Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться перука?

До чого сниться перука?

Зміст:

Сонник перуку

Існують люди, які в реальному житті ніколи не замислювалися про те, щоб приміряти на себе перуку. Але це зовсім не означає, що їм не може наснитися подібне сновидіння. До чого сниться перуку?

Що означає перуку уві сні

Наснилося, що ви приміряєте або носіть на голові перука? Прислухайтеся до порад, які вам дадуть тлумачі снів. Згадайте, як він виглядав, що ви робили з ним.

Згідно з осіннім сонником, одягати на голову перуку — до кардинальної зміни вашого іміджу в реальності. При цьому дані перевтілення явно підуть вам на користь.

Носити уві сні штучне волосся

Існують тлумачі, які не так позитивно розглядають сон, де сновидец буде приміряти на голову штучну шевелюру. Наприклад, жіночий сонник вбачає швидку появу неприємностей, складнощів у взаєминах з людьми, з якими ви часто спілкуєтеся.

На життєвому шляху можуть постати справжні випробування, які доведеться подолати.

Як вважає циганський сонник, перуку, який ви надягнете на голову, обіцяє плутанину в робочих справах. Прислухайтеся до поради, не варто рубати зопалу, вам варто грунтовно все обдумати.

Приміряти перуку

До чого сниться перуку, який взяли на примірку? В такому сні основну роль грає його зовнішній вигляд.

Перуку з довгим волоссям

Довге волосся — це символ далекої дороги.

Сучасний сонник перуку з волоссям великої довжини розглядає як довгу і важку дорогу. При цьому ви пізнаєте багато нового, а також познайомитеся з цікавими людьми. У ваших силах отримати багато корисного з вашого подорожі.

Короткі накладне волосся

Наснилися короткі накладне волосся

Подібні сновидіння вивчав психолог Зігмунд Фрейд. Він вважав, що, чим коротше і екстравагантніше буде ваша нова зачіска, тим більше ви розкуті в сексуальному плані. Подібні сни часто сняться тим людям, які не бояться експериментів і люблять йти на ризик.

Приміряти різноманітні шиньйони

Якщо протягом сну ви старанно приміряєте на себе то довге волосся, то короткі, ніяк не можете визначитися, то вас постараються обдурити. Хоча сонник відразу ж дає уточнення: в тому випадку, якщо перук було багато, то в ролі обманщика цілком можете виступити ви.

Сонник мандрівника попереджає про те, що за обман вам доведеться розплачуватися сторицею. Подумайте, чи варто робити те, що ви задумали.

Як виглядав перуку

Колір волосся — важлива складова для тлумачення. Перед тим як відповідати на питання, до чого сниться перуку, вивчіть кілька трактувань. Отже, перуку уві сні був:

Тлумач снів Міллера

Носити штучне волосся уві сні — до змін у житті, на жаль, не в кращу сторону.

Втратити його — вас будуть висміювати люди з вашого оточення.

Бачити як інші носять штучну шевелюру

Спостерігати за тим, як оточуючі будуть міряти накладне волосся — ви перебуваєте в суспільстві брехливих, лицемірних людей.

Кілька інших передбачень

Як вважає сонник, міряти або носити перуку, що складається з соломи, означає душевний неспокій. Перед вами постане дилема, і ви будете відчувати душевні муки при прийнятті рішення. Тлумачі радять відкинути страх, в такому випадку ви зможете вчинити правильно.

Для чоловіка носити жіночий парик уві сні — до сорому. Зустрічається і інший прогноз — ви будете віддані найближчою людиною.

Міряти перуку і не подобається собі — виникнуть неприємності з отриманням сексуального задоволення, як вважає сонник Зигмунда Фрейда.

Носити його — ситуація вийде з-під вашого контролю. Які б дії ви не робили, вам не вдасться на неї вплинути.

Як стверджує сонник, перуку, який довелося купувати, говорить про те, що ви боїтеся бути обдуреними в своїх очікуваннях.

Накладні волосся виглядає старими, покриті пилом. На думку езотеричного тлумача — ви вступите в інтимний зв’язок з досвідченою людиною. Він буде набагато старше вас за віком, але навчить премудростям любові.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: