Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться павук чорний великий?

До чого сниться павук чорний великий?

Зміст:

Сонник павук Чорний великий

Бачити великого чорного павука неприємно ні уві сні, ні наяву. Занадто яскравий образ, що запам’ятовується здатний викликати сильне занепокоєння. І тоді людина судорожно шукає сонник, щоб дізнатися, до чого сниться чорний павук.

Якщо приснився чорний павук, не варто переживати і чекати швидких неприємностей. Цей символ не має однозначного негативного тлумачення.

Плете павутину — може означати несподіване багатство. А волохатий павук в дівочих снах символізує нареченого з високим соціальним статусом.

Найчастіше такий образ, побачений у сні, викликає двояке тлумачення, навіть якщо використовувати один і той же сонник. Головні критерії, необхідні для правильного розуміння — яким була комаха саме уві сні (нейтрально налаштоване або агресивне).

Про що говорять різні сонники

Якщо приснився чорний павук

Кожен древній сонник вважає, що бачити уві сні павука — це дуже хороший знак. Він обіцяє багатство, процвітання і затишок у власному домі. Павутина в цьому випадку — це можливі варіанти життя сновидіння, в залежності від обраного шляху. Зірвати її — значить обірвати життя.

А от сучасні тлумачення навпаки, вважають, бачити подібне комаха уві сні — до неприємностей і підступам ворогів. Великий павук, який плете павутину — головний ворог, який уже розставив мережі і терпляче чекає, коли здобич сама потрапить йому в лапи.

Господар — вважає малий Велесов сонник

Стародавні слов’яни вважали, що павук — є уособленням господаря в будинку. Він працьовитий, чесно полює і здобуває собі прожиток. Його наділяли особливою магічною силою і вважали, що він може мислити і завжди допоможе дбайливому і працьовитому хазяїну.

Потрібно подолати фобію — сонник Міллера

Якщо чорних павуків було багато

Давно полюбився всім сонник Міллера каже, що якщо сняться сни, в яких фігурує великий павук, то потрібно зустрітися зі своїм страхом лицем до лиця. Вже давно настав час позбутися від надуманих фобій, всі вони — лише плід уяви. Тому, якщо уві сні величезний павук біжить за сновидцем, намагаючись наздогнати, не потрібно тікати і ховатися. Головне — вступити у відкриту сутичку, тоді всі проблеми в реальності потихеньку зійдуть нанівець.

Загрузнути в стосунках — сонник Фрейда

Сексуальна і агресивна база символів, на основі якої був створений сонник Фрейда, тлумачить появу уві сні великого чорного павука як уособлення партнера і особливості відносин.

При цьому маленькі комахи можуть означати спільних дітей. Якщо вони також фігурують уві сні, значить, зв’язок партнерів тримається тільки через необхідність догляду за дітьми. У ній вже немає ні любові, ні пристрасті, але партнери загрузли в стосунках, немов в павутині. Виплутатися з неї дуже складно, а розірвати — майже неможливо.

Психологічна подвійність образу

Сам по собі символ означає працьовитість, хазяйновитість. Або навіть покровителя з потойбічних світів. У кельтських міфах також фігурували ці комахи, як і древніх слов’янських казках і легендах. У них завжди було шанобливе ставлення до цій комасі.

Різні джерела підходять до тлумачення цього символу по-різному. Природним можна вважати поділ тлумачень з поведінки комахи (зайнятий роботою — добре, нападає — погано). Незрозумілим поки залишається тільки різниця в значеннях споглядальних снів.

Слов’янські тлумачення говорять про те, що подібні сни сняться до прибутку і працьовитості. А західноєвропейські — до можливих інтриг і пастці. Для того, щоб розібратися з особливостями тлумачення, потрібно, в першу чергу, згадати, з якими емоціями і думками відбувалося пробудження.

Чорний павук уві сні

Споглядальне сновидіння, в якому було багато великих павуків, але кожен на своїй павутині — хороше. Воно означає, що сновидцу доведеться вирішувати бюрократичні питання. Їх буде багато, і спілкуватися потрібно буде з різними людьми, кожен з яких буде професіоналом з своїй справі і не допустить жодного, навіть найменшого послаблення в рішенні справи.

Якщо ж ці комахи на тілі — поганий знак. Тоді в дійсності потрібно побоюватися пліток і спробі недоброзичливців підмочити репутацію сновидіння. Вдалося їх струсити — ніхто не зможе заплямувати ваше ім’я. Кусають — серед цих людей будуть ті, кого ви вважали друзями. Відчувати різкий біль від укусу — до нездужання, хвороби.

Вбивати павука, який не нападає — поганий знак. Сновидець може своїми вчинками нанести дуже сильну образу люблячому його людині.

Налагодити стосунки буде непросто. А ось вступити в сутичку з агресивним комахою і перемогти його — до удачі в будь-яких починаннях.

Особливе значення мають дівочі сни, в яких фігурує багато золотих павуків на павутинах. Це означає, що прийшла її пора вибирати серед наречених. Кожен з них буде і багатий, і гарний собою, тому вона може покладатися тільки на власні почуття.

Одне велике комаха і багато його малюків заміжній жінці сняться як звістка про вагітність, що може виявитися багатоплідної. Подібне тлумачення також зустрічається у Фрейда і його послідовників.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: