Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плисти на човні?

До чого сниться плисти на човні?

Зміст:

Сонник плисти на човні

Щоб сонники дали передбачення, варто дещо уточнити. Наприклад, підводний човен натякає сновидцу про те, що йому варто на час «залягти на дно»: залиште свої справи, візьміть відпустку. Таким чином ви зможете вирішити відразу дві неприємності:

Важлива особистість супутника і напрямок, за течією або проти рухалася човен. Отже, до чого сниться плисти в човні?

Сновидіння про човен

Сниться плавання

Існує безліч видінь, в яких нам може приснитися човен. До їх розгляду треба підходити виважено.

І в першу чергу слід переглянути основну інформацію, яку подають онлайн-сонники.

Популярні сонники

Як стверджує сонник, плисти на човні — вельми неоднозначний символ. Для сплячої людини буде не зайвим переглянути самі ходові тлумачення, щоб скласти загальну картину.

Ідіоматичний сонник

Якщо спляча людина знаходиться в човні, що пливе за течією, то його основною рисою характеру є лінь. Також сновидец швидше підлаштуватися під обставини, ніж стане боротися з ними.

Якщо в човні сплячий був не один, то незабаром він зустріне людину, яка буде так само мислити. Це може бути як друга половинка, з якої ви почнете спільно жити, так і діловий партнер або просто знайомий, з ким зможете приємно провести час або заснувати прибуткова справа.

Жіночий сонник

Що передбачить тлумач пливе жінці?

Бути серед веслярів

Даний джерело досить конкретно розглядає стан водойми, по якому рухається човен:

Сонник 21 століття

Ваша човник борознить водну гладь в безвітряну і сонячну погоду? Життя наповниться радістю, що не буде тривог про матеріальний достаток, успіх почне супроводжувати у всіх починаннях.

Старий корабель, що пливе по бурхливому морю — сновидіння очікує розорення, біди, невдачі.

Сниться, що ви плаваєте на яхті в компанії приємних людей? Виходить, висока ймовірність того, що вам запропонують нове, більш вигідне місце роботи.

Намокнути уві сні від що перекинувся судна

Причалювати до берега — знайдете заспокоєння, життєві бурі на час залишать вас. А ось відпливати від берега — до сімейних негараздів. Хоч вони і будуть досить дрібними, але добряче попсують вам нерви.

Перевернутися на човні, цілком поринути в воду — до сумних известиям, нещастя.

Переправлятися через широку річку — підете в далеку подорож в зв’язку з роботою.

Побачити човен, що постала на мілину, або ж лежить на березі — до важких часів. У ній була вода — вас чекає несподіваний прибуток.

Негативно сонник розглядає бачення, в якому ви спали в човні. Це на жаль. А ось йти під усіма вітрилами — до приємних подій.

Перебувати на красивому судні з безліччю веслярів, які співають пісні — справа, що ви почали, обов’язково увінчається успіхом.

Плисти в поодинці — з кожним днем ви віддаляєтеся все далі від коханої людини. Якщо так відбуватиметься і далі, то ви просто втратите один одного назавжди.

Сонник мандрівника

Плавати в човні зі знайомою людиною — будете мати з ним більш тісні відносини.

Поруч з вами незнайомець — отримаєте підтримку в відповідальній справі.

Бачити затоплене судно уві сні

Бачити, що в човні на дні вода — отримаєте матеріальну допомогу, станете багатою людиною.

Сниться порожня човен — ви можете серйозно захворіти. Найгірше пророкування сонника — смерть.

Сонник Міллера

Даний джерело дає досить цікаве тлумачення сну, в якому вам вдалося виграти змагання по швидкісній веслування. Якщо такий сон був побачений чоловіком, то його кохана перестане дивитися на інших представників сильної статі, прожене настирливих залицяльників і всю себе присвятить йому.

Також подібний сон про перемогу у веслуванні обіцяє чоловікові популярність серед жінок. Кожна з них прихильно буде відповідати на ваші залицяння.

Плисти по спокійній воді — будете впевнені в собі і своїх силах. Така позиція сприятливо позначиться на стані справ.

Перебування в човні з коханою дівчиною — ваші відносини призведуть до весілля, життя в шлюбі буде спокійною і приємною.

Бачити пливе назустріч човен з ліхтарем на носі — ваше життя буде просто чудесна.

Міллер вважав, що приємні події відбудуться в житті того сновидця, який сідав у човен зі своїми друзями.

Думки різних народів

Ковзати по бурхливому морю

Плисти в човні на думку французів — до любові. Зовнішній вигляд води дає сновидцу підказку. Якщо вона чиста, то любов буде взаємною і приємною. Каламутна вода означає нерозділені почуття, неприємності у відносинах.

Довелось перебувати в бурхливому морі? Ця подія французи розглядають позитивно. Відповідно до їхніх сонником, після такого бачення ви можете бути впевнені в тому, що якщо трапиться неприємність, то друзі прийдуть на допомогу.

В Єгипетському сонник можна знайти таке тлумачення: переправлятися на човні — до подолання перешкоди на шляху, вирішенню всіх суперечок.

У східній культурі човен, яка встала на мілину, віщує нещастя. Якщо спляча людина бачить себе, що сидить в ній і смотрящим на небесне світило, то він незабаром отримає нову посаду. Також східні сонники дають кілька цікавих пророкувань:

Український сонник розглядає сни про пересування на човні вкрай негативно. Він вважає, що всі вони є провісниками смерті.

Згідно російському тлумачу, перевернутий човен попереджає вас про те, що люди поширюють про вашу персону брехливі чутки. Плисти в човні — до позитивних змін у житті. Якщо вода була неспокійною, то на шляху періодично з’являтимуться перешкоди.

Де відбувалася дія

Тлумачі поділяють передбачення в залежності від водойми: річка це або море.

Гребті уві сні в байдарці

Коли сновидец переправляється через річку на байдарці, особливо якщо вода неспокійна, то він підсвідомо бажає в корені змінити своє життя, змінити спосіб мислення, коло спілкування. Якщо уві сні ви самостійно спускалися по річці, то можете покладатися на своїх друзів, вони вірні й віддані люди.

Сниться, що ви просто розгойдуватися на морській воді — ви вільні робити те, що вам заманеться.

Але якщо сон про морське дрейфі снився людині, який недавно отримав підвищення на роботі або знайшов великі повноваження, то йому не варто розслаблятися. Слід оточувати себе відданими і знаючими людьми.

Як виглядала човен

Якщо уві сні ви плавали на гумовому човні, то все ваше благополуччя — лише зовнішня картинка. Насправді все зовсім не так. По крайней мере, перша-ліпша перешкода відразу ж зруйнує все ваше уявне добробут.

Якщо бачите рятувальну шлюпку, то ви зумієте в останній момент уникнути величезного горя. Якщо вона тоне в вашому баченні, то проблеми будуть виникати з вини уявних друзів. Загубитися на рятувальній шлюпці посеред моря — ви зможете вибратися з неприємної ситуації, в яку вас загнали друзі.

Підводний човен, що сниться, обіцяє неприємності в сімейному колі. Якщо ви були в середині, то доведеться зустрічатися з неприємними людьми.

Приснився баркас

Човен уві сні — знак того, що цілі, які ви поставили перед собою, здійсненні. Випасти з нього — до фінансових втрат.

Баркас говорить про те, що вам варто перестати хвилюватися. Все буде добре.

Порожній човен, яка пливе до вас — життя обдарує вас, залишається тільки трохи почекати.

Бачити перекинуту шлюпку на березі — до швидкого самотності, туги.

Мініатюрна, дерев’яна, добротно зроблена човник з веслами говорить про те, що ви вмієте керувати своїми емоціями, вас важко вивести з себе або застати зненацька. Ви чітко знаєте, чого хочете, і йдете до своєї мети.

Залізна човен з мотором — вам варто приготуватися до того, що доведеться швидко приймати рішення і діяти без зволікання.

Інші тлумачення

Сімейним людям вкрай небажано плавати в похмуру погоду уві сні. Такий сон означає, що друга половинка не дуже вірна вам.

Плисти по річці, в якій багато крокодилів — ви поступите необачно. Швидше за все, це буде пов’язано з любовними справами.

Погано бачити прив’язану до причалу човен — попереду вас чекають сварки з друзями і знайомими.

Плисти на підводному човні і розглядати в ілюмінатор морських мешканців — станете успішною людиною. Можете сміливо братися за будь-яку справу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: