Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться поцілунок в лоб?

До чого сниться поцілунок в лоб?

Зміст:

Сонник поцілунок в лоб

Якщо уві сні вам сниться поцілунок, то в реальності до вас буде підвищена увага представників протилежної статі.

Варіантів сну маса. Від якості та місця поцілунку безпосередньо залежатиме пророкування.

Чого очікувати в майбутньому?

До чого сниться поцілунок в лоб? Для того щоб зрозуміти, що значить дане бачення, варто в цілому ознайомитися з прогнозами.

Основні тлумачення сонників

Цілуватися уві сні

Для людей звично обніматися і цілуватися з тим, хто доріг, подобається, кого ми любимо. Звичайно, подібні символи часто проникають в наші сни. Тлумачі снів не могли пройти повз цього символу і розглянули його якомога детальніше.

Тлумач апостола Кананіта

Поцілунок часто сниться перед зрадою або майбутньої розлукою з іншою людиною. Але подібне пророцтво спрацьовує в тому випадку, якщо цілували вас.

Самі цілуєте кого-то? Бачення обіцяє взаємні почуття.

Сучасний тлумач

Даний джерело дає досить негативну трактування приснився сну про поцілунок. Неважливо, хто був ініціатором і куди саме припадав поцілунок, дане бачення обіцяє швидку розлуку.

Тлумач Густава Міллера

Цілувати в сні сестру

Якщо люди в вашому сні цілувалися, то в родині все буде в порядку. Крім того, робота стане приносити задоволення.

Постарайтеся згадати, кого саме ви цілували уві сні:

Український тлумач

Коли вас цілують уві сні, значить в реальності не бажають рахуватися з вашою думкою.

Цілувати мерця — до швидкого захворювання. Чмокнути живої людини означає, що вам доведеться на якийсь час розлучитися.

Езотеричний тлумач

Цілувати в сні небіжчика

Бачити цілуються людей — сновидец не надто задоволений в реальному житті. Йому не вистачає людського тепла, ласки, взаєморозуміння.

Ніжно цілувати кого-то — вас чекають тривалі і чуттєві взаємини з якоюсь людиною. Можливо, це буде та людина, якій ви подарували поцілунок уві сні.

Загальні передбачення

Якщо ви хочете дізнатися, що означає ваш сон, важливо вказати, кого саме ви поцілували в нічному баченні:

Позитивні прогнози

Цілувати в сні подругу

Як вважає сонник, поцілунок в лоб обіцяє успішне завершення справи, яке ви недавно почали. При цьому поцілунок в лоб уві сні може стосуватися абсолютно будь-який сфери вашої реальному житті.

Щоб зрозуміти, де саме очікувати позитивних змін, варто згадати своє бачення у всіх деталях.

Для дівчини чмокнути в лоб подружку — до веселощів, приємного проведення часу.

Коли у снах вам часто сниться поцілунок в лоб, то незабаром вам вдасться значно поліпшити своє матеріальне становище. Не варто забувати про те, що дане пророцтво збувається за умови, що уві сні ви відчували приємні відчуття.

Часто лоб розглядається як символ наших хвилювань і тривог. Тому, коли уві сні вас ніжно цілують в лоб, верхівку, голову, то ви гостро потребуєте захисту. Таким чином підсвідомість дає вам знак, що вам пора попросити про допомогу. Згадайте, як батьки в дитинстві цілували в лоб або верхівку, саме такого прояву турботи і ласки не вистачає сплячій людині.

Негативні тлумачення

Найчастіше можна зустріти наступне твердження: якщо уві сні поцілували в чоло, то в реальності доведеться розлучитися з рідним вам людиною. Особливо таке пророцтво збувається в тому випадку, якщо приснився поцілунок був адресований покійному людині.

Тлумачі говорять про те, що розлука не буде занадто довгою, і вам не варто засмучуватися. Головне — зберігайте позитивний настрій, незабаром все налагодиться.

Приснився поцілунок в лоб з хорошим другом, колегою по роботі, однокласником? Незабаром ви станете відчувати труднощі в спілкуванні з цією людиною. Правда, іноді тлумач дає раду бути обережніше зі своїми словами, так як ви можете незаслужено образити оточуючих, і з вами перестануть спілкуватися.

Поцілунок в лоб від хлопця або знайомої людини — досить серйозний знак. Він означає, що дана особа образить вас. Вам буде складно пережити цей період.

Зигмунд Фрейд вважав: якщо в лоб цілує ваш молодий чоловік, то в інтимній сфері ви занадто інфантильні. Ви хочете, щоб про вас піклувалися і дарували радість, але не бажаєте проявляти ініціативу. Не забувайте про те, що ваш хлопець — також жива людина, з яким необхідно відчувати себе коханою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: