Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пастка?

До чого сниться пастка?

Зміст:

Сонник пастка

У своїх снах ми часто бачимо найнеймовірніші речі, або ж ті символи, про які в принципі і не замислювалися.

Як вважає сонник, пастка, побачена вами або поставлена власноруч уві сні, означає, що ви зумієте виграти складна справа. Також бачення обіцяє удачу.

Сниться пастка

Потрапити уві сні в пастку

До чого сниться, що сам потрапляєш у пастку? Станете свідком або учасником малоприємною ситуації. Навколо вашого імені стануть ходити плітки і неприємні чутки.

Думки різних тлумачів

Залежно від того, що вам приснилося, для кого призначалася пастка, сонники видаватимуть різні передбачення. Бачення може мати як позитивний, так і негативний характер.

Малий Велесов тлумач

До чого сниться абсолютно порожня пастка для звірів? Вважається, що подібне бачення обіцяє вам фінансові втрати, які будуть відбуватися від того, що ви недбало ставитеся до своїх обов’язків.

Сняться спіймані звірі — будете мати неприємності через дії вашої рідні.

Езотеричний тлумач

Бачити уві сні капкан

Бачити капкан для звірів — потрапите в небезпечну ситуацію, екстремальна пригода. Якщо ви задумали певну аферу, то будьте обережні, вона закінчиться провалом, адже ваші помисли не надто чисті.

Тлумач пір року

Якщо вам сниться пастка, то Весняний тлумач снів вважає, що ви непомітно для себе будете втягнуті в неприємні суперечки, скандали.

Потрапити в пастку, згідно Літньому сонником, означає, що ви будете мати неприємності з законом.

У Осінньому тлумачі йдеться про те, до чого самостійно розставляти пастки. Ви звернули увагу на якогось людини, але він абсолютно вами не цікавиться.

Тлумач 21 століття

Передбачення буде залежати від того, що відбувається в нічному баченні:

Сняться спіймані звірі

Деталі нічного бачення

Часто у сновидцев абсолютно немає часу на те, щоб детально розглядати свої бачення. Їм простіше отримати короткий прогноз щодо символу, що їм з’явився:

Попастися уві сні в пастку

Не опускайте руки

До чого сниться самому потрапити в капкан? Сонник вважає, серед друзів, колег або навіть родичів є люди, які бажають вам всього найгіршого. Вам варто бути гранично обережним і нікому не довіряти повністю.

Також вам варто уважно стежити за своїми фінансами.

Зуміти вибратися з пастки — ви з честю вийдете з будь-яких труднощів.

Самостійно встановити мишоловку або капкан, але нікого не зловити, — ви вживаєте марні спроби поліпшити своє життя. Тлумач вважає, що ви просто вибираєте невірні методи.

Самому догодити у власні мережі — ви настільки заплутаєтеся у своїх власних інтригах, що від них і постраждаєте.

Потрапити в свою пастку і навіть уві сні випробувати сильний біль — бачення вкрай негативне. Ваші нечесні дії обернуться проти вас, викличуть осуд громадськості.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: