Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пити воду?

До чого сниться пити воду?

Зміст:

Сонник пити воду

Вода становить до дев’яноста відсотків тіла людини, відповідно ми її постійно вживаємо. Науково доведено, що людський організм може проіснувати без рідини лише три-чотири дні, більш-менш нормально функціонуючи.

До чого сниться пити воду? Якщо вас не мучила спрага, ви не вживали на ніч солоних і гострих продуктів, тоето явище уві сні гідно розгляду сонниками.

Пити уві сні воду

Якщо вам приснилося, що ви пили уві сні воду, то це швидше за позитивний знак. Кожен другий сонник обіцяє сприятливі зміни в житті сновидіння, зміни в кращу сторону.

Перед тим як відкрити сонник, варто згадати кілька деталей:

З чого будете пити

Якщо уві сні вам приснилося, що п’єте рідину, невозможноне запам’ятати, з чого ви це робили. Дана деталь важлива при тлумаченні.

Жага вгамовується з пляшки або іншої ємності

Пити уві сні воду з пляшки

Напитися води з пляшки — ви обов’язково досягнете своєї мети. У той момент, коли буде здаватися, що вже не залишилося сил, у вас відкриється друге дихання, і ви подолаєте навіть найважчу перешкоду.

Сонники фактично однаково ставляться до того, як тлумачити сюжет, коли уві сні вгамовується спрага:

Іноді можна знайти тлумачення, що пити з пляшки — до зміни житла. Ви знімали квартиру або будинок, жили у батьків? У сонників радісні новини, адже ви придбаєте нове житло.

Втамовувати спрагу у струмка, криниці, джерела

Уві сні спрага вгамовується з колодязя — всі ваші мрії збудуться в повному розмірі.

Тамувати спрагу з джерела

Випити багато джерельної води — до успіхів в будь-якій справі, за яке б не взявся сновидец.

Велесов сонник говорить про те, що пити уві сні чисту, холодну воду з джерела — до відмінного здоров’я і довголіття.

Подібним чином сонники розшифровують і сновидіння, в якому ви будете пити святу воду. Поглинати ЕЕВ сновидінні з освяченого джерела — до довголіття і здоров’я сновидіння. Чим більше випили святої води, тим краще будете відчувати себе в подальшому.

Тамувати спрагу біля цього місця — життя поверне в кращу сторону. Таке сновидіння розглядається з точки зору того, кому воно сниться:

Довелось бачити, що вода з джерела або пляшки непридатна для пиття? Зміни настануть, навпаки, в гіршу сторону. При цьому зі сновидцем відбудеться те, чого він найбільше боявся.

Склад води

Найшкідливіше тлумачення, яке дає сонник, якщо вживати в сновидінні брудну, мутну воду — це те, що спляча людина буде тужити, перебувати в печалі.

В основному ж, випивши брудну рідину уві сні, ви можете готуватися до серйозного захворювання, горю.

Хоча тут можна провести паралель, адже вважається, що всі наші хвороби від нервів. Тому туга і смуток, що опановують сплячою людиною, який з насолодою пив уві сні брудну воду, поступово послаблять захисні сили організму і відкриють шлях до хвороб.

У сновидінні вас мучила спрага, але ви змогли знайти тільки брудну, іржаву воду з-під крана? Про сновидіння почнуть ходити неприємні чутки. Сонник радить звернути увагу на те, випили ви цієї рідини або так і знемагали від спраги:

Пити іржаву воду з-під крана

Пити з крана чисту, холодну воду — ви повністю тримайте ситуацію під контролем, готові до будь-яких сюрпризів і з легкістю зможете з ними впоратися. Якщо ви будете пити чисту воду не з самого крана, а спочатку наливати його в кухоль або склянку, то вам не знадобиться абсолютно ніякої допомоги для виконання свого плану. Ви володієте достатньою силою і інтелектом, щоб самостійно досягти.

Стали пити брудну воду, яка ще й буде неприємною на смак? Вам варто бути гранично обережним абсолютно у будь-які справи. Біда може обрушитися вас в самий невідповідний момент. Постарайтеся пригадати, наскільки неприємним було питво. Коли його смак був просто нудотний, то що загрожує неприємність матиме катастрофічні розміри. Вам знадобляться всі ваші внутрішні сили і допомогу рідних і близьких.

Інші тлумачення снів про воду

Часто буває так, що уві сні мучить спрага, сновидец багато п’є, але ніяк не може напитися. В такому випадку сонник говорить про те, що ви будете докладати масу зусиль, намагатися з усіх сил домогтися бажаного, але, на жаль, будь-які ваші спроби будуть марними.

Пити не холодну або гарячу, а теплу воду — до душевних взаєминам з рідними вам людьми.

Поглинати рідину з долонь — до зустрічі з цікавою людиною, з яким зав’яжеться любовна історія. Якщо вона буде пекуче гарячої, то такі взаємини можуть тривати всю вашу життя.

Пити з іншою людиною на брудершафт — вам варто почекати з ухваленням рішення, воно може виявитися невірним.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: