Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться паспорт?

До чого сниться паспорт?

Зміст:

Сонник паспорт

Сучасні реалії накладають свої відбитки на сновидіння. Тому, сучасна людина, може шукати в сонник, до чого сниться паспорт, чого не можна сказати про людей, які жили за все десять поколінь тому.

Зрозуміти, до чого сниться паспорт уві сні, досить важко від того, що символ це відносно новий. Бачити уві сні паспорт — це і пошук себе, ідентифікація власного его, і проблеми з законом, і оформлення важливих документів. Яке саме тлумачення актуально для сновидіння — підкажуть деталі сновидіння.

Для того, щоб правильно пояснити, до чого сниться паспорт, потрібно пригадати якомога більше деталей зі сну:

Ідентифікація та особливості документа

Залежно від того, чий приснився паспорт, і які особливі деталі супроводжували сон про документі, буде залежати тлумачення даного сну. Бачити позначки або сторонні знаки в паспорті — також мають деякі особливості тлумачення.

Особистий документ

Власний паспорт, побачений у сні — означає можливість розпоряджатися власним життям, і ні від кого не залежати. Звернути увагу на те, що фотографія уві сні значно краще, ніж та, яка є в реальності — поліпшення фінансового стану, нова посада, хороша робота.

Законні позначки

Бачити уві сні законні позначки в паспорті (наприклад, штамп), означає дізнатися чи змінити соціальний стан.

Якщо паспорт зіпсований

Якщо паспорт був зіпсований

Якщо ж наснилося, що позначки роблять не в державних органах оформлення документів, а зовсім чужі вам люди — будьте обережні. Хтось наполегливо намагається змусити вас прийняти невигідне рішення або ж просто безцеремонно лізе у ваше особисте життя.

Чужий паспорт

Знайти або тримати в руках чужий паспорт — мати можливість розпоряджатися чиїмось життям. Можливо, це буде людина, яка залежить від вас фінансово, але від того, як ви розпорядитеся своєю владою, ви отримаєте відповідну нагороду від долі.

Шукати власника чужого документа — намагатися допомогти людині, навіть якщо він того не просить. Будьте впевнені, благими намірами, вистелена дорога в пекло. Якщо знайдений господар уві сні голосно сміявся — він же і звинуватить вас у крадіжці. Коли людина на фото плакав або навіть вдарив вас — він буде вдячний за допомогу в реальності, і, можливо, у вас зав’яжуться дружні стосунки.

Дії з паспортом

Ось що говорить новітній сонник: паспорт, побачений у сні, символізує життєвий шлях сновидіння. Тому, будь-які дії з документом, будуть показувати приховані устремління особистості, а також, до чого призведе реалізація подібних бажань.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: