Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться петрушка?

До чого сниться петрушка?

Зміст:

Сонник петрушка

Коли ми занурюємося в світ сновидінь, нас може чекати безліч несподіваних образів і картинок. Часом ми робимо висновки, грунтуючись на їх зовнішній вигляд, на власних емоціях, які були пережиті.

І, здавалося б, петрушка — досить позитивний, не надто помітний символ, який навряд чи привнесе щось значуще в подальше життя. Але не все так просто. Слід розібратися в цьому символі конкретніше, при цьому не ігноруючи навіть найдрібніші деталі.

Загальне значення

Для початку необхідно зрозуміти, що ж означає петрушка відповідно до загального тлумачення. Це символ, який говорить про те, що для досягнення намічених цілей доведеться докласти багато зусиль і пройти довгий шлях.

Наснилася ароматна спеція

Однак на даній інтерпретації зупинятися не варто. Адже багато що залежить як від зовнішнього вигляду трави, її кількості і дій, скоєних з ним, так навіть і від вашої статі.

Пол сновидіння

В даному розділі необхідно зазначити як власний підлогу, так і вік, займане становище в суспільстві.

Жінка

Так, якщо незаміжня дівчина побачила такий сон, то вона вкрай неуважно ставиться до свого партнера. Їй необхідно проявити чуйність і підтримку. В іншому випадку, партнер буде шукати цю саму підтримку на стороні.

До чого сниться петрушка немолодим жінкам? Їм також варто ставитися більш уважно до свого чоловіка. Велика ймовірність, що той приховує від неї велику таємницю.

Сниться ароматний пучок

Не варто робити власних висновків і умовиводів, вам потрібно поговорити по душам, обговоривши найнеприємніші теми.

Чоловік

Як стверджує сонник, петрушка для чоловіка — показник його нерішучості в виконуваних діях. І вся проблема в тому, що такий стан речей перестало влаштовувати вашу другу половинку або родичів. Вам потрібно взяти себе в руки і відкинути непотрібні сумніви і коливання.

Приснився образ відвідав ще зовсім молодого хлопця? Ваша необачність у вчинках може зіграти з вами злий жарт. Намагайтеся бути більш розсудливими в своїх діях.

Зовнішній вигляд зелені

Розібравшись з статевою приналежністю сновидіння, необхідно відзначити, як виглядала петрушка уві сні.

Скільки її було?

Велике значення має кількість петрушки у вашому сні. Так, якщо приснився пучок, ви зможете реалізувати багато вдалих проектів. Більш того, якісь проблеми зі здоров’ям ще довго не турбуватимуть вас.

Петрушка в величезних пучках — знак того, що вам приємно піклуватися про свою сім’ю. Ваші домочадці це дуже цінують і готові платити тим же.

Бачити уві сні багато трави

Побачили дуже багато трави? Необхідно згадати, як вона виглядала. Жовтий колір — знак того, що зовсім скоро належить виступити перед величезною кількістю людей. Вам необхідно добре підготуватися, так як є ймовірність, що ця подія завершиться невдачею.

А от зелений колір є показником того, що ви оточили себе неймовірно душевними, добрими і енергійними людьми.

Що довелося робити?

Отже, ви згадали, як виглядала петрушка в вашому сні. Варто відзначити, що бачити її на блюді — цікавий знак. Він віщує ризикована справа, яка може обернуться для вас величезною прибутком. Не упускайте доленосний шанс і не бійтеся ризикувати.

Просто бачити, як росте петрушка приємного кольору — ознака того, що ви цілком задоволені своїм життям. Вас глибоко не зачіпають ніякі негаразди.

Як тлумачити сон, в якому вам довелося не просто дивитися на цю траву, але і що-небудь робити з нею? Вирішили додати петрушку в салат? Ваші друзі, та й просто знайомі люди вважають вас дуже дотепним і винахідливим в суперечці людиною.

Кришити уві сні траву для салату

Довелось є коріння цієї трави? Це вже не дуже хороший знак, який свідчить про те, що попереду чекають труднощі, негаразди і проблеми.

Якщо ви займалися прикрасою нікого страви, і в якості його виступали гілочки петрушки, то ви є досить своєрідним людиною. Незабаром випаде можливість, де ви зможете проявити свою ексцентричність.

Довелося рвати петрушку, щоб вжити її в їжу? Вам слід бути готовим до всіляких хитрощів зловмисників. При цьому придивіться і до ближнього оточення. Можливо, обманщик криється в ньому.

Їли із задоволенням, апетитом? Вас спіткає якась хвороба. Але не варто сильно засмучуватися. Ви зможете легко вилікуватися.

Вирішили зайнятися консервацією і вважали за потрібне додати зелень? Вам необхідно інвестувати гроші в якийсь проект. Сонник стверджує, що це обов’язково призведе до величезного прибутку.

Є ще кілька сюжетів сну, які не так часто зустрічаються, але все ж сновидіння шукають відповіді на ці питання:

Купувати уві сні пучок на ринку

Що говорить Міллер?

На окрему увагу заслуговує сонник Міллера, так як саме даному тлумачу найбільше схильні довіряти багато сновидіння.

Згідно з його припущенням, приснився петрушка означає внутрішню силу сплячої людини. Думка сновидіння цінується багатьма людьми, а сам він здатний успішно керувати і вести за собою.

Внутрішня сила залежить від того, наскільки зеленої, свіжої, приємною на аромат була петрушка уві сні. Якщо ви вирішили посадити петрушку, то це знак виконання тих бажань, про які ви боялися розповісти кому б то не було. Чи не змогли здійснити дану задумку? У родині почнуться якісь труднощі, проте вони не будуть настільки проблемними.

Досить цікаве тлумачення у сновидіння, де довелося вживати в їжу петрушку. Вам варто бути максимально обережним, так як найближчим часом велика ймовірність пожежі.

Сушити гілочки — часто будете згадувати про минуле. Сонник уточнює, що дані спогади найбільше стосуватимуться пережитих любовних переживань.

А ось рвати петрушку — знак того, що незабаром ви перестанете спілкуватися з людиною, яка вам чимось не догодив або просто неприємний. Після цього ви відчуєте себе в сто крат краще.

Як бачимо, даний символ уві сні є найчастіше позитивним, однак результат тлумачення буде залежати від тих деталей, які вдалося запам’ятати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: