Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плавати?

До чого сниться плавати?

Зміст:

Сонник онлайн Плавати

Щоб зрозуміти, до чого сниться плавати, потрібно точно пригадати деталі сну і власної поведінки в воді. Практично будь-який сонник плавати тлумачить як позитивний символ. Але є деякі моменти уві сні, що попереджають про проблеми зі здоров’ям, підступи лукавих друзів або різких змін в житті.

Якщо приснилося плавати, то сновидец може бути впевненим у своєму широкий кругозір і особливої ​​чутливості. Тому що подібні сни відвідують далеко не кожного.

Основне символьне тлумачення — добре орієнтуватися в будь-яких життєвих ситуаціях.

При тлумаченні також важливо звернути увагу на власні зусилля. Якщо процес дається легко — будь-які починання будуть успішними, а перепон не буде. А докладати неймовірних зусиль для того, щоб дістатися до берега — значить, що домогтися бажаного буде дуже важко.

Тлумачення в залежності від водойм

Якщо плавали уві сні

Практично будь-який сонник плавати розуміє як активний процес і життєву ситуацію сновидця. Але жодне тлумачення, до чого сниться плавати, не обходиться без аналізу водойми і якості води. Від цього залежить, на яку сферу життя сновидіння потрібно звернути увагу в першу чергу.

Загалом, вода, по сонником Міллера, може означати перехід з одного світу в інший. Свої тлумачення психотерапевт обґрунтовує тим, що дитина потрапляє в навколишнє середовище з навколоплідних вод. А перехід до існування після життя, також по відчуттях повинен нагадувати народження. Тому, в деяких тлумаченнях можна знайти таке пояснення як «потонути — померти».

Кількість побаченої уві сні води також має значення. Щоб дізнатися, до чого сниться плавати, потрібні деталі, місцевість. Тлумачення, в такому випадку буде відштовхуватися від:

Басейн — зміни в житті

Важливе місце плавання

Басейн, як і ванна, символізує зміни, що не залежать від сновидіння. І тільки він вибирає шлях, який або швидше призведе до бажаного, або процес цей буде довгим і болісним.

Чим більший басейн приснився, тим серйозніше будуть зміни. Можлива зміна місця роботи, переїзд, купівля або продаж житла, народження дітей.

Якщо уві сні довелося бачити, як незнайома людина плаває в басейні — значить, в житті сновидіння скоро з’явиться новий знайомий, який відіграє важливу роль в новому проекті. Плаваючі незнайомі люди в каламутній, але не брудній воді — збори або вечірка з великою кількістю алкоголю.

Самому плавати в басейні — нові обставини, які дуже вплинуть на подальшу долю.

Важливо звернути увагу на якість води в басейні.

Бачити людину, яка плаває уві сні в брудному басейні — значить, що сновидець буде спостерігати чиюсь хворобу. Якщо людина незнайомий — можливо, що сплячий стане свідком автокатастрофи.

Самому плавати в брудній воді — до хвороби. Чим гірше якість води — тим серйозніше хвороба. Переплисти з брудної води в чисту — вилікуватися.

Для вагітної жінки перед пологами бачити уві сні, як вона купається в басейні — швидке щасливе розродження, якщо вода в ньому була чистою. Якщо ж вона була каламутною — будуть ускладнення.

У морі або океані

Якщо плавали в океані

Бачити себе плаваючим в морі або океані — хороший знак. Якщо вода спокійна, а процес приносить вам приємні відчуття, то не обов’язково використовувати сонник, щоб зрозуміти, до чого сниться плавати. Це знак того, що сновидець по життю відчуває себе як риба у воді.

Вируючі хвилі і виснажлива боротьба зі стихією каже про те, що перипетії життєвих обставин можуть довести сновидіння до нестями. Перемогти і дістатися до берега — значить, підступи конкурентів будуть вам ні за чим, а всі перешкоди сновидец переживе з особливим гідністю.

Рятувати плаваючого людини з бурхливої ​​стихії — народження дитини або ж в житті з’явиться знакова особа.

Купатися з вдвох з коханим — проблеми у відносинах. Цілком можливо, що вам доведеться розійтися, як в морі кораблі.

Потонути або досягти дна — погана ознака. Воно може означати, що в житті сновидцу доведеться опуститися на саме дно: будуть втрачені відносини, робота і житло. Відштовхнутися від дна — можливість почати все з нуля і відновити соціальний статус.

У гірській річці

Гірська річка

Гірська річка уві сні символізує життєві перипетії і перешкоди. Цей сон дуже рідкісний для людей, які ведуть розмірений спосіб життя. Найчастіше вона приходить уві сні льотчикам, любителям екстремальних видів спорту і тим, хто має відношення до небезпечних робіт.

Чим швидше рух річки уві сні — тим швидше будуть змінюватися події в житті сновидіння. Це можуть бути тривалі відрядження або подорожі, низка знакових подій, які слідують одна за одною або ж важке випробування з декількох етапів (наприклад, дуже важкий конкурс на нову посаду).

Плисти на байдарці і проходити пороги — ніякі випробування не зможуть вибити сновидіння з колії.

Рятувати впав з човна людини — вам доведеться приймати рішення, яке вплине на чиюсь долю.

Для жінки плисти в одному човні з чоловіком по гірській річці — непередбачені дивні обставини, які призведуть до нових тривалих відносин.

Пояснення різних сонників

Добре, якщо плавали в чистій воді

Практично кожен сонник говорить про те, що плавати уві сні — хороший знак. Якщо бачити воду чистою і прозорою — сон обіцяє міцне фізичне і душевне здоров’я. Брудна або каламутна вода символізує нездужання або хвороба.

Активно рухатися — значить бути господарем власних рішень.

Плисти за течією — залежність від авторитетної людини.

Давньослов’янський сонник — доля на найближчі два тижні

Древній Велесов сонник говорить, що плавати уві сні — це приблизне тлумачення найближчого майбутнього (близько двох тижнів). Протягом цього часу можуть відбутися знакові події або прийматися важливі рішення

Тлумачення Міллера — зв’язок часів

Все, що пов’язано з плином, або рухом води, по тлумаченню Міллера, є уособленням часу і зв’язку поколінь. Виходити з води — народження. Пірнати — смерть. Це дуже грубе порівняння, яке в чистому вигляді практично не використовується, але основна спрямованість у психотерапевта саме така.

Поява різного роду водойм уві сні можуть символізувати найближче майбутнє і знакові події в ньому. Важливо прислухатися до власних відчуттів. У будь-якому випадку каламутна і брудна вода, як і люди в ній, пророкують проблеми зі здоров’ям (символізують лікарню), а чиста спокійна — говорить про сприятливу ситуацію і приємних перервах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: