Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться павич?

До чого сниться павич?

Зміст:

Сонник павич

Мабуть, одним з найвідоміших і неймовірних казкових персонажів вважається жар — птиця, образ якої був запозичений у чудового павича. Приходять уві сні павичі і їх пір’я людям, які приділяють дуже багато уваги своєму зовнішньому вигляду. Однак сонники схильні неоднозначно трактувати образ цієї райського птаха. Правильно зрозуміти до чого сниться павич, вам допоможуть відсилання до думок різних тлумачів.

Манера поведінки павича

Яркохвостая пташка вважається символом пихатості і химерності. Однак вона виробляє на обивателів двояке враження: це чудове створення з прекрасним хвостом — з одного боку, а з іншого — підвид звичайної курки. Саме тому при тлумаченні павича як образу потрібно в першу чергу звертати увагу на мінливу сутність цього птаха.

Побачити уві сні птицю з шикарним розпущеним хвостом вважається благою звісткою. Незабаром вам обов’язково пощастить.

Сонники обіцяють сплячому благополуччя, прибуток, багатство і виконання всіх бажань.

Крім цього розпущений хвіст павича і його пір’я пророкують сновидцу веселощі, довгоочікуваний відпочинок і раптові зміни. Ви відчуєте масу нових відчуттів і емоцій.

У той же час, відкривши ісламський сонник павич з чудовим хвостом постає перед нами символом обману і зради.

З хвоста випадає перо

Приснився хвіст павича

Втрачає перо павич вказує на те, що незабаром вам доведеться розкрити чийсь непривабливий вчинок або ж розповісти всім правду про досить впливову людину. Ви більше не зможете тримати в собі цю інформацію і приймете рішення поділитися нею з оточуючими.

Знайти перо — бути збитим з пантелику якимось яскравою подією. Постарайтеся не відволікатися на дрібниці.

До чого сниться павич і випало з його хвоста перо? Сонник Хассе стверджує, що даний сюжет символізує вашу схильність до самозамилування.

Павич різко склав пір’я

Якщо ви побачили, як птах раптово склала хвіст, то готуйтеся до дрібних побутових негараздів. Вони не заподіють шкоди вашому здоров’ю, але віднімуть багато вільного часу.

Яркохвостая птах летить

Летить павич вказує на невдоволення другої половинки. Швидше за все, партнера не влаштовує ваш соціальний статус, і він бажає більшого в матеріальному плані. Будьте готові до швидкого розставання.

Лежить на землі

Павич зі складеним хвостом

Значення подібного сновидіння має негативне забарвлення. Що лежить без руху павич передрікає сновидцу хвороби і нещастя. Ваші мрії ризикують розбитися об реальність, а на горизонті може зажевріла перспектива звільнення.

Голосно кричить

До чого сниться павич протяжно кричущий? Розгорнута відповідь на це питання дає сонник Міллера. Тлумач вважає, що подібна картина сигналізує про неприємності в сім’ї, тривогах і занепокоєння. Виною цьому буде симпатичний вам людина.

Падає замертво

Побачити уві сні хворого, закривавленого, пораненого або вбитого павича — до довгоочікуваної зустрічі з рідними і близькими. Чекайте гостей, які принесуть вам хороші новини.

Горить у вогні

Значення сну, в якому павич і його пір’я горять яскравим полум’ям, позитивне. Таким чином, вищі сили натякають вам на нові знайомства і швидкі зміни на краще.

Взаємодія з жар-птицею

Павич і будь-які взаємодії з ним сняться жінці до популярності. Однак їй слід бути обачною і не впадати в гординю.

Зрозуміти до чого сниться павич і що він вам віщує, можна згадавши всі деталі сновидіння.

Годувати яркохвостую птаху

Годувати уві сні павича

Якщо під час дрімоти вам довелося погодувати птицю, то, швидше за все, ви забудете старі образи і помиріться з людиною, з яким довгі роки перебували у сварці. Також можливо, що в реальності ви знайдете підхід до неприступної особі або заведете нове, корисне знайомство.

Їздити верхи

Кататися на павичі — значить, незабаром все у вашому житті зміниться і вона заграє новими, яскравими фарбами. Вас чекає безліч подарунків, далекі подорожі, раптові сюрпризи і інтриги.

Гладити павича

Ви гладили птицю і перебирали кожне її перо? Готуйтеся до прибутку. В недалекому майбутньому ви зможете дозволити собі дуже багато. Головне — не станьте надмірно гордим і гордовитим.

Спіймати райдужну птицю

Ганятися за птахою — значить потрапити в незручне становище. Уникайте людей, які можуть висміяти ваші судження і перетворити вас на посміховисько.

Спіймати павича — значить скоро одружитися. Для холостяка спіймана пава символізуватиме лагідну, слухняну дружину.

Приснився білий павич

Павич-альбінос сниться дуже рідко і трактується неоднозначно. Цей символ може таїти в собі як позитивний, так і негативний зміст.

Побачити уві сні білого павича значить:

Білий павич

Думки популярних тлумачів снів

У традиціях багатьох народів світу павичі з красивим оперенням користуються повагою і пошаною. Цього птаха поклонялися самі фараони! Саме тому побачити райдужну птаху уві сні — до радощів і везінню.

Тлумачення доктора Фрейда

Приснився павич вказує на вашу самовпевненість в сексуальному плані і любов до перебільшення своїх достоїнств. Після тісного спілкування з вами люди залишаються розчарованими і незадоволеними.

Сучасний сонник

Відкривши сучасний сонник павич нам здасться провісник негативних подій. Вас чекають труднощі в спілкуванні з оточуючими і нерозуміння з боку близьких.

Знайомство з впливовою людиною не принесе очікуваних дивідендів. Ви втратите контроль над собою і станете занадто зарозумілим. Це призведе до втрати роботи і зміні положення.

Сонник Медеї

Яркохвостая пташка є символом прагнення до домінування і переваги. Можливо, ви занадто зарозумілі і бундючні? Переглянь своє ставлення до оточуючих. Постарайтеся приборкати свою гординю і стати більш поступливим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: