Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться павутина?

До чого сниться павутина?

Зміст:

Сонник павутина

Тлумачення сну павутина дуже неоднозначне. З одного боку поява такого символу уві сні може говорити про лінь, застої в справах або інтригах, пастці. Є й інше тлумачення снів, якщо приснилася павутина — цілком можливо, що є хтось, хто проявляє справжню турботу про сновидцем. Він огортає своєю протекцією і присипляє пильність. Таким чином, сновидец потрапляє в повне підпорядкування своїй волі.

Щоб зрозуміти, до чого сниться павутина, потрібно проаналізувати не тільки деталі своїх снів, але і власні відчуття. На тлумачення також впливають минулі важливі події в житті, які залишили глибоко в душі виразний слід. На перший погляд, все вже забуто, але підсвідомість про них може нагадувати такими химерними снами.

Правильно витлумачити подібні сновидіння важко навіть за допомогою сонників. Тут найкраще орієнтуватися на архетипічні значення символів свого народу. Саме вони можуть бути найбільш близькі підсвідомості сновидіння.

Тлумачення символу в різних джерелах

Якщо наснилася павутина

Різне географічне розташування країн призвело до цілком протилежного відношенню до павуків і павутині. Якщо в деяких країнах їх винищували, бо вони могли бути небезпечними, то стародавні слов’яни вважали будинок без павуків мертвим і зверталися до нього не інакше як «Батюшка-павук», як і до домовому. Вбивство павука обіцяло нещастя, говорили, що будинок залишиться без господаря.

Фрейдівські агресивно-сексуальні тлумачення снів говорять про глибоку скутості відносин, в той час, коли їх потрібно вже припинити. Адже особливих почуттів уже немає, а близькість задоволення не приносить.

Пояснення Міллера, до чого сниться павутина, зрозумілі в основному європейцям (центральна і західна частина). Він тлумачить появу даного символу як пастку, плітки або пастку.

Павутина як достаток у древніх слов’ян

Як вважає древній Велесов сонник, павутина, побачена уві сні, обіцяє багатство і процвітання. Бачити, як павук в кутку плете павутину — до нової справи, яке дуже скоро принесе прибуток.

Потрібно побоюватися пасток — говорить сонник Міллера

Будьте уважні

Один з найбільш перевірених сонників, зрозумілих практично всім носіям мов індоєвропейської сім’ї. Робота Міллера щодо його складання була колосальною. Він пояснює, до чого сниться павутина дуже просто. Недруги вже давно організували пастку, і настав момент, коли сновидець з легкістю може туди потрапити. Сон попереджає про необхідність додаткової обережності.

Пора рвати відносини з сонником Фрейда

Липка в’язка субстанція, яка все більше сковує рухи від спроб вибратися. Павутина — підступна нитку. Володіє дуже високою міцністю, не дивлячись на те, що вона є гранично тонкою. Фрейд переносить це явище на людські відносини. Бажання продовжувати їх вже немає ні у кого, але немає сил розірвати їх.

Власні відчуття

Емоційне сприйняття снів теж дуже важливо для правильного тлумачення до чого сниться павутина. Іноді це нагадування про забутих душевні травми, які можуть проявитися в самий невідповідний момент.

Часто павуки зі снів можуть символізувати потойбічні сили, що оберігають домівку від нечесних людей. В такому випадку не виникає ні огиди, ні страху.

Якщо заплутатися в павутині і відчувати як в ній добре і приємно, яка вона тепла і комфортна, то це може бути підсвідомим бажанням жити під постійним невсипущим керівництвом. Для жінки такий сон може означати шлюб з людиною набагато старше за віком і суспільним становищем.

Не всі сни, в яких доводиться бачити подібних комах, несуть погані події. Важливо згадати деталі і відштовхуватися від найбільш прийнятних тлумачень.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: