Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться піца?

До чого сниться піца?

Зміст:

Сонник піца

Всім відомо, що піцу придумали бідні італійці. Процес приготування страви був неймовірно простий і займав не більше півгодини.

Звичайно, часи голоду, неврожайних років вже не актуальні, але улюблена страва не тільки стало національним кулінарним шедевром, а й завоювало серця всіх жителів планети. До чого сниться піца?

Сниться велика піца особам, які прагнуть до достатку, працелюбні, для досягнення мрії викладаються на повну, не шкодуючи часу і сил.

Занадто тонке тісто у снах символізує недовіру другої половинки по відношенню до головного героя мрії.

Італійську страву у снах

Наснилося італійська страва

Як тлумачить ідіоматичний сонник, піца характеризує сновидіння як запального, агресивного людини, готового відстоювати свою правоту будь-яку ціну.

Якщо довелося прибирати піцу, до якої ніхто не доторкнувся, то наяву сплячої персони доведеться зіткнутися з зневажливим ставленням керівництва до виконану роботу.

Відправитися назустріч незвіданому визначено сновидцу, який за сценарієм мрії перед собою побачив ароматне блюдо з тестового коржа і начинки.

Приснився піцу з величезною кількістю всіляких інгредієнтів слід тлумачити як знак достатку і достатку.

Подробиці сюжету

Якими б дивними не опинилися деталі нічного бачення, пам’ятайте, що всі сюжети генерує людську підсвідомість. Приділивши час пошуку вірних прогнозів на сторінках популярних сонників, можна зрозуміти причини невдачі, поразок.

Шматок, що впав на підлогу

Хрустка скоринка і витончений аромат приготованого блюда у снах асоціюється тільки з сприятливими змінами: збільшенням доходів, стартом нової кар’єри, зустріччю з любов’ю всього життя.

Процес готування

Куховарити піцу у снах — добрий знак, на думку сучасного суміщеного провісника. Подібний процес є ознакою нових можливостей, перспектив кар’єрного росту.

Чоловік уві сні готує ситне блюдо

Якщо сниться, що блюдо готує чоловік, то наяву в сім’ї пануватиме гармонія, затишок.

Має бути плідно попрацювати особі, яка починала акуратно викладати овочі та м’ясну нарізку на тісто.

Як наполягає чаклунка Медея, приготування всім відомого страви значить, що сновидець здатний вийти «сухим з ​​води», з легкістю подолати всі негаразди.

Небезпека підстерігає людину, чия піца підгоріла в духовці. Можливо, близький друг виявиться зрадником. Також знак вказує на існуючі пастки недругів.

Додаткова начинка

Важливим і невід’ємним елементом розбору нічних подорожей по царству Морфію є дрібні деталі. Відтворюючи після пробудження весь сюжет з докладним описом образів, вийде дізнатися багато про власний внутрішній світ, сімейних справах, майбутні події.

Наснилося блюдо з морепродуктами

Дивні й часом несподівані інгредієнти на тестовій виноградному вкажуть на творчий потенціал сновидіння.

Коментар психолога

Сниться поїдання страви

Трохи завуальоване значення приховують сновидіння з образом піци на думку американського психоаналітика Густава Міллера. Дослідник світу нічних мрій акцентує увагу не на образах, а на почуттях сновидіння.

Поїдання несмачною піци у снах символізує незадоволеність внутрішнього «Я».

Якщо приснився сон, де довелося їсти італійська страва, то наяву доведеться зіткнутися віч-на-віч з опонентами, вислухати їхню точку зору, і, можливо, змінити власні пріоритети.

Похід в кафе-барі

Як же іноді приємно посидіти в піцерії з друзями або рідними наяву. Що ж таять сни з подібними подіями?

Може примаритися покупка великої кількості піци тим, кого чекає веселе проведення часу з друзями.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: