Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пити вино червоне?

До чого сниться пити вино червоне?

Зміст:

Сонник червоне вино пити

Виготовлення вина — це копітка і трудомістка заняття, тому вино є символом відпочинку, говорить про бажання релаксу, розслаблення.

Правильне і більш точне тлумачення снів, можливо якщо врахувати якості вина, чи то пак смаку, кольору і прозорості, а також обставин, при яких пилося вино і внутрішній стан випиває.

Сприятливий знак

Пити в своїх мріях червоне вино обіцяє богатирське здоров’я,, удачу, багатство, щасливе і довге життя. Якщо цей напій пити з друзями або рідними, чекайте грандіозна подія, не виключено що гряде весілля.

Якщо вам сниться червоне вино

Якщо чоловікові приснилося, що він п’є червоне вино, то це обіцяє йому в реальності зустріти свою обраницю, отримати згоду від коханої, одруження, поява на світ первістків, сім’ю, в якій пануватимуть мир, злагоду і щирість.

Сонник розповідає, що якщо сниться червоне вино Ви підносите до уст і п’єте з келиха, це характеризує Вас, як натуру пристрасну. Чекайте задоволення своїх невгамовних бажань незабаром.

Якщо в мріях сталося пити червоне вино вагітній жінці, то це вірний знак того, що у неї народиться здоровий і міцний малюк. А людям бізнесу сонник пророкує успішних переговорів, удачі в укладанні угод, що вимагають чималих фінансових вливань.

Якщо молодій дівчині привиділось, що вона п’є цей нектар, значить вона скоро вийде заміж. Дуже цікаво сонник тлумачить до чого сниться пити цей напій молодій дівчині або незаміжньої жінки, при цьому закушуючи його шматочком хліба. Це віщує знайомство з багатою людиною.

Рубінове вино

Вино рубінового кольору

Уві сні вживати цей напій Ви можете при різних обставинах:

До чого сниться пити цей напій є на самоті? До просвітління в думках, до появи продуктивних, якихось нових і, можливо, нестандартних ідей.

Якщо уві сні Ви вживаєте червоне бордо в чималих кількостях, значить скоро доведеться урочиста подія, на якому Ви не пошкодуєте фінансів на задоволення.

До чого ж сниться пити цей нектар і не хмеліти? Це заклик до перегляду думки про себе коханого. Ви зарозумілі, ведете себе досить зневажливо по відношенню до оточуючих. Таких людей зазвичай наділяють прізвиськами типу «Нарцис».

Якщо приснилося, що Ви п’єте рубіновий напій з красивого келиха, то попереду Вас чекає захоплюючий вуаяж в оточенні близьких людей.

У разі вживання солодкого напою сонник обіцяє фінансову прибуток. Але пити в сновидінні кисле вино, значить заощадити на собі там, де правильніше було б викластися.

Пити рубіновий хмільний напій на брудершафт віщує вдале партнерство у Вашій справі.

Зверніть увагу на смак

Цікаво тлумачить сонник випадки, коли наснилося пити таке вино з терпким смаком. Незабаром Вам екзотичні країни, де Ви не просто відпочинете, а відчуєте неймовірні насолоди з шедеврами. Горький же присмак цього напою закликає до необхідності приділяти більше уваги рідним, їхнім потребам, ніж Ви це робите.

Якщо при вкушении рубінового нектару Ви трохи його пролили, будьте пильні — Вашої щасливим і безхмарним життя заздрять люди з Вашого оточення. Якщо ж пролили на себе — чекає веселощі у відмінній компанії. Якщо пролили на кого-то — принесете хороші новини близькій людині. А до чого в мріях, при вкушении напою Ви кидаєте келих і він розбивається?

Це життєстверджуючий знак — Ви здолаєте всіх ворогів і заздрісників.

Але сонник вказує на той випадок, якщо в мріях напій був досить густим, то це говорить про те, що Ви підвладні гніву, Вами легко можуть опанувати емоції, що може привести до великих неприємностей і навіть побоїщам.

Червоне ігристе

Червоне ігристе вино

Пити в сновидінні червоне ігристе вино по різному тлумачать сонники. Тут вага має саме ставлення сплячого до такого роду напоїв:

Перевага шампанським

Якщо сниться пити такий напій з красивого вузького келиха на довгій ніжці, не за горами зустріч зі старими друзями, яка обіцяє бути цікавою і змістовною, створить хорошу, теплу атмосферу і забезпечить веселий настрій і море позитивних емоцій.

Якщо ж при вкушении напою розлили його, то упустили шанс відпочити в шикарній компанії, але про це не варто шкодувати, так як ймовірно повторення появи можливості. І нарешті, якщо ви розбили свій фужер, значить в реальності Вас відпустять якісь старі, що затьмарюють життя, спогади і минулі образи.

Трапляються ще такі сни, в яких ігристе шампанське сплячий розпиває з незнайомими людьми. Це обіцяє до випробування нових, зачаровують почуттів.

Заперечення шампанських

Якщо ви не любите шампанське

Якщо в житті Ви не любите цей напій, а в сновидінні довелося пити його, значить зростає ймовірність, що при своїй марнотратності або легковажності, можете потрапити в незручну ситуацію, причетність до якої зіпсує Вам репутацію.

Якщо ж розлили напій, то у Вас з’явився шанс вибратися з такої ситуації чистим, але самому, без сторонньої допомоги. У разі, коли Ви розбиваєте фужер з напоєм випадково, то в житті з’явиться доброзичливець, який допоможе Вам уникнути неприємних наслідків в такій ситуації, але якщо ви розбиваєте фужер або келих навмисно, то значить в реальності у вас вистачить розуму, в останній момент вийти з гри, не робити ризикових кроків.

Це цікаво

Знаєте, до чого сниться куштування цього напою, а просто дегустація? Ви пізнаєте довгоочікуване щастя в любові. Ця радість огорне Вас і сп’янить так, що Ви віддасте йому цілком, забувши про все на світі.

Щастя і любов

А якщо сниться, що вкусили червоне бордо і воно Вам не сподобалося, і Ви вирішили його продати комусь. До чого б це? Це застереження — Вас звинуватять в нечесному або некоректному вчинок. І хоча вони будуть помилкові, довести зворотне буде проблематично. Але, від частини, в цьому є і Ваша вина. Людина Ви не зовсім порядна, тому люди схиляються до фактів, які вас ганьблять, ніж до правди, що виходить від Вас.

До чого сниться відкривати пляшку з напоєм з бажанням випити ковток? Це заклик до необхідності переглянути своє уявлення про реальне життя. Ви ідеалізуєте події, а коли стикаєтесь з ними в яви, розчаровуєтеся. Сонник дає пораду, що наставляє тверезо оцінити події, що відбуваються і скорегувати свої роздуми, з огляду на досвід.

Трапляються такі, скажімо так, складні сни, де Ви бачите себе сплячим і Вам сниться вже в тому сні, як Ви смакуєте рубіновий напій, яким Вас пригощають. Сонник тлумачить до чого це так: сам колір, що воно червоне — вже відмінний знак. Це щирий друг, хорошим ставленням якого Ви користуєтеся, адже він Вам не може відмовити. Але Ви перегинаєте палицю, зловживаючи його щирістю і безвідмовністю, ризикуючи втратити справжнього друга і його довіру до Вас. Задумайтесь, адже більше, ніж як на нього, Вам покластися нема на кого.

Бочка з вином

Якщо ж в тому другому сні Ви самі купили і п’єте цей напій хоч на самоті, хоч в оточенні друзів, це обіцяє Вам надходження нових вигідних пропозицій, які принесуть високий прибуток і забезпечать стабільність доходів.

Знаєте, до чого сниться сон, в якому Ви отхлёбиваете напій прямо з бочки? Сонник каже, що в цьому випадку напій — це любовне зілля, провісник неземне кохання, величезною як небо, здатної здолати усі мислимі межі. А якщо переливає цей напій з однієї ємності в іншу, вдихаючи з насолодою пари, то в житті Ви відчуєте нетрадиційні, але вишукані насолоди і задоволення, але може бути це будуть і екстремальні види подорожей.

Сонник дає тлумачення і таким снам, в яких Ви спускаєтеся в льох і серед множини вин вибираєте саме червоне, значить велика ймовірність того, що коли, завдяки своїм невсипущим старанням, знайдете дуже високооплачувану роботу, з можливістю кар’єрного росту, або на Вашому життєвої стежці зустрінете багатого, але головне, благородного і гідного обранця.

Тлумачення в світовому контексті

Глобальні трактування

Рубіновий колір напою символізує достаток і благополуччя. Але є нюанси.

Знаєте, до чого може привидітися куштування напою, якщо поруч з тарою, де він знаходиться, присутній на столі, поряд з іншими продуктами, зброю? Це свідчення того, що спокій вийде зберігати до моменту, поки в краю, де живе той, хто лежить, дотримуються традицій хлебосольства і гостинності, які були закладені предками.

Якщо забарвлення куштували напою був блідим, то рада до такого сну прислухатися. Це сигнал про обман, або якомусь підступ, але, що ще страшніше, вбивство шляхом отруєння. І на це дадуть добро офіційні служби, але організовують люди з Вашого оточення. Тут не завадить обережність у всьому: в довірі найближчим друзям, до улесливим знайомствам з представницями протилежної статі. Все на стільки завуальовано, що не буде ні в чому викликати ні найменшої підозри.

Виноградники, амфори, золоті кубки

Німеччина

Якщо в мріях виникають образи величезних виноградників, на яких виноград рубінових сортів, кипить робота і чоловіки з рудим волоссям беруть участь в приготуванні напою, значить у Вас якісь кровні зв’язки з Німеччиною. Це провісник, що Ви отримаєте можливість побувати на своїй історичній батьківщині, більш того, зможете поїхати в ту країну на постійне проживання. І там Вашими супутниками буде удача, процвітання, кар’єрний ріст, але при дотриманні місцевих традицій. Якщо куштували даний нектар із старовинних амфор, це означає, що перед Вами постане дилема, вирішити яку зможете лише прислухаючись до повчань і порад старшого і кількох попередніх поколінь, або старанно вивчивши свій родовід.

Буває, що сплячий бачить як уві сні якусь людину пригостили цим алкогольним напоєм, але скуштувавши його, людина отруїлася. Насправді ж ця людина буде так званим першоджерелом Ваших удач. Сміливо можете готуватися до везіння, які будуть Вам здаватися випадковими. Але це не так.

Але будьте пильні, якщо Вам здалося, що Ви смакуєте рубіновий напій з кубка, який вилитий з чистого золота. Це застереження, що Ви перебуваєте в полоні ілюзій. Поверніться на землю і навчитеся тверезо міркувати.

Мрії в деталях

Якщо ви тонете у вині

Якщо Вам примарилося, що куштуючи рубіновий нектар, раптом стали в ньому тонути, це пророкує Вам самотність, на яке змусили близькі по крові люди.

Якщо в мріях Вас хтось пригощає п’янким напоєм рубінового відтінку, а Вам не хочеться його їсти, або воно Вам не приємний, значить реально не будьте надмірно відвертим. Ваша рясна балакучість може нашкодити, що буде на руку недругам.

Цікаве тлумачення сну, в якому смакуєте напій рубінового кольору, завдяки внесення в нього природного барвника. Це служить сигналом того, що серед Вашого оточення є фальшиві і нещирі люди, які своєю награною лестощами вповзають в довіру, а за спиною будують Вам підступи і навіть змови проти Вас.

Буває сни дуже детально малюють образи сновидінь. Так, якщо Вам здалося, що вкусили колекційний напій, то в яви гряде вишуканий відпочинок, який Ви зумієте організувати спонтанно і, для самого себе, несподівано. Але це ще може передвіщати зустріч з жінкою, яка зовсім обмежена фінансово.

Якщо в мріях даєте випити ковток рубінового нектару зі свого фужера іншої жінки, значить у реальності не позбавлені жіночої уваги і користуєтеся успіхом серед представниць цієї статі, іноді зловживаючи цим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: