Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перевертень?

До чого сниться перевертень?

Зміст:

Сонник перевертень

Перевертні — це міфологічні істоти, які вміють трансформуватися з людей в тварин. У переказах зустріч з цим кровожерливим монстром не обіцяє людині нічого хорошого. Дізнатися, до чого сниться перевертень, ви зможете, звернувшись за допомогою до різних тлумачів снів.

Який звір опинився перевертнем

Вурдалак уві сні вважається символом лицемірства, обману і лукавства.

Сновидіння з подібним сюжетом покликані попередити і застерегти. Можливо, близькі люди всіма силами намагаються приховати правду і підступно обманюють вас.

Якщо привидівся перевертень, значить, аферист вже поклав око на ваш стан. Будьте готові до зустрічі з жадібної особливої, готової втертися в довіру і обманним шляхом привласнити собі чуже.

Правильно розтлумачити, до чого сниться перевертень, вам допоможуть детальні спогади про свою нещодавню мрію.

Людина в вигляді вовка

Бачити уві сні людини в образі вовка

Якщо вам наснився вовк перевертень, то вищі сили натякають на те, що у вас є приховані нахили і таємні бажання, про які ніхто навіть не здогадується. Сонник Азара, наприклад, вважає вовка перевертня знаком постійної тяги до насолод, задоволень і плотських утіх.

Жіноча мрія

Вільної дівчині, яка побачила уві сні вовка, який перетворився на монстра, варто ретельно вибирати коло спілкування. Цілком можливо, що хтось має намір скористатися її наївністю і чистотою в своїх власних цілях.

Заміжній жінці подібна мрія може вказати на невідомі риси характеру її чоловіка. Якщо раніше чоловік був замкнутим і мовчазним, то незабаром він проявить невластиве йому красномовство і відкритість.

Перевертня побачив чоловік

Холостяка здолають сумніви в правильності його поведінки. Сонник радить сприймати побачене уві сні як знак того, що ви перебуваєте на правильному шляху. Вас вважають прогресивним і перспективним молодим чоловіком.

Одружений же чоловік повинен перестати відкладати реалізацію задуманого в довгий ящик. Чим довше ви тягнете з впровадженням в реальність власних планів, тим більша ймовірність провалу в майбутньому. Саме зараз настав благодатний період, щоб чоловік міг себе проявити в повній мірі.

Собака в образі перевертня

Собака уві сні перетворюється на людину

Побачена уві сні собака, за личиною якою ховається людина, вказує на помилкова думка сновидіння. Навколишні люди змусили вас повірити, що хтось із близьких дуже поганий і підступний індивід. Однак насправді це не так! У цьому ви переконаєтеся, отримавши від нього раптову безкорисливу допомогу.

Крім цього, собака у вигляді перевертня приходить уві сні, коли люди навколо прагнуть придушити вашу волю і повністю підпорядкувати її собі.

Перетворилася в людину собака вказує і на те, що ви будете сильно розчаровані майбутнім заходом. Очікування і підготовка до торжества виявляться невиправданими. І хоча люди навколо будуть веселитися, у вас на душі буде порожньо і самотньо.

Містична собака може мати і позитивне тлумачення. Сновидінню пощастить відкрити приємні якості в людині, до якого навколишні люди відчувають неприязнь.

Ведмідь в образі перевертня

Якщо вам наснився ведмідь, що трансформується в чудовисько, то будьте готові до спілкування з неприємними особистостями.

Крім страху і паніки ця тварина також викликає у нас трепет. Спілкуючись з людиною, перед яким ви жахається, постарайтеся проявити по відношенню до нього повагу. Так ваші взаємини перейдуть на новий рівень.

Ведмідь-людина

Ведмідь — це беззаперечний господар лісу, що втілює, на думку сонника, главу сімейства. Таким чином, поведінка перевертня-ведмедя уві сні може допомогти вам розібратися в складних відносинах з власним батьком.

Відсилання до сонникам

Обов’язково потрібно звернути увагу на точку зору авторитетних тлумачів сновидінь.

Припущення сучасного сонника

Якщо вам наснився перевертень — в ваше життя намагається увійти якась потойбічна сутність. Сонник радить обов’язково звернути увагу на деталі сновидіння і пригадати свою поведінку.

Поведінка сновидіння і тлумачення сонника:

Думка Зигмунда Фрейда

Сонник психоаналітика розцінював вовкулака як прагнення до кращого життя і любов до розваг. Однак все рано чи пізно має властивість набридати.

Погляд східних тлумачів

Даний сонник вказує на негативне забарвлення мрії. Особливо слід бути обережним тому, кому з’явився під час дрімоти ведмідь, що перетворюється в людину або навпаки. Партнери та близькі можуть підставити або обдурити в будь-який момент. Будьте напоготові!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: