Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться пітон?

До чого сниться пітон?

Зміст:

Сонник Пітон

Одним із суперечливих сновидінь є пітон. З одного боку — це змія, яка може означати брехня, зрада друзів і череду неприємностей в житті. А з іншого — великі розміри змія при його відносній безпеці (пітон не отруйний) символізують силу і владу. Пітон, який оповив будь-який довгий предмет (дерево, жезл) — є символом цілителів і паранормальних здібностей.

Якщо приснився пітон, не варто впадати у відчай і очікувати неминучих лих у своєму житті. Це один з найлегших снів, в яких може фігурувати змія. Велика особина може означати силу і владу. Проповзала повз — спокійне сімейне життя. А згорнутий в кільця — готується для вас пастку.

Пояснень, до чого сниться пітон, досить багато. Кожен сонник намагається додати якомога більше деталей, щоб тлумачення було глибоким. Тому потрібно постаратися згадати максимум подробиць, побачених уві сні.

Пітон як головний образ з сну

Побачена уві сні змія не завжди обіцяє суцільні біди і неприємності. Пітон — позбавлений смертельної отрути. Але він наділений особливою фізичною силою і зовнішньої неквапливістю. Саме через це він став символом мудрості і вічного життя в багатьох азіатських джерелах.

Якщо приснився пітон

Але за видимим розміреним способом життя ховається прорахунок і залізна витримка. Пітон нападає тільки тоді, коли шляхів відступу у жертви практично немає. Саме тому, відомий сонник Міллера говорить про те, що бачити уві сні цього гада — до виникнення труднощів, які можна буде подолати завдяки наполегливій фізичної праці.

Тлумачення в залежності від зовнішнього вигляду

Детальний аналіз, до чого сниться пітон, неможливий без точного опису образу, який прийшов уві сні. Важливо згадати все найдрібніші подробиці: як він виглядав, його колір, розмір.

Враховувати потрібно також і наявність плям на його тілі. Вкрай необхідно звернути увагу на голову: де вона була, відкривав він рот, видавав чи звуки.

Розмір має значення

Залежно від розміру змія, отримують одне з найперших і важливих пояснень. Якщо сниться невеликий удав, який просто проповзає мимо — це статечне протягом буднів. Великий — може символізувати авторитетну для сновидіння особу. У деяких випадках це можуть бути навіть близькі родичі (як правило, занадто авторитарна мати, яка буквально може задушити своєю любов’ю).

Колір змія зі сну

Важливий колір змії

Якщо вам довелося бачити уві сні холоднокровне незвичайного кольору, наприклад, рожевого або бузкового, значить для вирішення важкої проблеми доведеться застосувати не тільки працьовитість, а й творчий підхід. Навіть якщо це здається недоречним в даній ситуації.

Взаємодія з гадом

Вбити змія або відобразити його атаку — можливість бути з суперником на одному моральному або фізичному рівні. Чим більше зусиль уві сні було витрачено на сутичку, тим важче буде даватися рішення виниклої проблеми.

Загальна символіка

Багато в тлумаченні снів про Пітоні взято з символіки змії. З одного боку — це близькі за зовнішністю тварини, тому таке пояснення виправдано. Але з іншого — його сила не в отруті, а в фізичної можливості перекрити жертві кисень. Тому замість брехні і лицемірства, на перший план виходять сила і перевага суперника.

Часто з пітоном асоціюється владна мати або дружина, якщо сновидец чоловік. А якщо подібний сон бачить жінка, то в образі змія може приходити чоловік або авторитарний батько.

Подібний сон не говорить про невідворотність долі. Це попередження про те, що потрібні моральні та фізичні сили. А також витримка і працьовитість. Тоді будь-який тиск не зможе зломити вас.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: