Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться півень?

До чого сниться півень?

Зміст:

Сонник півень

Бачити уві сні півня — значить бути готовим до активних дій. Цей птах символ вогню і чоловічої енергії, і якщо сняться сни з нею, значить, сновидец володіє міцним здоров’ям, силою і спритністю.

Півень як символ означає активність і працьовитість. Він зустрічає сонце і з самого ранку приступає до роботи і своїм співом спонукає кожного прийматися до справи. З іншого боку, не можна однозначно сказати, до чого сниться півень, тому що зайва активність робить його забіякуватим, а красиве оперення викликає підвищену зарозумілість.

Стверджує практично кожен сонник: півень, побачений у сні, тлумачиться як везіння, що зіпсує головні моральні якості сновидіння.

Якщо сняться і кури, і їх поводир, який кличе їх за собою — значить, в будинку буде достаток і затишок.

Гучний спів півня — звістка про бійку.

Наскільки різним може бути тлумачення

Якщо приснився півень

Як каже старовинний сонник, птах білого кольору означає виняткову удачу. Але в той же час, вона може стати причиною зарозумілості і чванливості сновидіння, каже тлумачення Міллера. Птах дуже яскравого забарвлення може означати стихію, що розбушувалася вогню. А ось чорний — символізує провідника з нижчих світів, який може бути знехотя покликаний самим сновидцем.

Тлумачення, до чого сниться півень, може бути різним не тільки в залежності від джерела, але і від деталей сну. Красивий птах сама по собі може означати неодруженого хлопця, а ось якщо сняться кури разом з ним, то птах вже означає господаря.

Символ господаря в сонник Велеса

Стародавнє слов’янське, або як його ще називають, сонник Велеса, пояснюючи, до чого сниться півень, закликає згадати, чи були він уві сні сам по собі (наприклад, на дереві або на хвіртці), або ж разом з ним сняться кури. Це має принципове значення, тому що яскрава птах на хвіртці може означати пожежа в будинку.

У давнину, перед переїздом до нової оселі, спочатку в нього запускали півня. Якщо він добре проводив там ніч, то житло вважалося нормальним для проживання в ньому людей.

Заклик до скромності в сонник Міллера

Чи був півень один чи ні

Давно ставши популярним, сонник Міллера, говорить про те, що символ більше позитивний, ніж негативний. Основне тлумачення — удача, радість, добробут, щасливий збіг обставин. Але, чим більше людина отримує, тим більшого він вимагає з тих, кому подібні блага недоступні з різних причин. Тому, подібний сон може говорити про зарозумілості і запальності сновидіння. Для того, щоб більш точно зрозуміти, до чого сниться півень, потрібно точно пригадати, фігурував то уві сні тільки він, чи ще інші птахи, і яке у нього було оперення.

Зрада через цікавість — по сонником Фрейда

В сонник відомого німецького психоаналітика Зиґмунда Фрейда, до чого сниться півень, пояснюється однозначно і просто — до зради. Тому що це символ справжньої чоловічої сексуальної енергії. Але оскільки, ця енергія навіжена і забіякувата, то зрада може відбутися навіть по дурному приводу.

Загальні тлумачення

Зрозуміти, до чого сниться півень непросто. Але найголовніше, що є практично кожному — яскраве оперення і чіткість сну — хороший знак. В такому випадку, цей символ принесе удачу та щастя. Практично всі джерела сходяться на тому, що подібна птах, яка несе пробудження від темряви — несе благо.

Стародавні казки часто віщали про те, що без його співу зійде сонце. А також про те, що варто йому прокричати, як темні сили відразу ж відступають і біжать ховатися в своє лігво. Тому людям, сильним духом, уві сні він приходить на щастя. А якщо їм вистачає витримки і сили волі не стати чванливим і зарозумілим, то вони зможуть насолоджуватися тривалим благополуччям.

Уособлення сім’ї

Виповниться заповітна мрія

Якщо сняться кури разом з півнем — це однозначно сім’я.

Дії птиці уві сні

Такий сон може символізувати родину сновидіння, в якій він — голова, а дружина і діти — помічники. І завдяки такому розподілу обов’язків, сім’ї є сьогоднішнє благополуччя. А може бути це сім’я, в якій сновидец виріс, де голова — його батько або мати.

Якщо сняться кури, які від нього тікають — не дуже хороший знак. В такому випадку, на сновидіння буде покладено важка роль третейського судді в сімейних розборках. Але винуватим в будь-якому випадку залишиться він, як би не намагався допомогти.

Незвичайне забарвлення, найчастіше золотий — це виконання бажання, заповітна мрія, якій судилося збутися.

Півень — курника голова

Цей птах несе на собі тягар правління всім курятником. Грамотна голова правильно розподіляє корм, не дозволяючи, щоб сильніші кури кривдили слабких. А також шукає додаткові джерела прожитку.

Незвично велика голова у птиці — значить, доведеться вирішувати серйозні бюрократичні питання. Високопоставлений людина буде розумний і моторний, але в той же час запальний і неприборканий. Розмовляти з ним важко, але сновидцу доведеться йти до кінця — питання має бути вирішене в будь-якому випадку.

Якщо сняться молоді півники, які б’ються — погані новини від друзів змусять сновидіння довго засмучуватися. Контакт буде втрачено на довго.

Символ чоловіка і народження дітей

Якщо молодій жінці сниться красивий молодий півень, то він може означати неодруженого хлопця, який шукає наречену. Кілька таких особин у дворі у дівчини сняться до високої популярності серед протилежної статі. Але її норовистість може зіграти з нею злий жарт і вона залишиться одна.

Як і всі дрібні тварини, для молодих жінок, може означати вагітність, якщо вона бігала за ним, а після зловила його руками.

Якщо жінка вже вагітна, то приснився півень може передрікати їй народження сина.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: