянути багато парасольок в надії придбати аксесуар, але не вибрати — в реальному житті вдасться уникнути неприємностей, від яких вас врятує відданий друг.

Сонник 21 століття

Купувати милу дрібничку уві сні

Даний сонник однозначно відповідає на питання, до чого сниться парасолька — до світлої життєвої смузі. Сплячої людини очікує матеріальне благополуччя, удача, любов, щастя.

Йти під світловим парасолькою — досягнете високого соціального і матеріального становища в суспільстві.

Купувати його — ваші справи різко підуть в гору вже в самому найближчому майбутньому.

Погано, якщо уві сні у вас вкрадуть парасольку або вирвуть з рук. Після таких снів варто перестати сподіватися на те, що ваші надії і мрії збудуться.

Йти під парасолькою в злива — не довіряйте своїх таємниць знайомим жінкам, краще притримати язика за зубами.

Бити людини парасолькою — будете покарані за свої нерозумні вчинки.

Розгляд подібних снів іншими сонниками

Сучасний тлумач говорить так: в цілому бачити парасольку уві сні — ваші мрії не здійсняться.

Тлумачний сонник цікаво розглядає сновидіння, в якому ви хочете купити парасольку. Значить, ви ховаєтеся від переслідувача, або ж хочете відпочити від занадто нав’язливого одного.

Сонник мандрівника вбачає посил подібних снів в тому, що спляча людина сильно занурений в себе, постійно займається самоаналізом.

До чого сниться покійник з парасолькою

Неможливо знайти однозначної відповіді на дане питання. Сонники вважають, що якщо знайомий вам небіжчик стояв під дощем, а ви тримали над ним парасольку, то ви звикли дбати про своє оточення, і про покійного людині в тому числі.

Покійний тримає парасольку над вами? Сонники висувають два основних припущення, до чого сниться подібне бачення:

Небіжчик дарує парасолька — вас чекають якісь перепони на шляху, але, подолавши їх, опинитеся в цілковитій безпеці і будете жити щасливо.

Небіжчик дарує парасольку в момент, коли він вам потрібен — володієте ситуацією, зараз найкращий час діяти рішуче. Небіжчик щось говорить — постарайтеся гарненько запам’ятати його слова, ця рада вам неодмінно стане в нагоді.

Інші тлумачення сновидінь про парасольку

Погано, якщо бачення було в цілому негативним, і ви звернули увагу на ту деталь, що хтось тримав в руках закритий парасольку. Значить, зараз ваше становище занадто вразливе, ви не маєте ніякого захисту і можете потрапити в біду.

Сон був сприятливим? Це означає, що ви сильний і впевнений в собі людина, вам не доводиться вибирати. Ви заздалегідь знаєте, що вам необхідно.

Парасолька вивернувся під поривами вітру — ви відійшли від наміченої мети. Якщо хочете реалізувати свої плани, вам варто повернутися на правильну дорогу. Сконцентруйтеся на найважливішому, не відволікайтеся на дрібниці.

Закапувати в пісок парасольку від сонця — незабаром ви підете на заслужений відпочинок. Якщо він зламаний, ваша відпустка буде безнадійно зіпсований.

Знайомий або родич дарує парасолька — вам доведеться розлучитися, можливо, на тривалий час.

Хтось дарує вам пляжний парасольку — під час відпустки закрутіть курортний роман.

Важливо звернути увагу на колір парасольки, який вам дарує інша людина:

Мокніть під дощем і тут хтось вам дарує чорний парасольку — познайомитеся з дуже впливовою людиною.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: