Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться підвал?

До чого сниться підвал?

Зміст:

Сонник підвал

Часто нам доводиться бачити уві сні звичні, нічим не прикметні явища, але часом нашому погляду є речі, які викликають хвилюючі емоції і навіть страх. В обох випадках це дуже важливі ознаки, що вимагають детального розгляду. Вони можуть передбачати зміни і вберегти від доленосних помилок.

Як стверджує сонник, підвал є уособленням нашої підсвідомості, внутрішніх переживань. В основному всі події, пов’язані з підземною місцевістю, несуть в собі глибокий сенс. Крім відображення накопичених почуттів і страхів, вони можуть провіщати і деякі зміни. Більш детально на це питання допоможуть відповісти провидці і психологи.

Що говорить тлумач?

Незважаючи на те, що підземні споруди є показниками нашого стану, не можна обмежитися лише цим тлумаченням. Згадайте, довелося бути спостерігачем або учасником. Подібні нюанси допоможуть в точності розібратися, до чого сниться підвал.

Бути спостерігачем

Отже, Вам довелося лише бачити підвал або льох. Які ж обставини чекали в ньому, і як власне виглядало спорудження?

Якщо приснився підвал

Зовнішній вигляд

Перше, на що падає погляд — зовнішній вигляд будівлі. Чи було воно зловісним і темним або зовсім заповненим водою?

Якщо уві сні льох був величезних, неосяжних розмірів, то незабаром всі Ваші заповітні мрії здійсняться найнесподіванішим чином.

Особливості уві сні

Крім зовнішнього вигляду необхідно звернути увагу на те, чим підземне будівля була ще примітним.

Де знаходився льох або підвал

Брати участь уві сні

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться підвал, необхідно згадати і інші обставини. Дуже часто ми удостоєні ролі не тільки спостерігача, але ще і активного учасника. Що ж довелося робити?

Білити стіни в підвалі — до змін, які будуть переповнювати Ваше життя. Тлумач стверджує, що вони принесуть лише позитивні зміни.

Інші тлумачення

Що ж розкажуть інші джерела? Провідні провидці, знамениті психологи витратили чимало років своєї праці, щоб надати кінцеве тлумачення.

З точки зору психоаналізу

Згідно психології, все те, що оповите мороком, чимось підземним, відображає наші підсвідомі думки і найпотаємніші бажання. В окремих випадках може вказувати на те, що ми придбали в процесі особистісного зростання.

Так, якщо довелося спускатися в льох, Вам необхідно більше часу проводити наодинці з собою, не відволікаючись на буденну суєту. Ви ще не до кінця пізнали себе, внаслідок чого відчуваєте внутрішні протиріччя. Також джерело радить окрему увагу приділити думкам про життєві цілі.

А ось випадок, коли Ви перебуваєте в підвалі, але щось змушує Вас вийти з нього, показує залежність від чужої думки. Навколишні люди, що прикриваються щирими друзями, майстерно маніпулюють Вами, внаслідок чого Ви завдаєте собі шкоди, навіть не підозрюючи цього.

Сонник Міллера

Що ж означає це місце згідно з думкою Міллера? Він стверджував, що підвал сам по собі є відображенням наших колишніх спогадів і думок. При цьому якщо він був сповнений запасів, різних речей, то це показник того, що Ви дуже далекоглядна особистість. Вам вдається загадувати наперед і піклуватися про гідне майбутнє. Ця риса дуже цінується найближчими людьми.

Ховатися в ньому — до остраху розлютити близьких або малознайомих людей. Ви досить неконфліктна людина, намагаєтеся йти на компроміси, щоб не впасти в немилість. Але при цьому, живучи заради інших, слід також не забувати про себе.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: