Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перець?

До чого сниться перець?

Зміст:

Сонник перець

Гастрономічні сни, в яких нас може відвідувати їжа, хоч і не часте явище, але зустрічаються. Нам може приснитися і делікатес, і звичайний чорний мелений перець.

Будь-який продукт несе заряд інформації, що допоможе вам передбачити майбутні події.

Сон про перець

До чого сниться перець? Єдиного тлумачення вам не дасть жоден сонник. Перець уві сні, як і в реальному житті, може бути солодким і гострим, різного забарвлення, а також постати перед сплячою людиною в різному вигляді.

Бачити уві сні болгарський перець

В цілому бачити уві сні перець болгарський — до хорошого здоров’ю, прекрасному самопочуттю.

Як вважає сонник, перець, який є уві сні хворій людині, обіцяє йому саме швидке одужання.

Якщо ж сновидіння бачить людина, у якого останнім часом просто не ладиться життя, погані взаємини з оточуючими, загальний занепад духу, то незабаром життя для нього заграє зовсім іншими, яскравими фарбами.

У тому випадку, якщо ви вирішили дізнатися всі нюанси того, до чого сниться перець, то дивіться тлумачення певного кольору даного овоча.

Перець червоний

Приснився червоний перець

Овоч уві сні був червоний — в життя сплячої людини настають позитивні зміни. Вони торкнуться і робочої сфери, і взаємин з близькими людьми.

Для молодих дівчат побачений червоний і помаранчевий перець на одному кущі обіцяє вірного і господарського чоловіка в майбутньому. Крім усього іншого він буде матеріально забезпечений.

Зелений овоч

Зелений перець уві сні говорить про те, що вам випаде можливість отримати нові знання. Дане сновидіння може означати початок кожного учня, або ж ви почнете займатися зовсім іншою справою.

Як говорить Загальний сонник, перець недозріла, зелений, означає вашу незрілість, неготовність до певних речей. Можливо, ви задумали якесь підприємство, але маєте недостатньо знань, умінь, немає фінансової можливості.

Якщо ж ви бачите зелений дозрів перець, то ваш добробут різко піде в гору.

Жовтий перчик

Приснився жовтий перець

Сниться жовтий плід — ви робите обдумані, зважені вчинки. Навколишні цінують вас за розум і розважливість.

Таке сновидіння може служити вам знаком в тому випадку, якщо знайомі не вірять в вас. Сміливо йдіть до наміченої мети, ви все робите правильно.

Сниться мелений перець

Жіночий сонник вважає, що ізмаливать в нічному баченні чорний перець-негативний знак. Вас можуть жорстоко зрадити ті люди, від яких ви ніколи не очікували підступу.

Чорний мелений перець розсипався — вам будуть докучати безпричинними докорами, які в підсумку переростуть в справжню сварку.

Готувати в сновидінні їжу і приправляти в неї чорний перець — до обману, який буде виходити від близьких подруг.

Червоний гострий перець обіцяє вам боротьбу за свої права.

Червоний перець обпік вам мову — варто самому перестати розпускати плітки. Якщо ви будете і далі продовжувати обговорювати справи інших, що оточують вас люди можуть відмовитися від спілкування з вами.

Сонник 21 століття стверджує навіть, що чорний мелений перець може снитися перед тим, як сновидец буде відданий переслідуванням і гонінням. І червона, і чорна приправа може обіцяти вам печаль і горе, що увійдуть у ваше життя виключно з вашої вини. Намагайтеся бути більш стриманим і терплячим.

Якщо сниться розсада

Бачити уві сні розсаду

Буває, що в сновидінні вам присниться не саме овоч, а лише його розсада, яку ви будете вибирати, купувати, висаджувати. До чого може привести подібне бачення в реальному житті?

Інші передбачення

Якщо дані овочі будуть лежати перед вами на тарілці, то ви отримаєте довгоочікуване винагороду за свою важку працю.

Займатися консервацією, ретельно укладаючи стручок за стручком в банку, обіцяє швидке збагачення.

Досить позитивним є сновидіння, в якому дівчина буде готувати страву з перцю, наприклад, фарширувати його. Сонники вважають, що незабаром вона розлучиться зі своїм теперішнім хлопцем. Але замість цих взаємин відразу ж настануть нові.

Поїдати гіркий перець чилі — до сварок і скандалів. Як на робочому місці, так і в сімейному колі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: