Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться піщана буря?

До чого сниться піщана буря?

Зміст:

Сонник піщана буря

Сни бувають приємні, але іноді нам сняться страшні бачення. Після подібних снів людина прокидається в холодному поту, і часом навіть не може визначити, де саме він знаходиться, чи був це страшний сон чи страшна реальність.

До чого сниться піщана буря? Важко не погодитися, що сновидіння досить неприємне і страшне.

Пророцтва сонників

Приснився смертоносний пісок

Цікаво, що піщана буря не завжди може передбачати сновидцу наступ нелегких часів, визначених випробувань на життєвому шляху. Часом це підказка, на що повинен сновидец звернути увагу в першу чергу, щоб налагодити своє життя.

Найпопулярніші тлумачі

Сьогодні існує безліч тлумачів снів, будь-хто може підказати, що несе в собі певний символ. Але деякі сонники користуються більшою популярністю, ніж інші.

Сонник Міллера

Густав Міллер за родом діяльності не був пов’язаний з передбаченням майбутнього, психологією та іншими речами, які могли б допомогти розібратися в даному питанні, але все ж він створив такий тлумач снів, що займає лідируючі позиції серед інших джерел.

Як вважає даний сонник, піщана буря уві сні, що вселяє жах, навколишнє з усіх боків, обіцяє нелегкі часи. В реальності відчуєте труднощі в спілкуванні з рідними та близькими людьми.

Порвати одяг, отримати каліцтво в процесі боротьби зі стихією — навколо вас ходять неприємні плітки, що можуть завдати непоправної шкоди доброму імені.

Коли буря не зачепила вас, ви залишилися цілим і неушкодженим, то навіть якщо в житті і настануть неприємні моменти, то ви зумієте вийти з них з мінімальними втратами.

Отримати каліцтво уві сні або порвати одяг

Мусульманський сонник

Піщинки уві сні, на думку даного сонника, уособлюють фінанси. Але коли вони кружляють біля вас, заважають бачити оточуючих, залітають в рот, очі, ніс, то в реальності ви можете зустрітися з досить неприємними людьми, що доставлять вам багато турбот. Також ви можете отримати сумні новини, які виб’ють вас з колії.

Просто спостерігати за бурею з боку — всі неприємності також пройдуть повз вас, навіть не зачепивши.

Сонник 21 століття

Даний джерело розглядає піщану бурю уві сні досить позитивно. Вважається, що бачення означає, що всі зусилля, які ви докладали до сих пір, знання і завзятість, нарешті, принесуть свої плоди.

Інші снотолкователі

Сонник Цветкова вважає, що бачити бурю з висоти пташиного польоту означає, що всі неприємності і перешкоди, які турбують сновидіння в даний період часу, виявляться несуттєвими. Незабаром спляча людина зможе в цьому переконатися.

Бути уві сні над стихією, що розбушувалася

Згідно тлумачу Хассе, сильний вітер з піском обіцяє колотнечі, в які потрапить сновидец. При цьому в сонник вказується, що у вас високі шанси вийти з них переможцем. Не сидіть склавши руки і не нарікайте на долю, і придбаєте новий, цінний досвід.

Англійці ж вважають, що подібне бачення говорить про те, що трапиться якась подія, що повністю перекреслить всі ваші плани. Практично також вважають і французи, тільки додають до негативних прогнозам неприємності в сім’ї, колотнечі на роботі та інші біди.

Дії сновидіння уві сні

Пісок — глибокий символ. Сниться подібне, значить, ви зайнялися самоаналізом, вирішили зрозуміти, як влаштований світ, усвідомити своє життя. Але коли біля вас бушує буря, тлумачення може придбати абсолютно інший сенс. Для правильного тлумачення спробуйте пригадати дії в нічному баченні:

Добре, коли ви дивитеся за стихією не тільки з безпечної відстані, але і перебуваєте в приміщенні або машині. В такому випадку, що б не сталося в реальному житті, вам варто дотримуватися спокою, вас це жодним чином не торкнеться.

Коли пісок уві сні червоного кольору — остерігайтеся того, щоб не віддатися бурхливим пристрастям. Вас може повністю захопити легкий флірт, але ви так захопитеся, що втратите справді стоїть людини, зруйнуєте свою сім’ю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: