Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плаття?

До чого сниться плаття?

Зміст:

Сонник онлайн Сукня

Предмети гардеробу досить важкий символ сновидінь для аналізу. Тому що вони можуть символізувати як внутрішнє, душевний стан сновидіння, так і його положення в суспільстві (включаючи взаємини з близькими людьми). Для того, щоб найбільш точно зрозуміти, до чого сниться плаття, важливо проаналізувати не тільки його колір і розмір, а й походження, дії з ним і власне ставлення до речі.

Якщо приснилося плаття, можна передбачити події найближчого майбутнього. Так пишне або бальне — означатиме запрошення на урочистий прийом, мереживне — нові відносини, а дитяче — вагітність. Чоловік, який уві сні подарував вам плаття — в реальності може стати вашим покровителем.

Для того, щоб отримати максимально достовірне тлумачення, до чого сниться плаття, потрібно якомога детальніше згадати такі моменти:

Якщо приснилося плаття

Для яких цілей призначена річ

Призначення сукні говорить про сферу діяльності сновідіци, на яку потрібно звернути увагу в першу чергу. Воно може означати як її ставлення до майбутніх подій, так і самі події, які відбудуться.

Дії з предметом туалету

Від того, які уві сні відбувалися дії з річчю, буде залежати поведінка ваших близьких і друзів в вашу сторону. Можливо також трохи інше тлумачення, ніж те, що дає сучасний сонник: плаття, з яким ви виробляли будь-які дії уві сні, символізує ваші плани і прагнення.

Якщо гладили плаття

Для того, щоб більш точно зрозуміти, до чого сниться плаття в вашому індивідуальному випадку, потрібно точно пригадати всі дії, які з ним відбувалися.

Підготовка та примірка

Гладити праскою, а потім одягати сукню з сну на себе або одягати дитину — це ваші очікування. Від того, які почуття ви при цьому відчуваєте, буде залежати кінцевий результат планів. Якщо дитяче плаття на малятку одягнене навиворіт — чекайте розчарування, бажана вагітність відкладеться.

Гладити праскою сіру сукню і в горошок — трудові будні. Вам подобається ваша робота, ви готові докласти максимум зусиль, щоб обов’язки були виконані в кращому вигляді. Якщо ви відчуваєте втому при цьому, чи гладити праскою уві сні для вас виявилося непосильним завданням — робота не приносить вам ніякого задоволення.

Якщо уві сні вам довелося гладити праскою і пропалити поділ сукні в горошок — поганий знак. Ваші колеги обов’язково зроблять все, щоб очорнити вас перед начальством. В цьому випадку, чим більше залишилася діра — тим сильніше шкоду від пліток.

Бальна або вечірню сукню, яке потрібно гладити уві сні праскою навиворіт — символізує занепокоєння перед важливим торжеством, говорить сонник Міллера. Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб не тільки виглядати відмінно, але і подати себе з найкращого боку.

Якщо ви уві сні ви дуже старалися гладити праскою занадто дороге або мереживне блискуче плаття, яке незнайомий чоловік захотів подарувати вам, високо оцінивши ваш вибір в магазині — завдяки своєму зовнішньому чарівності ви зможете домогтися значних висот. Ваша чарівна усмішка може зробити набагато більше, ніж тисячі слів умовлянь і логічних пояснень.

Бачити занадто простеньке, але свою сукню зі сну, яке чоловік попросив вас гладити дуже старанно праскою, спочатку навиворіт — ваша глибока душа і серйозні духовні пізнання ховаються за простій зовнішністю і нехитрим спілкуванням.

Власна активність

Якщо вибирали плаття

Довго шукати бажану річ в магазині або на ринку — труднощі в усвідомленні власних талантів або в пошуку другої половинки. Знайти в магазині свою сукню і просити віддати його безкоштовно, так як воно давно належить вам — доведеться відновлювати свою репутацію.

Якщо ж там погодилися віддати його, але весь поділ розірваний або воно брудне — плітки і чутки загрожують не тільки вашій кар’єрі, але і відносинам. Чоловік буде схильний вірити їм, а про вас буде думати погано — таке тлумачення цього сну.

Просити, щоб ваш чоловік зробив вам подарунок — шовкове дороге плаття, значить, ви будете відстоювати свою точку зору перед друзями і близькими. Якщо дарувати його він відмовився, але ви продовжуєте наполягати і просити — про вас складеться погане враження у роботодавця. Отримати бажану річ — закінчення проекту, прибуток, досягнення мети.

Робити дорогий подарунок для самої себе — купувати незвичайне або золотисту сукню, значить, всі ваші бажання здійсняться, таке тлумачення Міллера.

Це відмінний момент, щоб починати будь-яку нову справу — воно обов’язково принесе бажаний результат.

Довго шукати своє плаття в шафі, і не знайти його — не варто вірити всьому незнайомцям. Чоловік, якого ви знаєте зовсім недовго, може розповідати дуже приємні речі, але не варто себе обманювати, його вчинки говорять набагато краще, ніж його уста.

Продавати багато речей в магазині або бути його господинею уві сні — дуже хороший знак.

Якщо дарували плаття

Вам посміхнеться удача, і ви відчуєте надзвичайний прилив сил. А ось віддавати уві сні своє, нехай навіть не нове плаття — погано. У реальному житті хтось також зазіхне на чуже, а ви, по доброті душевній, будете згодні віддати своє, аби зберегти з усіма гарні відносини.

Переміряти багато суконь, але кожне з них вам мало — варто переглянути свою поведінку. Іноді воно занадто зухвала, і не вміщається в прийняті в даному суспільстві рамки, попереджає сонник Міллера.

А ось втратити річ зі сну, значить втратити щось зі свого життя. Як правило, страждає зовнішня сторона відносин з друзями і близькими. Можливо, хтось переїде. Якщо уві сні втратити плаття прямо посеред вулиці — значить, вам належить публічний виступ. Тут важливо згадати свої почуття — якщо ви були впевнені в собі і мило посміхаючись, пішли далі у своїх справах — все протягнуто прекрасно.

Втратити улюблену сукню, але потім його знайти — труднощі в спілкуванні з коханою людиною. Настане охолодження, але потім, чоловік зробить свій остаточний вибір, і все налагодиться.

Колірна гамма і якість виробу

Залежно від того, якого кольору плаття і як воно виглядає (чисте / брудне, полотняне / шовкове, однотонне / строкате / горошок), тлумачення, до чого сниться плаття, може придбати діаметрально протилежний вид.

Бачити чисте, але навіть дешеве полотняне плаття означає невичурние душу, але чисту совість. Шовкова — красиві манери, але якщо воно брудне — зневага тими, хто нижче вас за соціальним статусом. А виріб в горошок — природний плин життя і робочі обов’язки.

Колір має значення

Колір купленої або одягненою уві сні речі має принциповий вплив на тлумачення. Він відображає не тільки душевний стан сновідіци на даний момент, але і також прогнозує події найближчого майбутнього.

Головні якості речі

Розкішні тканини сукні символізують незвичайний розум і серйозні здібності. Шовкова — духовна чеснота, оксамитове — м’якість характеру, атласну — вишуканість. Саме так пояснює мусульманський сонник, побачені уві сні тканини для суконь і вже готові вироби.

Отримати в подарунок шовкову сукню — серйозна прихильність кавалера. Якщо ви очікували або давно просили такий подарунок в реальності, не варто шукати тлумачення сну, це просто відображення ваших думок.

Якщо багато людей в красивих сукнях

Шовковий шлейф від дорого сукні — приємний в усіх відношеннях чоловік. Якщо ж шлейф парчеву, важкий і дуже Дрого — значить, у вас зав’яжуться відносини з чоловіком дуже високого статусу, але з великою різницею у віці.

Бачити багато інших людей в красивих одежах і з прекрасними манерами — до приємного суспільству. Як говорить стародавнє слов’янське сонник, плаття уві сні відображає душу побаченого людини.

А якщо сняться речі у власній шафі, їх багато і всі вони дорогі — різноманітна цікаве життя. Прості матеріали зі снів говорять про простоті душевній і радості кожному прожитому дню.

Насторожити має брудне плаття або рваний поділ. Якщо воно в плямах, а поділ практично чорний — будьте готові до серйозних пліткам з приводу вашого інтимного життя. Розвінчати їх не вдасться, якщо поділ розірваний. Є й інше тлумачення, коли приснився розірваний поділ — невдала або позашлюбна вагітність.

Брудне дешеве плаття — зіпсована репутація, винуватцем чого стали ви самі. Якщо уві сні за брудним одягом тягнеться смердючий шлейф від вашої особи — практично всі відвернутися від вас, настільки неприємним був ваш вчинок.

Якщо чоловік довго не може розгадати, до чого сниться дівчина в плаття, потрібно просто прислухатися до своїх відчуттів від сну. Можливо, підсвідомість просто намагається створити необхідний настрій, для знайомства з дуже важливою персоною.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: