Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перша любов?

До чого сниться перша любов?

Зміст:

Сонник перше кохання

Психологи заявляють, що перше кохання, це найперша справжня особистісна вивірка. Це перший дотик, первинні емоції, то що навіки не забудеться.

Таємниці сновидінь

Історія — це результат роботи любові. Сенс її в пошуку і знаходженні один одного, розлуці і заподіяння один одному болю, в результаті випробуванні гострого страждання, що веде до самозречення. До чого ж волають сплячого ці давні почуття, з’явившись в мріях? До чого сниться перша любов.

Давні джерела

Класичні трактування позиціонують сюжети снів, де вона з’явилася, з сильними емоціями, що не дістають в сьогоденні. Унаслідок цього факту і відбуваються різні конфлікти, невдоволення.

Перше кохання уві сні

Сонник Міллера

Поцілунок уві сні з хлопцем, в якого вперше були закохані, сповістить несподівану новину.

Інтимна близькість з ним стане сигналом до прийдешніх сварок і негараздів. А ось, сильний скандал гарантує вашу готовність до нових серйозних зустрічам.

Сон, де ви розлучалися з ним, мовить про майбутню розлуку з сьогоденням.

Бачити в мріях, як колишній хлопець вас вдарив, значить ви відчуваєте якісь приховані страхи з приводу щирості реального хлопця. Можливо він агресивний і його варто побоюватися.

Сонник Ванги

Бачити коханого з минулого, значить сновидицей хоче втілити в любовні взаємини реальних днів, ті ж світлі романтичні моменти, що і вперше в юності.

Сонник Нострадамуса

У провісника давніх років є своя думка з приводу давно забутих днів, прівідевшіеся в мріях. Він вважає, що це знак привороту. Хтось бажає приворожити сновидіння.

Тлумачі сьогоднішніх днів

В основному, без урахування окремих нюансів, сьогоднішні джерела трактують це явище в негативному ключі, обіцяючи негаразди, нездійснені мрії.

До клопотам і турботам

Сонник Цветкова

Якщо примарилась любов з далекого отроцтва, почнеться низка дрібних неприємностей. Це може бути пов’язане з домашніми клопотами, непорозуміння з дітьми.

Сонник Лоффа

Якщо трапилося бачити, що шкільна подруга знову розбудила почуття, очікуйте небажані сюрпризи, неприємні новини.

Якщо приснилося, що любов юності зв’язала себе узами шлюбу, над вами нависла гроза великих неприємностей. Вам слід бути обережними при підписанні будь-яких договорів, і при знайомствах з новими людьми.

Смерть вашого судженого юних років уві сні, обіцяє заміжжя, а можливо і вагітність.

Ісламський сонник

Якщо сюжет про, давньої закоханості, був наповнений яскравими емоціями, то наяву це обіцяє успіх в кар’єрі й особистому сфері.

Якщо ж картини були в хмарних, агресивних відтінках, значить потрібно помолитися Аллаху, тому як є ймовірність, що сон збудеться.

Кілька кадрів сну

Сни про кохання юних років, про підліткових заворушеннях можуть наснитися в різних контекстах. Все що зберегла пам’ять про тих відносинах, про те, як вони протікали, може спливти в будь-якому з наших снів. Чому вони є нам, залежить від ситуацій уві сні, які ми розглянемо:

Якщо трапилося спостерігати уві сні такий сюжет, де зустрілися з подругою юності, а він не визнав в вас свою кохану, це передрікає вимушену поїздку, і пов’язані з нею неприємні клопоти.

Бачити уві сні, що хлопець дізнався вас, але прикинувся ніби не знайомі, пройшовши повз, значить мають бути турботи про нинішню половинці.

Бачити уві сні що колишня подруга змінила якимось чином зовнішність, наприклад змінила колір волосся, зробила пластику обличчя, або просто одягла перуку, це попередження про обман, який буде виходити від нинішнього партнера. Його невдячність, або невірність боляче ранять душу сновидіння, торкнуться його гордість і вразити самолюбство.

Бачити в снах, що кохана шкільних років йде по вулицях з іншим кавалером, відображає мрії сновидіння, що забирають далеко в минуле і викликають бажання повернути зв’язок з цією людиною. Це бажання на стільки захопило, що виникають ревнощі дівчини до віртуального коханого.

Сталося бачити наречену з дитинства вагітної уві сні, відображає ваше підсвідоме бажання в усьому порівнювати свою нинішню половинку з колишньої коханої, тому як вони схожі зовні і за звичками.

Але сон віщає, що в даний час в ваших любовних відносинах все відмінно і стабільно.

Наснилося, що колишня наречена, або хлопець бажають відновити відносини через багато років, кажучи: «Я давно і серйозно про це думаю», значить наяву ваші реалії на стільки далекі від спогадів про партнерів, що більше не мають потреби в їх уваги.

Примарилося випадкова зустріч зі шкільною любов’ю відродила колишні почуття і між вами почалися відносини, які переросли в справжні, означає, що реально відбудеться доленосна зустріч, яка приведе вас в ЗАГС. І тоді місця минулим спогадами не буде в вас в душі.

Коли сниться такий сюжет, де в яскравих фарбах мариться весілля з особливою, з якої були любовні відносини в юні роки, означає, що долі ваші, можливо знову перетнуться і почуття спалахнуть з новою силою. Нові відносини будуть базуватися на більш якісному розумінні реальності. У вас багато спільного в сприйнятті світогляду. Цей сон констатує той факт, що це ваш чоловік, посланий долею.

Часто повторювані сновидіння

Трапляється що нічне бачення такого змісту сниться постійно. Це може бути закликом до зміни партнера, тому як він вас не задовольняє ні духовно, ні тілесно. Ви самі себе не раз ловили на думці: «Я думаю про розрив відносин». Тому, ймовірно варто прислухатися до посилів підсвідомості. Можливо ви знайдете людину, яка буде ваш по духу і розуму.

Але при нагоді, коли весь сценарій наповнений фарбами зневіри, скандальними розмовами, сценами агресивної поведінки героїв нічних видінь, це гарантія того, що ваш кавалер щирий і відданий вам. На нього завжди можна покластися, тому як він з тих, хто не побоїться життя віддати за свою половинку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: