Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плавати у воді?

До чого сниться плавати у воді?

Зміст:

Сонник плавати у воді

Часто нам доводиться спостерігати уві сні не тільки казкові та неймовірні явища, але і цілком буденні речі. До чого сниться плавати у воді? Вона сама по собі є символом життя і показує емоційний стан нашої особистості. Знаходження в ній вказує на таємниці майбутнього, а ось його результат залежить від того, за яких умов доводилося плавати. Чи була вода брудної і каламутній або кристально чистою і теплою? Сонник не дає однозначне трактування побаченого події. Слід звернути увагу на деталі і лише тоді провісники допоможуть прояснити поточний стан.

Що говорить тлумач?

Плавання є для нас приємним дозвіллям, а для деяких людей професійною діяльністю. Уві сні нас чекають самі різні умови, де можна тонути в крижаній воді або ж перебувати в брудній річці. Згадайте всі деталі і проаналізуйте їх.

Де плавали

Можна здійснювати прогулянку в чистій місцевості, а можна впадати в жах від видовища брудної, наповненою сміттям ріки. Яким було місце, яке довелося бачити уві сні?

Стан води

Вода чиста або каламутна

Відчуття від плавання можуть бути різними. Набагато приємніше знаходитися в чистій воді, ніж плескатися в холодній і каламутною. Згадайте і цю важливу деталь.

Плавати в прозорій воді. Досить сприятливий символ, який об’єднує всі найприємніше, що можна отримати від життя. Вам можна сміливо розраховувати на приємні стосунки в родині, прекрасне самопочуття і значні фінансові надходження.

У холодній або крижаний. Це може бути замерзлий океан або пірнання в ополонку. Але ці події уві сні однаково обіцяють неймовірний приплив енергії і душевний підйом. Хворій людині пощастить видужати від хронічних недуг.

У брудній. Калюжа або болото в настільки несприятливому стані чи віщують щось хороше. Дана картина закликає звернути пильну увагу на власне здоров’я, адже загроза появи хвороби зараз найбільш велика.

У каламутній. Навіть якщо місцем виступала ванна кімната, слід бути особливо обережним у сумнівних справах. Особливо це стосується роботи і пропозицій колег.

У прозорій. Якщо при цьому Ви прибували в стані ейфорії, то Вам належить зануритися у вир з головою зі своїм обранцем.

Бурхливий потік. Вам доведеться витратити чимало душевних сил на виконання обтяжливого і рутинного справи. Справа буде неймовірно втомлювати, але винагорода виявиться гідним.

Як стверджує сонник, плавання зазвичай сниться до сприятливих подій. Вас чекають успіх, удача і багатство. Всі блага самі йтимуть в руки.

Обставини сновидіння

У світі мрій можна спостерігати неймовірні, часом не піддаються опису явища. Всі вони несуть в собі певний сенс, який допоможе відкрити майбутнє. Такі деталі як партнер з плавання чи інші умови допоможуть пролити світло на те, що відбувається.

З ким довелося плавати?

З ким плавали

Хто склав компанію уві сні? Чи довелося плисти з коханим чоловіком або таємничим незнайомцем?

Інші обставини

Сонник не дає однозначне трактування того, що сталося явищу. Щоб доповнити картину, слід згадати, здавалося б, несуттєві деталі, які можуть перевернути результат сновидіння.

Таке явище як плавання під водою з явним відчуттям дискомфорту говорить про реальні тривоги. Зверніться до свого внутрішнього світу зі спробою зрозуміти і усунути причини страхів.

Інші тлумачення

Світ нічних мрій багатогранний і незвідане. Доцільно звернутися до великим психологам і провідним провісників, щоб прояснити остаточну картину.

Сонник Міллера

Психолог дає неоднозначне тлумачення постигшему явищу і приділяє особливу увагу внутрішнім відчуттям сновидіння. Так, якщо купання було приємним і комфортним, то можна сміливо очікувати позитивних подій і емоцій в реальному житті.

Хто супроводжував Вас у водоймі? Якщо це були незнайомі люди, з якими було весело і приємно проводити час, то незабаром Вам пощастить познайомитися з цікавою людиною. Він з готовністю поділиться своїм досвідом, позбавить від тривог і зробить Ваше життя ще краще. А ось присутність близьких осіб віщує хоч і коротку, але розлуку з коханими родичами і приятелями. Виринання з озера говорить про підвищений неспокій і тривогах.

Сонник Хассе

Медіум також тлумачить спіткало подія неоднозначно. Так, якщо довелося плавати в чистій воді, можна очікувати безтурботне і легке життя, а ось в брудній — готуватися до труднощів і всіляким перешкодам на життєвому шляху.

Плескатися і бачити з боку людей — до здійснення бажань. Все те, до чого Ви так вперто йшли, здійсниться в найближчий момент. Відчуття того, що незабаром підете на дно, віщує страждання і смуток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: