Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перестрілка?

До чого сниться перестрілка?

Зміст:

Сонник перестрілка

Досить популярними є нічні марення, в яких людина якимось чином взаємодіє зі зброєю. Уві сні стрілянина може здійснюватися по конкретної мети, наприклад під час полювання або тренувань, буває, що сам сновидець і є мета. У більшості ситуацій подібне бачення — це знак готовності до дії. Мають місце бути кошмари, в яких задіяні кілька озброєних осіб. Як тлумачити бачення, якщо сниться перестрілка? На таке питання сонник дасть кілька відповідей.

Що розкажуть про стрілянину знамениті тлумачі

Стрільба — це візуалізація внутрішнього бажання людини зважитися на кардинальні зміни в житті, здійснити давно задумане.

До чого готує такий знак? Багато людей навіть не підозрюють про подібні наміри, оскільки їх розум тримає таку інформацію на рівні підсвідомості. До такого висновку прийшли більшість сучасних психологів. Найбільш точне пояснення дадуть сонники популярних докторів і мудреців.

Сонник психолога Міллера

Якщо уві сні була перестрілка

Людина, якій сниться стрілянина, терпить невдачі в шлюбі. Часто уві сні з’являються обидва винуватці невдалих відносин. Щоб уникнути конфліктів в реальному часі, слід залишити свій егоцентризм і прислухатися до своєї половинки. Також, сонник Міллера тлумачить символ, як викликане неуважністю почуття образи і блокування власного «Я».

Психоаналітик Фрейд

Сонник Зигмунда Фрейда свідчить, що стрільба з будь-якого виду зброю є ототожнення в свідомості статевого акту. Але деякі значення будуть залежати від сценарію сну, а саме:

Сонник мудреця Чжоу-Гун

До чого сниться розрядка вогнепальної зброї в супротивника, розповість сонник східного мудреця Чжоу-Гуна. Такий сон обіцяє швидку поїздку. Якщо уві сні намагалися застрелити вас, то у вашому будинку з’явиться мандрівник. Сценарій зациклений на двох стрілках, які намагаються вбити один одного — це символ недовіри і бажання довести правоту оточуючим.

Чжоу-Гуна каже, що агресія із застосуванням зброї в нічних кошмарах є не більше ніж прихованої слабкістю особистості за маскою байдужості.

Народні тлумачення перестрілки

Якщо чули постріл

Незважаючи на популярність пророцтв і тлумачень від відомих відунів і практиків, необхідно заглянути і в сонники народів світу. До чого сни про звуках пострілів і чи потрібно надавати їм значення? Відповідь буде залежати від того, що саме сниться людині.

Циганський сонник

Стріляти з будь-якої зброї з метою вбивства говорить про можливий ризик. Після такого натяку свідомості необхідно дбайливо ставитися до грошових заощадженнях і більш ретельно спостерігати за своїм здоров’ям.

Позитивне значення перестрілки

Негативне значення перестрілки

Сучасний англійський сонник

Досить чітке тлумачення до чого мрії із застосуванням зброї надає Сучасний англійський сонник.

Сон-дуель відноситься до агресивних снам. Такий знак повідає про киплячій енергії всередині організму, яка не може знайти вихід. Зверніть увагу на дані символи, адже несподіваний викид такої сили може принести не тільки добро, але і мати деструктивні наслідки.

Сонник Стерво

У закоханих, перестрілка буде говорити про сильних емоціях. Всі почуття виражаються в звуках пострілів.

Якщо в мріях людина чує, що звуки побоїща поступово затихають, то і в мирському житті все налагодиться і буде йти своєю чергою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: