Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться паркан?

До чого сниться паркан?

Зміст:

Сонник паркан

Як не дивно, якщо приснився паркан, це важливий знак, і він може сигналізувати про безпеку, в якій ви перебуваєте. Нерідко сонник, паркан розглядає як духовне зростання сновидіння.

Подібне сновидіння, має масу суперечливих тлумачень, і їх варто взяти до уваги.

Вам сниться паркан

До чого сниться паркан, якщо ви не змогли його перелізти, або ж навпаки ви збиралися його будувати, або він захищав вас від переслідувачів. Існує багато варіантів подій, що розвиваються уві сні, пов’язаних із забором, який довелося бачити. Відповідно знайдеться багато передбачень, абсолютно різних, і не схожих один на одного.

Сновидіння про паркан по сонником

Люди захищали своє житло від інших людей і від зовнішніх небезпек парканами вже тисячі років. Тому тлумачення того, до чого сниться паркан, можна знайти буквально в будь-якому сонник.

Сонник Фрейда

Будувати уві сні огорожу — ви намагаєтеся захиститися від емоцій пов’язаних з нерозділеним почуттями, а також неприємностями в інтимній сфері.

Подібне сновидіння як би говорить про те, що ви занадто захопилися безпекою, і не даєте місця у своєму житті для справжнього світлого почуття. Ви настільки боїтеся захворіти любов’ю, що відкидаєте будь-яким спробам ваших шанувальників або шанувальниць.

Якщо приснився паркан

Жіночий сонник

Езотеричний сонник

Як вважає даний сонник, паркан, який стоїть перед сновидцем, уособлює перешкоди, або обмеження, що вас стримують. Не виключено, що, якщо сновидец захоче більше свободи, це викличе здивування і агресію близьких.

Прогулюватися уздовж забору — в вас прихований величезний потенціал, який ви зможете відкрити, якщо станете трохи сміливіше і ризикнете вирватися з-під опіки.

Сонник 21 століття

Сонник Міллера

Бачити, як ви з друзями сидите на паркані і обрушуєте його — негативний знак. З кимось із знайомих може трапитися нещастя. Він може захворіти або травмуватися.

У Міллера вважається, якщо намагалися перелізти через паркан — станете застосовувати заборонені прийоми, для того щоб досягти своєї мети.

Також у Міллера знайдеться тлумачення сну, в якому довелося бачити, як огорожу руйнує біжить стадо. Таке бачення означає, що ви отримаєте суттєву підтримку з того боку, з якою зовсім не очікували.

Будувати новий паркан, у Міллера, до достатку і матеріального благополуччя. Головне щоб в вашому баченні він не впав.

Тлумач Мандрівника

Бачити паркан уві сні, може позначати дві речі. З одного боку ви намагаєтеся ізолюватися від оточуючих, а з іншого відчуваєте почуття захищеності і безпеки.

Це своєрідна грань між вами і певною людиною. Забір був новий або зламаний? Кого ви бачили через огорожу? Якщо це був ваш чоловік, значить, ви відчуваєте відчуженість, яка виникла між вами через певний проміжок часу. Колишній чоловік, можливо, ви намагаєтеся захиститися від думок про нього, обмежити спілкування дітей з колишнім чоловіком.

В даному сні існує дуже багато підводних каменів, і тільки ви самі зможете визначити, до чого саме дане бачення відвідало вас.

Бачити паркан у снах, на думку різних народів

Український тлумач вважає, що паркан віщує розлуку з коханою людиною. Для жінки подібний сон може означати, що її чоловік поїде в далеке відрядження, або ж хтось із подружжя може захворіти і надовго потрапити до лікарні.

Якщо ламали паркан

У російській сонник можна знайти подібне тлумачення. Бачити паркан — заступництво досить впливових осіб. Якщо він високий, то і ваш покровитель буде займати високу посаду. Ламати огорожу — до матеріальних втрат.

На сході вважають, що залазити на огорожу уві сні — до успіху. А ось якщо воно починає хитатися і падає, тоді варто остерігатися нещасного випадку.

Який саме паркан ви бачили уві сні

Сниться залізний паркан, значить, недруги активізувалися, і хочуть завдати нищівного удару. Зараз вам варто бути гранично обережним і не бути відвертими навіть з друзями, так як будь-яка інформація, отримана ворогами, буде використана проти вас.

Що стосується кольорів, то сонники НЕ оброблять огорожу за колірною гамою. Немає абсолютно ніякої різниці, який паркан вам наснився, білий, чорний, червоний чи зелений. Хоча якщо колір уві сні врізався в вашу пам’ять найбільше, значить варто відшукати його в тлумачі і застосувати до свого бачення.

Бачити зруйнований, підірваний, колишній паркан — якщо ви будете чітко слідувати своїм цілям і не боятися думки оточуючих, то зможете домогтися набагато більшого, ніж те, що маєте зараз.

Кам’яна огорожа, говорить про те, що ви занадто сильно ізолювали себе від зовнішнього середовища. Так, в такий спосіб ви уникнете багатьох неприємностей, але разом з тим не зможете пройти через прості людські радості.

Інші тлумачення сну

Якщо фарбували паркан

До чого сниться фарбувати паркан? Фарбування огорожі сниться, як правило, до того, що ви незабаром переїдете на нове місце проживання. Також подібне бачення обіцяє взаємну любов. Для жінок такий сон говорить про те, що у неї буде люблячий чоловік. А молодій людині обіцяє, що через короткий проміжок часу він знайде вірну супутницю життя.

Якщо ви поодинці будете білити паркан — готуйтеся до того, що будете запрошені на торжество, можливо весілля. Не виключено навіть що це буде ваше одруження, де ви і ваш майбутній чоловік узаконите свої взаємини.

Коли ви змушуєте займатися побілкою інших людей, значить ви пройдете через складності, для того щоб допомогти вашим близьким вийти зі складної ситуації.

Намагатися зафарбувати бруд на паркані — ви маєте неприємний секрет, який віддаєте перевагу приховувати від оточуючих.

Зафарбовувати чужий паркан — зможете позбутися від неприємного вам оточення.

Якщо ви бачите, як крадуть ваш паркан — остерігайтеся крадіжок в реальному житті. Не факт, що це будуть матеріальні цінності. «Злодії» можуть зазіхнути на стан вашого здоров’я, і ​​ви можете захворіти.

Огорожа в вашому сновидінні горить? Це позитивний знак, який обіцяє початок світлої смуги у вашому житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: