Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться підкинули дитину?

До чого сниться підкинули дитину?

Зміст:

Сонник підкинули дитину

У реальному житті ситуація, коли підкидають немовляти, досить негативна. Що ми думаємо в цей момент? Нас можуть долати найрізноманітніші почуття, від розгубленості, до нерозуміння батьків, від розчулення, що малюк все ж живий здоровий, до злості на недбайливих батьків.

До чого сниться дитина підкидьок? На відміну від реальності, в світі снів даний символ обіцяє одержання матеріального багатства, радості.

Дитина-підкидьок

Якщо уві сні вам підкинули немовля, то найголовніше пророцтво тлумачів снів говорить, що ви дуже щасливі. Головний посил сну в тому, що радість обрушиться на сплячої людини раптово, але вона буде тривалою і повною.

Тлумачення сонників

Приснився малюк-підкидьок

Звичайно, не кожен читач снів буде вважати, що підкинута дитина обіцяє тільки щастя і радість. У деяких джерелах можна знайти і зовсім інші думки. Варто ознайомитися з різними точками зору, і лише тоді ви зможете скласти правильну картину.

Езотеричний тлумач

Якщо вам снилося, що вам підкинули дитину, то вам варто прислухатися до порад інших людей. Незабаром вам дадуть добру пораду, який вам стане в нагоді.

Ви самі підкидаєте дитини — поділіться своїми задумами з іншими, почнете справу і візьмете собі партнерів.

Підкинутий згорток зовсім не виявляється дитиною — вас обманюють, дають вам неправдиві відомості.

Тлумач Кананіта

Як вважає даний сонник, підкинули дитину, значить, в реальності вам підкинуть цінну ідею. Тлумач вважає, що нею варто скористатися.

Коли ви підкинули людям дитинку, то саме ви станете генератором ідей, станете ділитися ними з оточуючими людьми.

Дитячий тлумач

Коли уві сні вам приснилося, що вам підкинули дитину, то тлумач радить затіяти прибирання в кімнаті і звільнити місце. Незабаром батьки або родичі піднесуть подарунок.

Знайти уві сні малюка

Тлумач Густава Міллера

До чого сниться підкинути дитина? Незабаром для вашої родини почнеться позитивний період, щастя і радість оселяться в будинку.

Добре, якщо ви встигли розглянути стать дитини, тоді пророкування Міллера буде більш точним:

Подробиці бачення

Уві сні, як і в реальному житті, вам можуть підкинути не тільки немовляти. Залежно від того, хто буде в ролі найди, буде створюватися пророкування.

До чого може приснитися, що вам підкинули:

Приснився знайдений кошеня

Нові знайомства

Приснився гарний підкидьок розглядається тлумачем Закоханих як знак, що незабаром ви познайомитеся з цікавою і привабливою особою.

Для тих людей, які вже давно знайшли свою родину, дане бачення обіцяє радість в колі родичів.

Знайти уві сні хлопчика

Якщо підкинута дитина був не хлопчик, а дівчинка, то в вашій родині незабаром може з’явитися поповнення.

Підкидьок хлопчик — першопричина того, що ви не можете легко сходитися з людьми — ваша невпевненість в собі. Ви соромитеся себе, тушує перед сторонніми, тому люди і цураються вам. Саме так інтерпретує даний сон тлумач Деніз Лінн.

Придивіться до деталей

Звичайно, якщо перед сном ви надивилися новин, в яких розповідали про те, як знайшли покинутих дітей, то на подібні бачення не варто звертати жодної уваги. У цьому випадку подібні сюжети сняться вам просто так.

Напередодні ви не отримували подібної інформації, тоді, звичайно ж, до бачення варто придивитися.

Новонароджений хлопчик чи маленька дівчинка, що були залишені в дитячій колясці — знак, вам варто більше уваги приділяти своїм справам. Якщо сновидець зайнятий якимось проектом, то зараз саме час повністю присвятити себе йому.

Малюк, якого підкинули, судорожно плаче — вам варто приготуватися до різного роду неприємностей. Якщо у вас є діти підлітки, то постарайтеся налагодити з ними контакт, так як вони можуть потрапити в неприємну компанію. Постарайтеся стати для них другом, щоб вони в усьому вам зізнавалися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: