Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перстень?

До чого сниться перстень?

Зміст:

Сонник Перстень

Далеко не кожна людина знає, до чого сниться перстень. Це прикраса має сакральний сенс для свого володаря. Якщо з ним щось станеться, можуть початися якісь проблеми. Як говорить практично будь-який сонник, перстень тісно переплітається з усім магічним і надприродним, а тому таке сновидіння потребує розшифровки. Кожен символ грає свою роль і в них треба навчитися орієнтуватися.

З чого був виготовлений?

Перш ніж розшифрувати свій сон, необхідно визначитися з матеріалом, з якого виготовили виріб.

Наснилося важке залізне прикраса

Коли наснився перстень, виготовлений з заліза, то треба насторожитися. Справа в тому, що плановані блага, до яких прагнутиме їх потенційний власник, будуть даватися з великими труднощами. В такому випадку треба точно визначити свою мету і розпланувати шлях до її досягнення.

Сучасний сонник вказує на те, що приснився залізний перстень вкаже на важкий і тернистий шлях, але винагорода буде коштувати того. В кінцевому рахунку той, у кого вистачить сил і терпіння дійти до кінця, зможе отримати те, чого так хотів.

Дорогоцінні метали

Згідно тлумаченням багатьох відомих сонників, срібні персні, що надягають на пальці, обіцяють розчарування і проблеми. За іншою версією така прикраса буде вказувати на необхідність в отриманні нових знань і навичок. Тільки шлях постійного вдосконалення допоможе домогтися успіху в житті.

Коли наснився золотий перстень, можна готуватися до корисного знайомству. Швидше за все, нова людина зможе привнести в життя багато користі. Якщо дівчина побачить золоте кільце, то такий знак обіцяє міцний і щасливий шлюб, хлопець знайде надійного ділового партнера.

Як стало зрозуміло з вищеописаного, матеріал прикраси грає велику роль при розшифровці. Сновидець повинен постаратися запам’ятати навіть саму незначну деталь, оскільки вона може повністю перевернути поточну картину.

Відмінні риси

До чого сниться перстень з діамантами? Відповідь на це питання не так простий, як може здатися на перший погляд. Поєднання золота і діамантів не тільки вигідно підкреслює жіночий палець, а й передбачає, що кар’єрний ріст буде швидким.

Професійне зростання неможливий без отримання додаткових знань, і про це треба завжди пам’ятати. В універсальному сонник пишеться про те, що золоте кільце з діамантами може приснитися напередодні великого винагороди.

Бачити уві сні перстень з рубіном — до великої біди. Є ймовірність того, що сновидець може просто захворіти. В такому випадку треба відразу звернутися за допомогою до лікарів і пройти обстеження для запобігання будь-якому недуги. Коли людина міряє кільце сам, то його чекають прикрощі та страждання.

Якщо сниться смарагдове прикраса

Золота печатка на пальці з:

Де сниться?

Велике значення має не тільки матеріал і вид каменю, але і місце самого сновидіння. Якщо прикраса сниться на власних пальцях, то, швидше за все, виникнуть певні зобов’язання перед коханою людиною. Чоловік перстень на жіночому пальці — до зради.

Коли чоловік сам надягає на себе кільце, то такий сон обіцяє успіх у протилежної статі. Друге тлумачення такого сновидіння — швидке весілля. У любовних справах поспішати не варто, а тому до вибору партнерки слід підходити прагматично. Одягати печатку на руку жінці — підтвердження любовної вірності.

Хтось уві сні надягає прикраса на палець

Якщо кільце надягають Вам на палець, то сон вкаже на щирість почуттів і переживань близької людини, а якщо це робить незнайомець, то можна розраховувати на допомогу у вирішенні злободенної завдання.

Який палець?

Фахівці дають свої коментарі щодо персня на кожному з пальців обох рук. Говорячи про лівій руці, прикраса буде попереджати про появу небезпечних людей і захищати від необачних вчинків. Сновидець повинен детально проаналізувати своє оточення і зробити відповідні висновки.

Кільце на правій руці має зовсім інше значення. Воно вкаже на те, що потенційне рішення принесе плоди і виведе життя на більш високий рівень.

Наступний етап — формування гідного оточення, яке буде стимулювати і мотивувати на нові досягнення. Згідно сонником магіня, прикраса на кожному пальці дає відповідний відтінок під час розшифровки. Печатка на чоловікові — це не просто символ мудрості, а й певний оберіг, і місце носіння грає велику роль. Якщо вона поринула в чисту воду, то володар вважається затребуваною і бажаною особистістю, в каламутну — біди і самотність.

Після пробудження треба відразу записати ключові моменти сновидіння, а вони допоможуть скласти комплексне уявлення. Пам’ятайте, що кільце — сполучний елемент зі світом магії, а з ним краще не жартувати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: