Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться піаніно?

До чого сниться піаніно?

Зміст:

Сонник піаніно

Такий музичний інструмент, як піаніно, може приснитися не тільки учневі консерваторії або диригенту симфонічного оркестру, а й звичайній людині. Зовнішній вигляд предмета і відтворена мелодія підкажуть, які тривоги, переживання супроводжують сновидіння, розкажуть про стан внутрішнього світу. Тлумачити нічні марення можна з огляду на різні критерії, значення буде залежати і від сценарію сну. Дізнатися до чого сниться піаніно, вийде, прочитавши тлумачення відомих сонників.

Тлумачення за відомим сонникам

Якщо приснилося піаніно

Побачити уві сні інструмент — служить позитивним знаком, на який варто звернути увагу. Провидці, практики і психоаналітики відносять предмет в категорію популярних видінь. Більшість сонників асоціюють представника сімейства клавішних з комфортом, гармонією, сімейної ідилією. А якщо в мріях побачити не сам предмет, а почути музику, або грати, але не бачити клавіші?

Сонник по Фрейду

Вчений, дослідивши глибини людської підсвідомості і збудувавши ланцюжка логічних зв’язків, прийшов до таких висновків:

Чорний колір музичного інструменту віщує успіх у починаннях і прихований потенціал, який скоро проявиться.

Сонник Холла

Що означає гра на фортепіано в трактуванні Холла? Процес створення мелодії натякає на поганий характер, лицемірство. Таки людям необхідно бути добрішими до оточуючих.

Сучасний сонник

Сонник Міллера

Приснився інструмент Міллер радить сприймати до змін «погоди» на особистому фронті. Сновидіння чекає успіх у протилежної статі, якщо людина сіла грати, а піаніно виявилося ідеально налаштований.

Якщо бачили тільки клавіші

Подробиці про інструменті

Гра на класичному інструменті уві сні, зазвичай супроводжується якими-небудь додатковими діями. Від наповнення мрій залежить вірне пояснення видінь. Якщо ви запам’ятали конкретні деталі, то це допоможе вам розібратися з цим, дізнатися про найближчі зміни.

Клавіші

Мелодія

Сонник Морозової приділяє уваги не увазі, а відтвореної мелодії. Ніжний мотив повідає про бойовому настрої і міцне здоров’я. А гра, яка складається з какофонії нот і повної відсутності такту, говорить про приховану від вас правди, нещирості слів з боку близьких.

Пересічна або просто монотонна музика натякає на швидку хвороба, можливу неприємну ситуацію.

Грати на інструменті

Якщо гра уві сні жива і ритмічна, то скоро сновидец зіткнеться з пристрастю у відносинах. Сім’янина такий знак послужить стимулом оновити нудні сімейні відносини і побалувати свою жінку презентами.

Якщо ж ви виступаєте в ролі учня, невміло перебирає нотний стан, то вам варто розширити своє коло спілкування, стати соціальним, вчитися знаходити спільну мову з оточуючими.

Сонник Стерво натякає дівчатам, що музикування в мріях означає, що об’єкт жадання скоро стане відданим коханим.

Інші дії

Купили фортепіано — готуйтеся до сімейній сварці. Гра дається важко? В реальності доведеться поборотися за місце під сонцем.

Бачите вантажників або перетягуєте тяжкість самостійно — труднощі на роботі. Грати чарівно, з насолодою — повідає вам про повну гармонію душі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: