Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плисти на кораблі?

До чого сниться плисти на кораблі?

Зміст:

Сонник плавати на кораблі

У реальності практично кожен з нас бував на морі, але мало кому доводилося плисти на кораблі. До чого сниться дане заняття? Чого варто очікувати після нічної події? Розібратися з настільки неоднозначним символом допоможуть сонники.

Думка провісників

Корабель сам по собі — вже неоднозначний символ, який провіщає як отримання звісток від давніх друзів, так і супутню удачу у всіх починаннях. Вам залишається лише вибрати сонник, до якого ви найбільше прислухаєтеся.

В першу чергу необхідно зрозуміти, до чого сниться плисти на кораблі з психологічної точки зору.

Приснився водний транспорт

У цьому нам допоможуть роботи Міллера і психоаналітичний сонник.

Що думає Міллер?

Плисти на кораблі — чудовий символ, на думку даного психолога. Він говорить про те, що у вас в житті починається новий етап, для реалізації намічених планів буде багато енергії і сил. Також це знак того, що в недалекому майбутньому вас почнуть поважати в певних колах, ви станете авторитетом. Більш того, доходи збільшаться в рази.

Якщо ви вирішили плавати на кораблі в шторм, то ви не зможете приховати від оточення ніяких таємниць. А колеги по роботі, ті, яким ви найбільш довіряли, постараються вас обмовити.

Плаваєте, але розумієте, що щось йде не так? Приготуйтеся до темної смузі, яка стосуватиметься бізнесу, робочих питань. Якщо ви будете з усією обережністю і передбачливістю проводити угоди і укладати договори, то нічого страшного не станеться.

Корабель пішов на дно? Згадайте, як розвивалися події.

Сниться тоне судно

Якщо вам довелося плавати на військовому кораблі, то має бути надовго розлучитися зі своїми близькими людьми. Ймовірно, це буде тривале відрядження. Під час плавання хтось стріляє в вас? Міллер стверджував, що це провісник зміни політичної ситуації в країні.

Психоаналітичний сонник

За версією даного тлумача, корабель уособлює собою шлях до наміченої мети. А ось подорож на ньому — знак того, що зовсім скоро ваше життя кардинально зміниться. Ви станете зовсім іншою людиною, ніж раніше. Тлумач стверджує, що ви зможете вийти із зони комфорту, подолати застій у справах і пов’язані з цим труднощі.

Керувати судном уві сні

Якщо ви управляли кораблем, але в якийсь момент втратили контроль, то зараз ви перебуваєте в депресивному стані, близькому до апатії. Вам потрібно в швидкому порядку змінювати своє життя, і в цьому вам допоможуть близькі друзі і родичі.

Довелось загинути? Справа, якою ви так довго і наполегливо займаєтеся, не має ніяких перспектив.

Як вважають інші сонники

Що ж повідають про даний символі відомі медіуми, провидці і тлумачі різних країн і народів? Кожен сонник дає своє унікальне значення.

Думка езотерика Цвєткова

Даний сонник пропонує вам згадати події, які чекали в нічному баченні, і вже на підставі цього зробити висновки.

Сонник Менегетті

За даним джерелом, плисти на кораблі означає те, що ви з легкістю досягнете поставленої мети. Навіть якщо корабель був старим, іржавим і непридатним для плавання, це показує лише те, що ви дуже вірите в себе і будете домагатися свого будь-якими шляхами.

Було величезне бажання поплавати на кораблі, але з якихось причин ви не змогли це реалізувати? Ви боїтеся не виправдати очікувань ближніх. Намагайтеся жити своїм життям.

Якщо сниться, що ви капітан корабля, то ви схильні домінувати у відносинах. Також це знак того, що ви бажаєте тримати все під своїм контролем.

Сонник Мандрівника

Ширяюче в небесах судно

Як стверджує даний сонник, плисти на кораблі — хороший знак, що означає зміни в житті сновидіння в кращу сторону. Якщо погода була вітряною і дощовою, а вода — каламутною і брудною, то вам варто докласти багато зусиль, щоб подолати перешкоди на життєвому шляху.

Якщо ви парили в небі, то це передвісник небувалого щастя. Однак для літніх і хворих на туберкульоз людей даний сон дуже негативний, він віщує швидку смерть.

Корабель тоне, ви відчуваєте паніку і нічого не можете зробити? Це символ краху надій. Вам потрібно лише змиритися і не опускати руки.

Малий Велесов сонник

Цей сонник також не дає однозначного тлумачення і пропонує згадати, що довелося робити в нічному баченні, як виглядав корабель в мріях:

Загальна трактування

Розглянемо загальні тлумачення, які надають нам провісники. Згадайте зовнішній вигляд корабля, погоду, супутні деталі.

Ви капітан

Судно в чистих прозорих водах

Досить часто сновидцем доводиться бути в ролі капітана. Що це означає? Навіть якщо ви були капітаном зовсім невеликого судна, то це говорить про те, що ви людина з добрими помислами і завжди думаєте про благо інших людей. Своїми діями ви викликаєте повагу, а деякі люди з вашого оточення навіть беруть з вас приклад.

Як проходило плавання? Вода була прозорою, ніяких хвиль не спостерігалося? Це добрий знак, який свідчить про те, що незабаром ви несподівано дізнаєтеся про радісну подію. Сонник стверджує, що звістка торкнеться не тільки вас, але і вашу сім’ю.

Якщо ви опинилися у відкритому морі в негоду, то саме зараз вам необхідно проявити стійкість характеру. Доля випробовує вас на міцність, але якщо ви з честю пройдете всі випробування, то пізнаєте щастя і успіх.

Додаткові відомості

Згадайте, як виглядав корабель, на якому довелося плисти? Якщо він був величезним, багато оснащеним, то вам слід згадати свої найкращі часи і людей, які поділяли з вами ці дні. Сонник стверджує, що зовсім скоро ви зможете зустрітися з цими особистостями знову.

Пливе по хвилях корабель під час бурі — як не дивно, хороший знак. Тлумачі стверджують, що ваші доходи будуть тільки рости. Головне — докласти в цей проміжок часу якомога більше зусиль.

Всіма сонниками негативно розглядається сюжет, де корабель зазнає аварії і йде на дно. Це означає, що ви занадто запальна людина, схильний до імпульсивних вчинків. Такі дії можуть призвести до неприємних наслідків, тому тлумачі рекомендують зважувати кожен свій крок.

Довелось літати на кораблі? Сміливо втілюйте найризикованіші задумки в життя. Найближчим часом удача буде на вашому боці. Також це знак того, що ви творча людина, вмієте надихати на подвиги інших людей.

Якщо ви пливете в повній самоті, не бачите ніяких людей, то наяву вам не вистачає підтримки з боку близьких людей. Можливо, ви вибрали не те оточення, і друзі лише здаються такими. А от у випадку, коли ви були оточені величезною кількістю людей, чекайте непроханих гостей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: