Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться плов?

До чого сниться плов?

Зміст:

Сонник плов

Плов — дивовижне східне блюдо, яке нікого не залишить байдужим. У багатьох країнах воно символізує достаток і сімейне благополуччя. Як розповідає сонник, плов має кілька менш відомих трактувань, але і в них треба навчитися орієнтуватися.

Про що попереджають сонники?

Якщо уві сні святковий стіл ломиться від всіляких страв, але центральне місце продовжує займати рис, значить сновидіння чекатимуть незаплановані витрати.

Вони можуть зруйнувати плани, відбиваючись на відносинах усередині сім’ї. Перш ніж приймати якісь рішення, треба обов’язково проконсультуватися з рідними і близькими людьми.

Смачне частування нерідко символізує добрі звістки, які так давно хочеться почути. Але не варто розслаблятися завчасно, адже за добрими звістками можуть прийти і розтрати.

Сонник Міллера

Наснилося популярне рисове блюдо

Не кожна людина може зрозуміти, до чого сниться плов. Якщо сновидцу видно страву, яке готується на відкритому вогні і дотримуються всі східні традиції, то його чекає успіх у всіх починаннях. Не варто сподіватися тільки на невловиму прихильність, ви самі повинні брати участь в управлінні власним життям.

Рисова каша з м’ясом може приснитися до збитків і втрати ділових партнерів. Для недопущення такої ситуації треба звернути свою увагу на своє найближче оточення. З кожною людиною повинен підтримуватися постійний контакт, нехай і формальний. Такий підхід дозволить зберегти наявні зв’язки.

Незаміжнім

Якщо молодий представниці прекрасної статі сниться вид підгоріле або несмачного плову, значить вона повинна бути готова до того, що майбутня свекруха буде постійно псувати її настрій. На жаль, вибратися з подібної ситуації не завжди просто, оскільки дорослі люди рідко переносять будь-які зміни.

Сон, в якому незаміжня жінка буде пригощати чоловіків смачним блюдом з рису і каші, означає, що скоро їй зроблять пропозицію руки і серця. Погоджуватися відразу не варто, до претендента на роль майбутнього чоловіка треба обов’язково придивитися і зрозуміти всі переваги і недоліки.

Заміжнім

Молода пара, яка не має власного житла, коли їмо плов уві сні, може розраховувати на хороші вісті. Тлумач наполягає на тому, що власний будинок з’явиться легко, головне — правильно розпорядитися подарунком долі.

Весняний сонник

Їсти уві сні м’ясне блюдо

Є плов — до отримання великої кількості благ:

Тлумач снів загострює велику увагу на смак.

Апетитне блюдо

Як пише сонник, плов є — до критичної ситуації, з якої буде вибратися не так і просто. Якщо він буде його їсти — до отримання хороших звісток, які сприятливо позначаться на поточні справи.

Смачна рисова каша, за іншою версією, пророкує реальну можливість отримання задоволення від сексуальної близькості. Сновидець, що використовує замість приладів руки, в реальності намагається показати свої кращі сторони, применшуючи свої недоліки. Той, хто побачив схожі сценарії, може очікувати хорошу і ситне життя.

Несмачне блюдо

Якщо на святковому столі стоїть несмачне страва, то воно віщує отримання хороших звісток. Не факт, що вони будуть стосуватися сплячої людини, але навіть побічно вони нададуть певним чином впливати на нього.

Інші тлумачення

Що ще віщує приснився плов? Якщо в нічних мареннях було багато гостей, які охоче їли плов, то вас можуть очікувати великі сімейні розтрати, але боятися їх не варто.

За умови того, що сімейний бюджет ретельно планується, вдасться уникнути фінансового перекосу. Гості, навести вас, можуть вшанувати своєю увагою вже скоро.

Сновидіння, в якому дівчина годує пловом свою сім’ю, означатиме, що відносини всередині сім’ї залишаються теплими і гармонійними. Нові обличчя за столом — до людини, який наповнить життя яскравими емоціями і фарбами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: