Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться парк?

До чого сниться парк?

Зміст:

Сонник парк

Жоден читач снів не дасть однозначної відповіді, до чого сниться парк. Справа в тому, що пророкування безпосередньо залежить від відчуттів під час сну, емоцій, що володіли сплячою людиною.

Прогулянка по парку

Тлумачень існує безліч. Варто почати з того, що вам може приснитися дендропарк, парк атракціонів, луна-парк, аквапарк. Ви можете там веселитися, гуляти з собакою, чекати кохану людину, шукати дитину, що загубилась, читати книгу. Якщо не зумієте знайти точний опис свого сну, то не зайвим буде хоча б зрозуміти, до чого в цілому може приснитися це місце.

Гуляти в сні по алеях

Цей символ досить поширений. Багато сонники описують його в своїх виданнях. Найчастіше передбачення стосуються душевного стану сплячої людини.

Сонник Мандрівника

В даному виданні узагальнюються такі поняття як парк, сквер, алея. І всі вони, приснився вам, означають одне — ви перебуваєте в стані спокою. Ніщо вас не турбує, в душі повна гармонія.

Сонник Лонго

На думку Лонго, коли вам уві сні є парк, то вам не вистачає банального відпочинку, єднання з природою. Якщо ви не навчитеся поєднувати роботу і відпочинок, то здоров’я може неабияк підірватися.

Поодинці прогулюватися по алеях — ви пристрасно бажаєте пояснити іншій людині ваші почуття. Але не наважуєтеся це зробити і не знаєте, як підібрати правильні слова.

Сонник апостола Кананіта

Гуляти в сні одному

Якщо уві сні ви бачили парк, то вас чекає швидке подорож. Воно буде приємним і принесе масу задоволення.

Езотеричний сонник

Сновидець, який уві сні гуляв по парку, відчуває самотність. Сновидець насолоджується цим почуттям. Він ображений на весь світ, впивається жалістю перед самим собою.

Сонник Хассе

Коли уві сні ви є власником парку, то вас чекає гарна забезпечене життя. Просто гуляти в ньому — ви щасливі, життя протікає спокійно, без негараздів і стресів.

Любовний сонник

Гуляти в сні по алеях — попереду вас чекають приємні часи. Ви будете радіти і насолоджуватися життям.

Для молодих людей, які гуляють уві сні зі своєю другою половинкою, сновидіння є знаком — починайте підготовку до майбутнього весілля.

Бачити уві сні молоду пару на прогулянці

Ці передбачення будуть вірні в тому випадку, якщо парк у вашому баченні був доглянутим і світлим. Коли ж прогулянка не доставляла вам радості, всюди був сміття, вам було страшно, вам доведеться пережити ряд неприємних моментів. Для закоханих такий сон обіцяє розставання.

Сонник Цветкова

До чого сниться парк, з якого ви намагаєтеся вийти, але бачите закриті ворота? Це поганий знак. Сплячій людині була дарована можливість поліпшити своє життя, але ви пройшли повз неї і не скористалися шансом.

Жіночий сонник

Уві сні ви гуляєте по доглянутим алеях, значить, вас чекає приємне проведення часу. Якщо дівчина гуляє не одна, а в компанії свого молодого чоловіка, то у них може скластися вдалий союз.

Парк уві сні виглядав неприємно, не було зелені — вас чекає низка неприємних подій.

Тлумачення парку в різних культурах

Сняться закриті паркові ворота

Український сонник розглядає тільки той сон, в якому ви не змогли вийти з парку. Це бачення означає, що ви втратили все ті можливості, які вам представила життя. Ви зумієте досягти мети тільки в тому випадку, коли перестанете надмірно планувати своє майбутнє.

Українці розглядали тільки те бачення, в якому вам привиділися закриті паркові ворота, або ж ви самі закривали їх. Подібний сон говорить сновидцу, що він упустив шанс, дарований понад.

Англійська сонник пояснює, до чого сниться парк, гуляти в ньому. Це дуже позитивний знак. Сновидінню буде везти в справах, інтимній сфері.

Східні культури вважають, що бачити в парку пожухлу траву значить, що невдача спіткає сновидіння там, де він цього зовсім не очікував.

Який парк вам снився

Надалі ми коротко розглянемо, як саме тлумачить сонник парк, в залежності від того, що саме вам приснилося:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: